Alergiškas vaikas. Bėrimas

Komentuoti
  1. 2017.04.17 11:16 (prieš 2 m.)

Pridursiu, žandukai dabar atrodo štai taip, o kaklas labai parausta, kai gauna košės

2. Neegzistuojantis vartotojas
    2017.04.17 12:43 (prieš 2 m.)

Morgandi parašė:
    Pridursiu, žandukai dabar atrodo štai taip, o kaklas labai parausta, kai gauna košės

Tai gal gliutenas netinka, vienas dazniausiu alergenu, duokit koses be gliuteno, avizos jo turi.

3. 2017.04.17 13:24 (prieš 2 m.)

Mes vargstam jau daugiau nei metus tiksliai nezinodami, ko galima, ko ne. Pacioj pradzioj atmetinejau dazniausius alergenus, bet padarius lopo tyrima nebevalgo dukra net ir ryziu. As cia esu rasius ne per seniausiai. Vis vargstam. Bet praeita savaite nebeistverus su vyru nusprendem pasidaryti Euroline food maisto netoleravimo (leto tipo alergijos) kraujo tyrima 108 produktams. Sia sav gausiu rezultatus, parasysiu kaip kas.
    Esme kad ejom ne pas viena alergologa, gastroenterologa. Visi kaip susitare "bandykit po viena produkta ivedineti ir stebeti, jokiu tyrimu daryti nebereikia". Bet mano vaikas alergiskas beveik viskam. As turiu kelis produktus, kurie kaip ir nealergizuoja arba alergizuoja minimaliai ir man panika bandyti kazka, nes ka besuvalgytu, isberia, pucia pilva, rekia. Nemiegojau metus. Galima isproteti. Vaikas irgi kankinasi...

Morgandi parašė:

As tai eiciau pas gydytoja del alergijos. Arba is tiesu reiktu ismesti gliutena. Valgyti tik grikius, soru kruopu kose, kukuruzu kose. Mano panele tik sias ir valgo. Ir tai itariu kad gal i soras reaguoja biski. Arba i grikius. Tada siulyciau ismesti dar ir oranzines darzoves, bandyti bulve ir cukinija. Mano vyresne dukra buvo alergiska morkoms. 3 metu isaugo ir dabar kerta kaip kiskis morkytes

Sekmes mamos su alergijom. Daugiau optimizmo, mazieji turetu iki 3 metu isaugti sitas bedas. Ir pasikliaukit savo nuojauta. Daktarai tikrai nemato jusu vaiko nuolatos ir nei kiek jo nepazysta...

1
  4. 6 m. 1 mėn.

2017.04.17 14:29 (prieš 2 m.)

VitaPersikas parašė:
    Mes vargstam jau daugiau nei metus tiksliai nezinodami, ko galima, ko ne. Pacioj pradzioj atmetinejau dazniausius alergenus, bet padarius lopo tyrima nebevalgo dukr…

Dirbkite su žarnynu...

5. 2017.04.17 16:15 (prieš 2 m.)

Morgandi parašė:

kokias koses duodat? kokia sudetis, ar su pienu ar be?

6. 2017.04.17 16:18 (prieš 2 m.)

VitaPersikas parašė:
    Mes vargstam jau daugiau nei metus tiksliai nezinodami, ko galima, ko ne. Pacioj pradzioj atmetinejau dazniausius alergenus, bet padarius lopo tyrima nebevalgo dukr…

Patariu pasidaryti mokama ismatu tyrima, gali buti, kad turit didele disbakterioze arba siaip koki bruda zarnyne, del kurio ir pucia pilvuka nuo visko, pvz auksini stafilokoka. Kol zarnynas netinkamai veikia, todel visi blogumai ant odos eina. Mums alergologe pirmoj eilej patare pasidaryti si tyrima, ir tikrai rado auksini stafilokoka, o del jo ir dideli geruju bakteriju trukuma

7. 2017.04.17 17:45 (prieš 2 m.)

-angeliuke- parašė:
    kokias koses duodat? kokia sudetis, ar su pienu ar be?

Verdu pati - bulvę, cukiniją, skiedžiu nuoviru, pirktinių nieko dar nebandėm, nes kol kas net pačios neutraliausios daržovės nelabai tinka, kaip suprantu.

8. 2017.04.17 18:02 (prieš 2 m.)

Morgandi parašė:
    Verdu pati - bulvę, cukiniją, skiedžiu nuoviru, pirktinių nieko dar nebandėm, nes kol kas net pačios neutraliausios daržovės nelabai tinka, kaip suprantu.

o kaip daznai kaitaliojat darzoves? Pradejus primaitinima, reikia kelias dienas is eiles duoti ta pacia darzove, ir tik po savaites ivedineti kita. tada atseksite kas tinka,o kas ne.

9. 2017.04.17 20:36 (prieš 2 m.)

-angeliuke- parašė:
    Patariu pasidaryti mokama ismatu tyrima, gali buti, kad turit didele disbakterioze arba siaip koki bruda zarnyne, del kurio ir pucia pilvuka nuo visko, pvz auksini …

Koki butent tyrima? Mes darem bendra ta ismatu tyrima. K..programa ar kaip jis vadinasi. Tyrimas parode alergija, nedideli uzdegima. Vartojom menesi fermentus. Ismatos keiciasi tik pakitus maisto racionui.

10. 2017.04.18 09:21 (prieš 2 m.)

Pas mano mazyli jau 5 menesiai yra berimai ant rankyciu, slaunu ir skruostu. Neseniai buvo pas dermatologe, kadangi vaikas neprisileido daktares, tai ta nustate is tolo is akies, kad cia atopinis dermatitas ir israse tepaliuka. Zodziu, pasiskaiciau as apie ta dermatita ir net nepanasu kad pas mus jis.... tepaliukas taip pat nepadeda.... (menesi tepu)
    Eisim pas save poliklinikoje pas dermatologe.. klausimas butu toks, ar turi ji parasyti siuntima pas alergologa? Ar turi paskirti kokius atlikti tyrimus? Nes jei is akies vel nustatys arba pasakys nevalgykit to ar ano, tai man cia nepraeis... nezinau kaip elgtis jei ji nepaskirs jokiems tyrimam... ar turiu teise reikalauti?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras