Klaipėdos gimdymo namai

Liepojos g. 43, Klaipėda
Ligoninės informacijos tel. +370 (46) 396 500, +370 (46) 396 600.
Ambulatorijos registratūra +370 (46) 396 523
Daugiau apie įstaigą
Komentuoti
  1. Augustas 7 m. 1 mėn.

2018.01.21 17:48 (prieš 1 m.)

Siandiena parašė:
    Žinokit dar ir šiai dienai jei paveluosi i maitinimą, bus jau mišinuko sudave. Man taip buvo, fiziskai negalėjau nusigauti iki ten, laukėm vežimėlio man, kad vyras …

Atrodo kad apie skirtingas ligonines šnekam,bet reanimacijoj pragulėjo mažikė savaitę,paskambindavo į skyrių, kad pakviestų žindyt jeigu reikėjo anksčiau,kantriai mokė,padėjo net pieną nutraukt. Kas likdavo nutraukus padėdavo kitam kartui. Maitinti užsilikdavau.net valandą po ale to laiko,niekas nė puses žodžio nepasakė,kad per ilgai. Reanimacijoj net kengūravom.

3
  2. 2018.01.21 18:32 (prieš 1 m.)

Aiškutė parašė:
    Girdėjau ir drabužių leliukui dabar reikia Kai prieš 1.5 metų gimdžiau, reikėjo tik kepurytes, kojinių ir siaustinuko.

Gal ziemos metu ir reikia, as kai gimdziau vasara nereikejo Aprenge tik palatoj

3. Mykolas Ignas 1 m. 4 sav.
    Jurgis Leonas 3 m. 2 sav.

2018.01.21 20:31 (prieš 1 m.)

Vakar gimdziau reikia dabar ir bodzio su sliauztu į gimdykla, nes aprengia leliu prieš išvažiuojant į pogimdyvini

7
  4. 2018.01.21 21:17 (prieš 1 m.)

Arbatele parašė:
    Atrodo kad apie skirtingas ligonines šnekam,bet reanimacijoj pragulėjo mažikė savaitę,paskambindavo į skyrių, kad pakviestų žindyt jeigu reikėjo anksčiau,kantriai m…

Na deja musu patirtis kitokia, gal nuo pamainos priklauso, gal, kad šventinės dienos išpuolė.. sunku pasakyti.

5. Augustas 7 m. 1 mėn.

2018.01.21 22:34 (prieš 1 m.)

Siandiena parašė:
    Na deja musu patirtis kitokia, gal nuo pamainos priklauso, gal, kad šventinės dienos išpuolė.. sunku pasakyti.

Per 7 dienas visos pamainos pasikeitė,bet visos kiek galėjo,tiek padėjo. Matyt mums pasisekė. Gaila,kad jūsų patirtis bloga.

1
  6. 2018.01.21 22:39 (prieš 1 m.)

gintigin parašė:
    Vakar gimdziau reikia dabar ir bodzio su sliauztu į gimdykla, nes aprengia leliu prieš išvažiuojant į pogimdyvini

Ačiū Kaip faina, jau pagimdėt

7. 2018.01.22 09:33 (prieš 1 m.)

Man taip pat viskas buvo labai šauniai,tiek operacinėje, tiek pogimdyviniame. Tiek su pirmagimiu, tiek dabar vaikučiais rūpinosi gydytoja Montvilienė, nepaprastai dėmesinga. Akušerės taip pat nuolat klausdavo, kaip jaučiatės, kaip maitinimas. Vienintelė blogybė- maistas, nu kas maitinančioms mamytėms gali duoti pupelių sriubą?Bet tos kelios paros neprailgo ir tinkamu maistu pasirūpinome patys.

8. 2018.01.22 12:33 (prieš 1 m.)

Jura-marios parašė:
    Man taip pat viskas buvo labai šauniai,tiek operacinėje, tiek pogimdyviniame. Tiek su pirmagimiu, tiek dabar vaikučiais rūpinosi gydytoja Montvilienė, nepaprastai d…

Maistas, tai taip kazkas baisaus Po gimdymo duoti raugintu kopustu sriuba, ir paskui prie mesos tusinti kopustai ? Pusryciams ryziu kose... Maistas tai tikrai baisus...

1
  9. 2018.01.22 12:36 (prieš 1 m.)

Man labai patiko, kad yra galimynė užsisakyti maistą iš mokamo meniu, abu su vyru užsisakinėjom maistą. Tikrai ne aukščiausios kokybės maistas, bet daug geresnis nei tas kurį atneša įprastai

1
  10. Mano princesė ♥ 2 m. 5 mėn.

2018.01.22 12:45 (prieš 1 m.)

Vitytia parašė:
    Maistas, tai taip kazkas baisaus Po gimdymo duoti raugintu kopustu sriuba, ir paskui prie mesos tusinti kopustai ? Pusryciams ryziu kose... Maistas tai tikrai b…

Maistas tikrai nera superinis. Bet gi cia ne viesbutis.. ka turi ta ir duoda. Jei neduotu visai tai vel visi pasipiktine butu

5
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras