2 mėn. kūdikis įtempia raumenis ir nekvėpuoja. Kas tai galėtų būti?

Komentuoti
 1. 2016.02.09 10:26 (prieš 2 m.)

  Sveikos mamytės. mano dukrytei dabar yra du mėnesiai. Ar kuri nors esate susidūrusi su tokia bėda: kūdikis būdamas ant rankų, ramybės būsenoje, susiriečia į kamuoliuką, įsitempia rankos, kurios būna atmetamos į šoną stačiu kampu į viršų, pirštai ištiesti ir "prasiskleidę", akys pasidaro tarsi stiklinės, kakliukas įtraukiamas, visi kuno raumenys įsitempia ir.... Vaikas nekvepuoja. Kartais tai užtrunka kelias sekundes, kad net nespėja vaikas paraudonuoti, kartais paraudonuoja, kai užtrunka ilgiau. Tačiau vakar... Vaikas tiesiog pamelynavo. Gal tai truko kokias 10 sekundžių, bet matant tą vaizdą atrodė kaip kokia minutė. Vaikas atsigavo ir pradėjo verkti, pati išsigando... daktarė nieko negali pasakyti, nes nežino kaip viskas atrodo, liepė nufotografuoti, bet tai praktiškai neįmanoma,nes tai trunka kelias sekundes ir gali atsitikti bet kada. Tai nėra reguliaru, gali nutikti bet kada. Gavom siuntimą pas neurologą, tai laukiam eilėje. Net nežinau ko tikėtis. Prisiakaičiau straipsnių, tai viskas tarsi atitinka kūdikių epilepsiją (panaši priepuolio išvaizda vaikas labai aktyvus, kai nemiega nenustoja krutinti kojyčių ir rankyčių ir t.t.), tačiau ji netrūkčioja.. Tai net nežinau ko tikėtis... Gal esate kuri nors mamytė su tuo susidūrusi? Labai reikia patarimo..

 2. 2016.02.09 10:49 (prieš 2 m.)

  Aprašymas labai primena kūdikių epilepsiją. Epilepsijos būna įvairios (tiksliai nustatoma tik neurologijos skyriuje atliekant tyrimus) ir ne visoms būdingas kūno trūkčiojimas. Būtinai reikia kreiptis į vaikų neurologą.

  1
 3. Ūla 7 m.

  2016.02.09 10:50 (prieš 2 m.)

  Romena_ parašė:
  Sveikos mamytės. mano dukrytei dabar yra du mėnesiai. Ar kuri nors esate susidūrusi su tokia bėda: kūdikis būdamas ant rankų, ramybės būsenoje, susiriečia į kamuol…

  Panašu į afekto raspiratorinius spazmus man.

  Bet jum tai nutinka nei iš šio, nei iš to, ar kas nors išprovokuoja? Kiek lanklėmės pas neurologus, tai būdavo esminis klausimas: "Atsitiko nei iš šio, nei iš to, ar išprovokuota, kad ir smulkmenos?" Mum priepuoliai visada yra išprovokuoti.

  Kuriame mieste pas neurologą eisit?

  www.tevu-darzelis.lt/forumas/topic/afekto-respiraziniai-spazmai-afekto-respiracinis-sindromas-breath-holding-spells-bhs

 4. Neegzistuojantis vartotojas
  2016.02.09 11:03 (prieš 2 m.)

  Romena_ parašė:
  Sveikos mamytės. mano dukrytei dabar yra du mėnesiai. Ar kuri nors esate susidūrusi su tokia bėda: kūdikis būdamas ant rankų, ramybės būsenoje, susiriečia į kamuol…

  Man irgi panašiau būtų į kūdikių epilepsiją. Manau jums tik neurologė atsakys kas iš tikro yra.

 5. 2016.02.09 11:46 (prieš 2 m.)

  Fatiga parašė:
  Panašu į afekto raspiratorinius spazmus man.

  Važiuosim pas neurologą į Kauną. Niekas neišprovokuoja, kartais nutinka tiesiog imant iš lovytės ar gultuko į rankas, vakar nutiko kai tiesiog gulėjo ant rankų, prieš tai vaikas nei verkia, nei ką... Tiesiog būna ramiai.

 6. Ūla 7 m.

  2016.02.09 11:57 (prieš 2 m.)

  Į klinikas? mes ten lankomės

  Tiesa, kad daugiau niekas jūsų nepakonsultuos, tik gydytojai. O čia mes galim tik spėliot. Linkiu sveikatos.

 7. Mergytė 4 m. 1 mėn.

  2016.02.09 12:58 (prieš 2 m.)

  o kada tai prasidėjo?

 8. 2016.02.09 13:36 (prieš 2 m.)

  diax parašė:
  o kada tai prasidėjo?

  Nuo mėnesio

 9. Mergytė 4 m. 1 mėn.

  2016.02.09 21:23 (prieš 2 m.)

  Gali būti skiepo šalutinė reakcija...

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras