Nėštumas po persileidimo

Kada po persileidimo vėl bandyti pastoti ir kokių priemonių imtis, kad kitas nėštumas būtų sėkmingesnis. Skaityti visą straipsnį
Komentuoti
  1. U 9 m. 7 mėn.
    M 16 m. 3 mėn.

2018.07.22 23:30 (prieš 4 mėn.)

man su abiem persileidimais ilgokai tepliojo sviesiai rusvai, tada tamsejo, tamsiai rudai. Trecia karta kresuliais kraujavau, o pasirode leliukas vietoj ir valesi hematoma gimdoj.
    Tikrai buna visaip ir pasakys tik gydytojas. Uzsirasykit echo ir bus aisku. Sekmes
    Beje nestumo testas ir po persileidimo kuri laika buna teigiamas.

1
  2. 2018.07.23 00:13 (prieš 4 mėn.)

Pakalnuteee parašė:
    Labas visoms. As su klausimeliu, toms, kurios turejo persileidimus. Jus kraujavot ar tik tepliojo? Nes man buvo tokios kaip kiausinio baltymas isskyros su rudu, pas…

Man 8 sav. su antru (tiksliau, trečiu) nėštumu panašiai buvo, važiavau į priėmimą, blioviau ir sakiau nebeplanuosiu, turėsiu vienturtį. Nes buvau tik po nesivystančio. BET viskas buvo vietoj, palaikė kelias dienas ligoninėj, po to išrašė Duphastoną ir išnešiojau sūnų iki galo. Taip kad siūlyčiau pasitikrinti 🤔

3. 2018.07.23 00:42 (prieš 4 mėn.)

MiglaNakty parašė:
    man su abiem persileidimais ilgokai tepliojo sviesiai rusvai, tada tamsejo, tamsiai rudai. Trecia karta kresuliais kraujavau, o pasirode leliukas vietoj ir valesi h…

Cowgirl parašė:
    Man 8 sav. su antru (tiksliau, trečiu) nėštumu panašiai buvo, važiavau į priėmimą, blioviau ir sakiau nebeplanuosiu, turėsiu vienturtį. Nes buvau tik po nesivystanč…

Aciu jums, ir butinai keliausiu pasitikrint 😇😊

4. U 9 m. 7 mėn.
    M 16 m. 3 mėn.

2018.07.23 01:58 (prieš 4 mėn.)

Pakalnuteee parašė:
    Aciu jums, ir butinai keliausiu pasitikrint 😇😊

sekmes, labai linkiu kad viskas butu gerai

5. 1 m. 1 sav.
    1 m. 1 sav.

2018.07.25 21:30 (prieš 4 mėn.)

Sveikos mielosios. Vakar turejo buti viena laimingiausiu dienu 12sav echo laukiau be galo, veziausi ir vyra kad pirma karta issgirstu sirdutes plakima. Dziaugsmas greitai dingo, echo metu isgirdau uzuojautos zodzius, maziukas nustojo vystytis apie 8+5 sav (8+4 buvau pas kita gynekologe nes truputi teplioti pradejus buvau, apziurejo (is vidaus) sake viskas gerai, kad tai naturalu, panasiai turejo prasideti mm ta diena, tai patikino kad tiesiog tokia kuno reakcija ir tiek. nuramino ir isleido namo) Vakarykstei gynekologei pasakius kad ta kita gydytoja dare apziura is vidaus, uz galvos susieme. pagal dydi maziuko ir pasake kad vaisiaus sirdis sustojo kita diena po vidines apziuros. Dave vaistu kad sukeltu naturalu issivalyma (neduok dieve niekam patirti tokio skausmo ir kanciu, visa nakti begalo daug kraujavau, maciau ir puslyte maza iskritusia...) sirdyje didziulis pyktis ir kaltinimas tiek ant saves tiek ant gydytojos... Bandysim is naujo kai tik sulauksim pirmuju menesiniu.. tikiuosi pavyks pastoti greitai, pirmojo zirniuko laukem apie 8 menesius..

6. 3 mėn. 3 sav.
    14 m. 5 mėn.

2018.07.25 21:34 (prieš 4 mėn.)

Labai labai užjaučiu
    Tai taip išeina kad echoskopas pakenkė?

7. 1 m. 1 sav.
    1 m. 1 sav.

2018.07.25 21:53 (prieš 4 mėn.)

Lin-lin parašė:
    Labai labai užjaučiu
    Tai taip išeina kad echoskopas pakenkė?

arba tiesiog toks sutapimas arba kazka gal but uzkabino, per giliai ikiso. net nezinau ka galvoti. Vakarykste gydytoja sake kad esant bent kokiam mazam kraujavimui ar templiojimui, neleisti niekam daryti echo is vidaus...

8. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.07.25 22:14 (prieš 4 mėn.)

Laura_no parašė:
    arba tiesiog toks sutapimas arba kazka gal but uzkabino, per giliai ikiso. net nezinau ka galvoti. Vakarykste gydytoja sake kad esant bent kokiam mazam kraujavimui …

Užuojauta 😣 laikykis atsitiktinumas ar ne, bet ir man po echo nustojo vystytis..

9. U 9 m. 7 mėn.
    M 16 m. 3 mėn.

2018.07.25 22:20 (prieš 4 mėn.)

Uzjauciu, galbut norisi kazka apkaltinti, bet del echo negali nustoti vystytis maziukai , giliai ikist (i gimda??) irgi nelabai manau gali. Kada tiksliai nustoja vystytis nelabai gali pasakyt irgi manau. Uzjauciu, as turejau du nesivystancius, trecias kartas buvo sekmingas.

3
  10. 3 mėn. 3 sav.
    14 m. 5 mėn.

2018.07.25 22:21 (prieš 4 mėn.)

Rasyte12 parašė:
    Užuojauta 😣 laikykis atsitiktinumas ar ne, bet ir man po echo nustojo vystytis..

O tau irgi kraujavo truputį? Irgi darė vidinį echo? Kiek savaičių buvo?

Man buvo 7 sav, kai ėmė onkocitologiniam tepinėlį ir irgi sustojo panašiai tuo metu.. Deja irgi tik 12 sav sužinojau.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras