2018.07.09 10:01 (prieš 7 m.)
ViJan parašė:
Aš čia turbūt kaip Pilypas iš kanapių išlįsiu, bet kadangi irgi šiaulietė, neseniai toj mokamoj gulėjusi, irgi galiu įspūdžiais pasidalinti 🙂
Aha, dar pamirsau, kad ir pipieriaus nera. Kazkaip atrodo, jog susimoki tik uz dvigule lova. Visa kita, kas logiskai mastant turetu buti ( cia gi kaip viesbucio paslauga) - nieko komfortiskesnio, negu nemokamoje, nera. Na nebent kas negali guventi be TV, saldytuvo ir duso toje pacioje paralpoje. Man asmeniskai smagiau kai toletas atskirai, o ne palatoje, nes nesigirdi kiekvienas pirstelejimas 😂