Kirkšnies išvarža 2 mėnesių kūdikiui

Komentuoti
  1. Deividas 13 m. 8 mėn.

2013.07.09 08:13 (prieš 5 m.)

Sveikos turim bedele,sunui yra 2 men ir atsirado kirksnyje isvarza.Buvome pas savo gydytoja tai liepe stebeti kas kiek laiko ji pasirodo.Pirmajam sunui taip pat buvo atsiradus kai jam buvo 1m ir 2 men tada atsirado kai labai verke del kateterio statymo.
    Gal yra daugiau vaikuciu kuriems buvo isvarza,kokio amziaus atsirado ir kada operavotes?Ar buvo ji istrigusi?

2. 2013.07.09 08:37 (prieš 5 m.)

Labas,
    mes turim kirkšnies išvarža. Ji atsirado labai anksti, gal 2-5 sav. tiksliai jau nebe pamenu...gavom siuntimą į Santariškėses pas chirurgą, kai buvom vos 5 sav. Chirurgas apžiūrėjo, sakė be 6 mėn neoperuos, nebent įstrigtų, liepė stebėti ir kitą kirkšnį...
    Apie tris mėnesius, kai sūnus vergdavo, ji vis pasirodydavo, įstrigus nebuvo Kai perkopėm 4 men. ji nebe pasirodo bent nebematom taip akivaizdžiai. Galvojam operuoti kitą rudenį, kai busim didesni

1
  3. 2013.07.09 09:21 (prieš 5 m.)

sveikute, mano maziukui taip pat buvo abipuse kirksnies isvarza, vienoje puseje ji atsirado kai jis tebuvo savaites, antoji kai sulaukem menesio, daznai ji pastrikdavo, lekdavome i santariškes, o dar po menesio ir bambos išvarza gavome nuo spiegimo ir rekimo, tad teko kuo skubiau visas salinti, nes jau net vaikiukas valgit bijojo, vis strigdavo, vos sulaukem 3men ir chirurgas Gurskas mum viska sutvarke, bet aisku vaikiuko organizmas atmete tirpstancius siulus, tai dar pries pat sventes ir tuos turejome traukt is paodzio su vietine nejautra...

1
  4. Deividas 13 m. 8 mėn.

2013.07.09 09:54 (prieš 5 m.)

TankiaiTaskuota parašė:
    Labas,
    mes turim kirkšnies išvarža. Ji atsirado labai anksti, gal 2-5 sav. tikslia…

Tai gal ir mums nebepasirodys kai ateis 3 menesiukai ,mano sunui kas keleta dienu pasirodo,o siryt tai istisai koki pusvalandi islenda as svelniai imasazuoju ta guziuka jis pasteni ir vel yra.Kita savaite vaziuosiu del klubo sanariuku pas gydytoja tai tuo paciu nueisim pas vaiku chirurga.
    O dar tai idomu,kad mano pirmajam sunui kai buvo atsiradus tai tas guziukas ir nedingo,tai operavo po menesio nuo atsiradimo tada sunuo buvo 1 m ir 3 menesiai,operacija nebaisi tiesiog kai pirma karta tai vistiek baisu kaip kas vyksta

5. Deividas 13 m. 8 mėn.

2013.07.09 09:57 (prieš 5 m.)

Lapute999 parašė:
    sveikute, mano maziukui taip pat buvo abipuse kirksnies isvarza, vienoje puseje ji atsirado kai jis tebuvo savaites, antoji kai sulaukem menesio, daznai ji pastrikd…

Eina sau kaip kankinotes jus Kokiu tik kaip as vadinu nesamoniu vaikams buna,vos speja gimti tai ir puola ligos visokios.O ka darydavo kai uzstrigdavo gydytojas,kokie pozymiai kad uzstrigo???

6. 2013.07.09 09:59 (prieš 5 m.)

ar teisingai suprantu kad tos isvarzos atsiranda nuo rekimo?

7. Deividas 13 m. 8 mėn.

2013.07.09 10:01 (prieš 5 m.)

Miaukse parašė:
    ar teisingai suprantu kad tos isvarzos atsiranda nuo rekimo?

Gali but,siuo atveju dabar manau nuo stenejimo atsirado mano mazajam,nes jam pucia pilvuka ir laabai steni jis,todel manau atsirado

8. 2013.07.09 10:01 (prieš 5 m.)

radau pati sau atsakyma:

Ar gali kūdikis išvaržą „išrėkti“ (taip manoma liaudyje). Gimsta sveikas, bet tėvai leidžia rėkti, tad nuo didelio raumenų įtempimo išsiverčia išvarža?
    ,,Rėkimas“ gali pagreitinti išvaržos atsiradimą, tačiau tik tiems kūdikiams, kuriems yra anksčiau minėti įgimti pakitimai.

www.mamoszurnalas.lt/index.php?option=com_content&task=view&id=229&Itemid=0

9. 2013.07.09 10:06 (prieš 5 m.)

sveikos netycia pamaciau jusu diskusija,tai noreju papasakot kad kudikysteje mano vyrui buvo net du kartus...
    ir tikrai nuo stipraus verkimo...tai jo mama daznai prisimena kai pamate guziuka tai atsirandanti tai vel dingstanti, labai issigando...

10. 2013.07.09 10:13 (prieš 5 m.)

tai reikia stengtis vaikams neduot verkti ... o man dar kruva patarimu is mamu, tetu padek tegu paverkia...nes labai jau islepinta labai jau ispopinta, tai tas padek paverkti paskui gali isvarza baigtis... nu tai jau ne...aciu....

3
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras