Populiariausi 2017 m. pirmo pusmečio vaikų vardai

Populiariausi 2017 m. I-o pusm. berniukų ir mergaičių vardai, vardų reikšmės. Vardų populiarumas 2017 metais, nauji vaikų vardai. Skaityti visą straipsnį
Komentuoti
  1. avizinis_sausainis
    2017.08.09 18:39 (prieš 2 mėn.)
    2017.08.09 18:39 (prieš 2 mėn.)

Diva,Uola,Šviesa?Vardan,Žalvaris?Jus rimtai?cia rimtai zmones savo atzaloms tokius vardus deda?uz ka tuos vaikus tik gimusius baudziat?🙈🙈🙈

2
  2. E.Va
    2017.08.09 20:45 (prieš 2 mėn.)
    2017.08.09 20:45 (prieš 2 mėn.)

avizinis_sausainis parašė:
    Diva,Uola,Šviesa?Vardan,Žalvaris?Jus rimtai?cia rimtai zmones savo atzaloms tokius vardus deda?uz ka tuos vaikus tik gimusius baudziat?🙈🙈🙈

Na jo "isradingumo" tevam netruksta. Jau kai kurie vardai tai dieve padek 😊

3
  3. boruzhe
    2017.08.12 18:40 (prieš 2 mėn.)
    2017.08.12 18:40 (prieš 2 mėn.)

Pasirodo Vardan yra armėniškas vyriškas vardas tikriausiai turėtų būti Vardan'as

4. Baby100
    2017.08.17 11:31 (prieš 2 mėn.)
    2017.08.17 11:31 (prieš 2 mėn.)

boruzhe parašė:
    Pasirodo Vardan yra armėniškas vyriškas vardas tikriausiai turėtų būti Vardan'as

Gal tie tevai Armėnijoje gyvena? Dėl to ir davė tokį vardą.
    Aš esu pakraupus su tėvų išradinėjimais naujų vardų savo vaikams!

5. boruzhe
    2017.08.20 13:26 (prieš 2 mėn.)
    2017.08.20 13:26 (prieš 2 mėn.)

Baby, o jeigu jūs gyventumėt UK, ar duotumėt savo vaikui lietuvišką ar anglišką vardą? Pvz pagalvokite kaip rašomas Just-In-As arba kaip skamba You-Rat-e baisiau nei šitas armėniškas Vardanas tuo labiau, kad armėnų yra ir Lietuvoje, gal jie ne amžinai čia gyvens, todėl ir duoda vardą tokį, koks įprastas jų gimtinėje

6. Uoga
    2017.08.20 19:30 (prieš 2 mėn.)
    2017.08.20 19:30 (prieš 2 mėn.)

boruzhe parašė:
    Baby, o jeigu jūs gyventumėt UK, ar duotumėt savo vaikui lietuvišką ar anglišką vardą? Pvz pagalvokite kaip rašomas Just-In-As arba kaip skamba You-Rat-e baisiau…

Nešnekėkit nesąmonių

Visų pirma "Just in ass" ir Justinas tariama VISIŠKAI skirtingai, plius parodykite man anglakalbį, kuriam pirma asociacija išgirdus vardą Justin yra žodžių junginys "Just in". Nekyla.

Antra, stebėtis "keistais" vardais gali tik visiški tamsuoliai, įsivaizduojantys, kad yra pasaulio centras ir viskas baigiasi ten, kur baigiasi jų pasaulio suvokimo ribos. Tik kam tų tamsuolių nuomonė turi rūpėti - tik jiems patiems.

Pilna pavyzdžių užsienyje gyvenančių lietuvių su komplikuotais vardais, ir kažkodėl nė vienas dėl to problemų neturi. Šarūnas Jasikevičius (ir vardas ir pavardė sudėtingi), bet sūnų pavadino irgi Šarūnu, Sabonio visi vaikai lietuviškais vardais (Žygimantas ir Aušrinė mano požiūriu yra pakankamai sudėtingi vardai).

Žodžiu, normalus žmogus supranta, kad pasaulis margas, yra daugybė tautų ir kalbų, ir priima bet kokį vardą ar pavardę sveikai.

Na, lietuvio ausiai keistas vardas Vardan. Na ir ką? Sužinai, kad tai armėniškas vardas ir viskas aišku. Žmogus tiesiog turi "nestandartines" šaknis ir tiek.

3
  7. Lūšiukė
    2017.08.20 22:01 (prieš 2 mėn.)

Berniukas 4 m. 9 mėn.
    Berniukas 6 m. 9 mėn.
    Berniukas 13 m. 4 mėn.

2017.08.20 22:01 (prieš 2 mėn.)

Dar nepamitškit, kad metrikacijoje nesamonių pridaro. Pažiūrėjus į vardą Šarlote matosi, kad bandytas lietuvinti, bet ir tai apsižiolino ir vietoj ė e parašė ir ką atsirado naujas vardas

8. Baby100
    2017.08.21 13:50 (prieš 2 mėn.)
    2017.08.21 13:50 (prieš 2 mėn.)

boruzhe parašė:
    Baby, o jeigu jūs gyventumėt UK, ar duotumėt savo vaikui lietuvišką ar anglišką vardą? Pvz pagalvokite kaip rašomas Just-In-As arba kaip skamba You-Rat-e baisiau…

Duočiau tokį vardą koks man patinka. Pati gyvenu užsienyje ir vyras ne lietuvis ir vaikai atitinkamai su ne visai lietuviškais vardais. Taip kad kiekvienas renkasi pagal savo supratima, poreikį ar nuostatas. 🙂

Nereikia iškraipyti lietuviškų gražiu vardų. Mano ir sudėtingas ištarti vadas užsienyje, bet pataisau jų tarima, nusijuokiam, paklausia iš kur, pasako ar buvo arba ne. Gal tiesiog trūksta pas mūsų lietuvius to žmogiškumo ir tolerancijos. Pagalvokit kiniečiai ar japonai kokie jų sudėtingi vardai vien tik ištarti, dėl to jie dažniausiai prisistato su europietišku atitikmeniu, kad palengvinti europiečiams ištarti.

More peace and love to you!!! ❤️

9. Uoga
    2017.08.21 20:03 (prieš 2 mėn.)
    2017.08.21 20:03 (prieš 2 mėn.)

Baby100 parašė:
    Duočiau tokį vardą koks man patinka. Pati gyvenu užsienyje ir vyras ne lietuvis ir vaikai atitinkamai su ne visai lietuviškais vardais. Taip kad kiekvienas renkasi …

Na jau nesakykit, čia ne LIETUVIAMS trūksta tolerancijos, o šiaip tamsiems žmonėms. Tautybė čia nelabai prie ko

Kaip mano vienas pažįstamas vokietis pastebėjo, kad kuo baras didesnė skylė kur nors provincijoje, tuo "globalesnis" jų pavadinimas. Ir visose šalyse tas pats - ar Lietuvoje, ar Vokietijoje.

Su vardais yra panašiai: kuo mažiau žmogus pasaulio matęs, tuo labiau gėdijasi savo tapatybės, ir tuo dažniau renkasi "mandrus" "užsienietiškus" vardus iš filmų, serialų ar pan.

Mano vardas - nuobodus, paprastas ir gan tarptautinis, bet va su vyro vardu visada pramoga išeina Pradžioj bando ištarti, po to klausia, ką reiškia, iš kur ir t.t. - labai gera tema pokalbio pradžiai.

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras