Ilgaplaukė08 parašė:
O kaip žiema su jais? Mane prigasdino, kad per sniegą sunkiai rieda jis..
Nu kad puikiai. Aišku jei pusnys didelės tai sunku. Bet tada manau nelabai kur ir keliausit ✌️ o šeip ir per suspausta sniegą labai gerai varydavom
Ilgaplaukė08 parašė:
O kaip žiema su jais? Mane prigasdino, kad per sniegą sunkiai rieda jis..
Nu kad puikiai. Aišku jei pusnys didelės tai sunku. Bet tada manau nelabai kur ir keliausit ✌️ o šeip ir per suspausta sniegą labai gerai varydavom
5 testuotojų vertinimai
12 testuotojų vertinimai
22 testuotojų vertinimai