2013 birželio pokalbių grupelė

Komentuoti
  1. 2013.05.18 16:19 (prieš 4 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2013.05.18 16:19 (prieš 4 m.)

O kaip tu jautiesi? musu nestumas vienodas beveik

2. pingvinas2
    2013.05.18 17:08 (prieš 4 m.)
    2013.05.18 17:08 (prieš 4 m.)

Milena. parašė:
    Aha man labai patiko ten ateityje dar pirksiu kazka o tavo irgi nestumas panasus kaip tu jautiesi?

oi...geriau neklausk..;D jauciuosi "sunkesne" tiesa pasakius... pilvukas soktelejo i prieki issipute, todel nebetaip lengva kaip buvo 5 menesi.. pasidare sunku kvepuoti ir lelius spaudzia visus organus..pradedu justi nemiga.. ir nuotaiku kaita sugrizo

3. 2013.05.18 17:12 (prieš 4 m.)
    2013.05.18 17:12 (prieš 4 m.)

pingvinas2 parašė:
    oi...geriau neklausk..;D jauciuosi "sunkesne" tiesa pasakius... pilvukas soktelejo i prieki issipute, todel nebetaip lengva kaip buvo 5 menesi.. pasidare s…

5 men tai tik 5 kg priaugus buvau..tas pats kaip nieko..o dabar...ir man labai sunku atrodo kojos sulus..visai nelaiko..o dar 2 men like Man irgi sunku kvepuoti..o tavo leliukas apsivertes jau? as antrad turiu vizita tai klausiu..man kyla itarimas ad apsivertes..ir judesiu sumazejo kazkodel..

4. pingvinas2
    2013.05.18 17:20 (prieš 4 m.)
    2013.05.18 17:20 (prieš 4 m.)

Milena. parašė:
    5 men tai tik 5 kg priaugus buvau..tas pats kaip nieko..o dabar...ir man labai sunku atrodo kojos sulus..visai nelaiko..o dar 2 men like Man irgi sunku kvepuoti.…

va va... o mane dar kartais meslungis sutraukia.. dieve kaip nemalonu! ypac pabusti nuo sutrauktos kojos..
    mano mazyle apsiverte jau 28 savaiteje. gydytoja padare ekoskopija ir pasake akd jau isitaise, pasiruosi
    taciau turiu per daug vandenu, todel turesiu pakartotina ekoskopija..seip ju nedaro daug kiek as pastebejau.

as pati uzsirasiau i privacia klinika ten man vsika patikrino greitai, sutvarke draudima ir kitus dokumentus. Nes kitaip lietuvoje buc greiciau numirus poliklinikoj eilej bestovedama

5. 2013.05.18 17:26 (prieš 4 m.)
    2013.05.18 17:26 (prieš 4 m.)

pingvinas2 parašė:
    va va... o mane dar kartais meslungis sutraukia.. dieve kaip nemalonu! ypac pabusti nuo sutrauktos kojos..

Nei karto meslungis manes gyvenime nera sutraukes..tikiuosi ir dabar nesulauksiu
    Lietuvoje taip pat i privacia eiciau, bet deja gyvenu uk..o cia jau kitos taisykles..
    Jei daug vandenu tai gali dar apsiversti bet geriau taip nebutu
    Man dare 15 sav, 20 sav ir 28 sav..tai jau gal daugiau ir nedarys..ta 28 sav tailietuvoje is smalsumo grizusi pasidariau nes norejau lietuviska nuomone issgirsti.
    Man atrodo kad bumbsi jau virs bambos tai gal irgi apsiverte
    ..nes taip tai sonuose duodavo:)

6. Indriuka
    2013.05.18 17:28 (prieš 4 m.)
    2013.05.18 17:28 (prieš 4 m.)

Milena. parašė:
    Nei karto meslungis manes gyvenime nera sutraukes..tikiuosi ir dabar nesulauksiu

Maniskio ir galvyte prie skranduko,duodas bele kaip bet sake mw laiko yra,dar apsivers.Bijau labai cp bet db toks jausmas jog apsiverte,bet ka gali zinot dar

7. 2013.05.18 17:32 (prieš 4 m.)
    2013.05.18 17:32 (prieš 4 m.)

Indriuka parašė:
    Maniskio ir galvyte prie skranduko,duodas bele kaip bet sake mw laiko yra,dar apsivers.Bijau labai cp bet db toks jausmas jog apsiverte,bet ka gali zinot…

Cp nebijau bet labai nenoriu..nes ir pilvas visai kitaip grizta i savo vieta ir po operacijos savaite dvi prastai bus...ir aplamai noriu naturalaus gimdymo..
    Nors is kios puses..planinis cp yra nieko blogo..suplanuoji data, nuvaziuoji ir jau turi leliuka..maziau skausmo ir kaklelis lieka nepakites nes negimdai pati.
    Bet mano nuomone..vistiek as uz naturalu..
    As tai noreciau tiketi kad maniskis jau isitaises kaip reikia, bet kad man visas pilvas visose vietose bumbsi..ir ant kairio sono negaliu guleti, nes gaunasi taip kad guliu ant sono kurioje jo galvyte..o deineme sone jis kojytemis issispiria..tai panasu kad gal jis dar ir guli skersai..

8. eglute..
    2013.05.18 17:38 (prieš 4 m.)
    2013.05.18 17:38 (prieš 4 m.)

Milena. parašė:
    O kaip tu jautiesi? musu nestumas vienodas beveik

jei cia man klausimas buvo skirtas,tai savijauta mano nebloga,turbut kad istisas dienas guliu ir daugiau nieko neveikiu,tai nuo to neveikimo lyg ir depresija ima kartais,bet tiesiog neturiu kuo uzsiimti,ruosiames pakeist buta,tai manau veiklos daugiau bus . pilvukas vis dazniau pakieteja...
    dar tie pasalpu visokiu tvarkymai daug nervu kainuoja,nes viska tenka paciai daryt,nes vyras angliskai beveik nekalba
    man pas mw irgi kita sav,treciadieni,tai ziuresim ka pasakys,bet jei pati nebuciau jai paskambinus,tai nzn kiek dar laiko laukciau apointmento,nes jauciu inai apie mane uzmirso...

9. Indriuka
    2013.05.18 17:39 (prieš 4 m.)
    2013.05.18 17:39 (prieš 4 m.)

Milena. parašė:
    Cp nebijau bet labai nenoriu..nes ir pilvas visai kitaip grizta i savo vieta ir po operacijos savaite dvi prastai bus...ir aplamai noriu naturalaus gimdymo..

Na man cp skamba nemaloniai,va del skausmuku po to nenoriu jo O seip laiko pas tave taip yra,apsivers dar,nera del ko nervuotis

10. pingvinas2
    2013.05.18 17:41 (prieš 4 m.)
    2013.05.18 17:41 (prieš 4 m.)

Milena. parašė:

vava man irgi buvo tas neramu.. bet apsirodo nesivercia, gydytoja patikrino dar pries pora dienu paciupinedama. sako viskas tvarkoj..

bet va sake uztad kad vandenu daug tai labai daug juda. patikek, pas mane kai uzeina diskoteka vidury dienos... o dar buna juda kai konors uzvalgau.. pvz cesnaku arba pupeliu matyt ten jam pilvuka sudiegia nuo sito maisto...tai pradeda spardyt..

o meslungis as irgi nezinojau kas per daiktas..bet kai uzejo tai vai vai.. iki siol koja skauda...
    na, as zinoma buciau gal i valstybine poliklinika ejus, bet pati uzsieny irgi gyvenu atvykau cia paggimdyt tai cia tiek dokumentu reikia, pazymu - viska riekjo daryt skubos tvarka..

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras