Komentuoti
  1. Emilija 5 m. 2 mėn.
    erikas 14 m. 3 mėn.

2013.11.22 13:09 (prieš 5 m.)

sveikos mamytes pasidalinkime savo patirtimi kurios turite 9 -10 metu vaikucius hiperaktyvius

2. Emilija 5 m. 2 mėn.
    erikas 14 m. 3 mėn.

2013.11.22 13:13 (prieš 5 m.)

As trumpai papasakosiu apie savo sunu , jis ketvirtokas dabar jam 9 metai aktyvumas nezmoniskas vietoje nenusedi turiu maza lelyte man labai sunku , nz net kaip ji uziimti. Mokykloje skundziasi juo jis mokosi labai gerai bet kalba juda nenusedi ramiai kazkos kosmaras

3. 2013.11.22 14:15 (prieš 5 m.)

lelyte.agne parašė:
    As trumpai papasakosiu apie savo sunu , jis ketvirtokas dabar jam 9 metai aktyvumas nezmoniskas vietoje nenusedi turiu maza lelyte man labai sunku , nz net kaip ji…

Na, nepagalvokite, kad užsipulsiu iš karto, ar palaikysiu jus bloga mama , tikrai ne, bet pabandykite atrasti priežastį. Kaip maitinasi jūsų vaikas? Čia ko gero pirma ir svarbiausia priežastis, sukelianti hiperaktyvumą Ar vaiko racione ne per daug maisto, kuriame kalnai cukraus ir chemijos? Nes čia dažniausia šių dienų problema ir tėvai to nepastebi. Vistiek vaikas jau ne mažylis, tai turbūt ir gauna pinigėlių iš jūsų dienai, tai gal pabandykite pasidomėti, kur juos išleidžia. Ar neperka traškučių ir kolų, bei šokolafukų..

4
  4. Princesė 7 m. 11 mėn.
    Šaunuolis 14 m. 2 mėn.
    Gudruolis 16 m. 9 mėn.

2013.11.22 14:47 (prieš 5 m.)

lelyte.agne parašė:
    As trumpai papasakosiu apie savo sunu , jis ketvirtokas dabar jam 9 metai aktyvumas nezmoniskas vietoje nenusedi turiu maza lelyte man labai sunku , nz net kaip ji…

mano vaikinas tik 2 dienomis jaunesnis uz jusiski bet jis tik treciokas

5. Mergaitė 4 m. 4 mėn.
    Berniukas 8 m. 2 mėn.

2013.11.22 15:05 (prieš 5 m.)

aurorra parašė:
    mano vaikinas tik 2 dienomis jaunesnis uz jusiski bet jis tik treciokas

O kokio amziaus pradejo lankyti?

6. Emilija 5 m. 2 mėn.
    erikas 14 m. 3 mėn.

2013.11.22 15:07 (prieš 5 m.)

Eva_Ber parašė:
    Na, nepagalvokite, kad užsipulsiu iš karto, ar palaikysiu jus bloga mama , tikrai ne, bet pabandykite atrasti priežastį. Kaip maitinasi jūsų vaikas? Čia ko gero pir…

deja pinigeliu neduodu tk gauna nemokama maitinima, saldumynus as reguliuoju labai saikingai,valgo labai nedaug lieknas jis pas mane.Su kompiuteriu taip pat neduodu zaisti nes pamokas pamirstu. Esu griezta mama todel labai ziuriu i maista koki jis valgo kiek ir kada

7. Mergaitė 4 m. 4 mėn.
    Berniukas 8 m. 2 mėn.

2013.11.22 15:08 (prieš 5 m.)

lelyte.agne parašė:
    deja pinigeliu neduodu tk gauna nemokama maitinima, saldumynus as reguliuoju labai saikingai,valgo labai nedaug lieknas jis pas mane.Su kompiuteriu taip pat neduodu…

Jus pati nusprendete, kad vaikas hiperaktyvus?

1
  8. Emilija 5 m. 2 mėn.
    erikas 14 m. 3 mėn.

2013.11.22 15:08 (prieš 5 m.)

emma parašė:
    O kokio amziaus pradejo lankyti?

5 metu isleidau nes rugsejo 18 6 suejo

9. Emilija 5 m. 2 mėn.
    erikas 14 m. 3 mėn.

2013.11.22 15:09 (prieš 5 m.)

emma parašė:
    Jus pati nusprendete, kad vaikas hiperaktyvus?

na nuo pat mazesnis labai judrus tad pasidomejau ir pagal pozymius jis toks net nusedeti vietoje negali

10. Mergaitė 4 m. 4 mėn.
    Berniukas 8 m. 2 mėn.

2013.11.22 15:09 (prieš 5 m.)

lelyte.agne parašė:
    5 metu isleidau nes rugsejo 18 6 suejo

galima sakyti, isleidote 6m

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras