Grupė

2017 m. birželio mažylių laukiančios (Archyvas iki 2016.11.29)

 1. Viljamas 1 m. 7 mėn.
  Norbertas 4 m. 9 mėn.
  Jokūbas 7 m. 1 mėn.

  2016.09.29 11:07 (prieš 2 m.)

  Sveikos!
  Kviečiame Jus prisijungti prie mūsų uždaro ratelio, kur visos galėsime dalintis savo išgyvenimais, džiaugsmais ir rūpesčiais.
  Mano tikslas, kurio vedama kuriu šią grupę - surinkti nedidelę grupelę bendraminčių, kur galėsime pasitikėti viena kita, ateity kelsime pilvukų bei mažiukų nuotraukas, nebijodamos, jog pamatys jokia kita narė, nesanti šioje grupėje. Kai susirinks pakankamai žmonių, grupę padarysiu slapta, tada mūsų grupė taps "nematoma" niekieno akiai o informacija bus patikimai saugoma tik tarp mūsų "sienų".
  Šiokios tokios grupės taisyklės:
  1. Prisijungusios prie grupės atsiųskite administratorėms Agrastėlis, Shatene ir Kavyte šiek tiek info apie save - Vardas, amžius, miestas, gimdymo terminas bei Jūsų nuotrauką. Šį informacija bus panaudota 1-am puslapiui, tada pažinosime viena kitą ir bendrauti bus daug įdomiau, kai matydamos viena kitos "slapyvardį" su laiku žinosime ne tik visų narių vardus, bet ir įsivaizduosime veidą, su kuo bendraujame.
  Man tai svarbu kuriant nedidelį, artimą ratelį ilgam bendravimui
  2 Visos čia prisijungusios turite bendrauti! Reguliariai pasirodyti, pranešti, kaip Jums sekasi, Nes Mums rūpi! Be abejo, jokio priverstinio bendravimo, ir jeigu esate išvykusi, turite daug reikalų - visa tai tikrai suprantama, tokiu atveju tiesiog praneškite, kad išeinate "atostogų" iš forumo, ir mes Jūsų nešalinsim. Tik labai lauksime! BET
  3. Jeigu Jūs nelabai mėgstate bendrauti forume, ir TD esate labiau pasyvi skaitytoja, negu aktyvi rašytoja, tai, labai atsiprašome, bet šita grupė ne Jums, nes tai prieštarautų viskam, ką dabar skaitėte apie uždarą ratelį, pasitikėjimą bei artimą bendravimą. Bet nenusiminkite, tokiu atveju - junkites prie atviros birželinukų grupės ir ten tikrai niekas Jums nedraus tik skaityti. Štai nuoroda i ją - www.tevu-darzelis.lt/forumas/topic/2017-metu-birzelio-menesio-mamukai ar tiesiog susikurti savo uždarą grupę, kurioje galios Jūsų taisyklės
  Labai ačiū visoms, kas perskaitėte! Taip palengvinote "darbą" man ir sau
  LABAI, LABAI LAUKIAME VISŲ BENDRAMINČIŲ

  Ši grupės dalis yra suarchyvuota, skaitykite toliau ir diskutuokite čia:
  https://www.tevu-darzelis.lt/forumas/topic/2017-m-birzelio-mazyliu-laukiancios-1

  8

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.