7 savaičių kūdikis nežiūri į veidą

Komentuoti
  1. 2019.01.30 14:51 (prieš 3 sav.)

Čia filmas apie autistą. Labai gražus filmas. Gėrumo pilnas. Pažiūrėkit

2. Fainuolis 10 m. 7 mėn.

2019.01.30 15:39 (prieš 3 sav.)

Mano grožiui šendien 3men ir aš augindama ne pirmą vaiką matau kad mes tikrai vėluojam bet aš žinau tik viena kad kas bebūtų tai mano vaikas mano meilė laimė džiaugsmas viskas😊aš tikiu kad viskas bus gerai aš turiu tikėti ne vien dėl savęs bet dėl visos savo šeimos, nes jai aš verksiu kentės likę mano šeimos nariai o aš noru kad jie būtų laimingi 😊😊😊

2
  3. 2019.01.30 19:42 (prieš 3 sav.)

ajivile parašė:
    Gavau asmeninę žinitę nuo vienos iš mamyčių su klausimu, kada įvyko lūžis. Pagalvojau, kad neblogai būtų visoms papasakoti.

❤️

4. Fainuolis 10 m. 7 mėn.

2019.02.11 20:41 (prieš 1 sav.)

MonikaaG kaip jus augat?

5. 2019.02.11 23:00 (prieš 1 sav.)

As as as 123 parašė:
    MonikaaG kaip jus augat?

Na mano akimis atrodo, kad viskas gerai :). Mergyte zaislais, aplinka ir zmonemis domisi (santuriai), kasdien ‘kalba’, leidzia garsus (nezinau ar tai gugavimasskaitosi, nes to guu ji dazniausiai nesako, sako visokius aaaaa eeee ir pan) , sypsosi man ir vyrui (aisku ne visada), svetimiems nelabai, dar nesijuokia, kas liecia sypsena ir pan atrodo, kad bus tikrai is rimtuju mergina, nes sypsosi tikrai santuriai🤔. Su fizine raida atrodo irgi viskas gerai. Net nezinau, arba as tiek nebepanikuoju, bet kazkaip atrodo geryn viskas nes pries tai tikrai apatiska gan viskam buvo... Dar ko nebedarau, nebeskaitau mamyciu forumu, spalinuku ir pan, nes man kazkokia panika juos skaitant kelia :)).
    O siaip treciadieni einu pas daktare, ziuresiu ka sakys 🤔

Kaio jus? Jau buvote pas daktarus?

6. Fainuolis 10 m. 7 mėn.

2019.02.12 06:49 (prieš 1 sav.)

MonikaaG parašė:
    Na mano akimis atrodo, kad viskas gerai :). Mergyte zaislais, aplinka ir zmonemis domisi (santuriai), kasdien ‘kalba’, leidzia garsus (nezinau ar tai gugavimasskait…

Mano mažai domisi aplinka, nors man vyrui šypsosi visada, bet neatsisuka jai kalbinu iš kitos pusės, į žaislus žiūri bet neima, na ir nakty blogai labai miega matau kad dar tikrai vėluoja bet ir mes trečiadienį eisim žiūrėsiu ką kalbės, būtinai parašyk po apžiūros, parašysiu ir aš sėkmės ☺️

7. Fainuolis 10 m. 7 mėn.

2019.02.12 10:42 (prieš 1 sav.)

MonikaaG parašė:
    Na mano akimis atrodo, kad viskas gerai :). Mergyte zaislais, aplinka ir zmonemis domisi (santuriai), kasdien ‘kalba’, leidzia garsus (nezinau ar tai gugavimasskait…

Tas jūsų aa ir skaitosi dabar kaip gugavinas nes tikrąjį gu gali ir 6men tik išleisti ☺️džiaugiuosi kad pas jus viskas gerėja ☺️❤️

8. 2019.02.12 16:14 (prieš 1 sav.)

As as as 123 parašė:
    Tas jūsų aa ir skaitosi dabar kaip gugavinas nes tikrąjį gu gali ir 6men tik išleisti ☺️džiaugiuosi kad pas jus viskas gerėja ☺️❤️

Na jusiskis kiek zinau kazkur 3 savaitem jaunesnis nei mano, dar manau irgi viskas pasikeis :). Nes mano pradejo guvesne darytis, labiau dometis aplinka, daugiau sypsotis ir guguoti, kai buvo gerokai virs 3 men :). Nes dabar jai 4men+1sav
    Butinai parasysiu po daktaru, lauksiu ir jusu parasant po

9. 2019.02.13 15:27 (prieš 1 sav.)

As as as 123 parašė:
    Mano mažai domisi aplinka, nors man vyrui šypsosi visada, bet neatsisuka jai kalbinu iš kitos pusės, į žaislus žiūri bet neima, na ir nakty blogai labai miega mata…

Sveiki
    Na mes po daktaru, gavome siuntima vel pas neurologe, kadangi mano mazoji vis dar rimta, aplinkiniams nesisypso ir nesijuokia, ziuresim ka dabar neurologe sakys 🤔. Dar gavome siuntina i ankstyvaja reabilitacija, nes nugaros tonusai padideje ir nelaiko rankyciu guledama ant pilvo, taip pat del tos emocines raidos paziures.
    Na ziodziu, laukia dabar keliones per daktarus.
    Kaip jus?

10. Fainuolis 10 m. 7 mėn.

2019.02.13 15:45 (prieš 1 sav.)

MonikaaG parašė:
    Sveiki
    Na mes po daktaru, gavome siuntima vel pas neurologe, kadangi mano mazoji vis dar …

Na mūsų kadangi šypsosi daug ir daktarei šypsojosi tai tas gerai, bet dėl visa ko gavom siuntimą ir pas neurologe nes biski vangus jis man atrodo, dėl žaislų kad neima dar turim laiko, o dėl žvilgsnio kad ne visada žiūri sakė ir normalu svarbu pagauna ir sugeba sukoncentruoti, ir gavom masažu ir mankštu kad būtų aktyvesnis tai žiūrėsim kaip čia toliau seksis, bet po apžiūros ramiau jaučiuosi nežinau kodėl ☺️

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras