7 savaičių kūdikis nežiūri į veidą

Komentuoti
  1. 2019.02.12 16:14 (prieš 4 mėn.)

As as as 123 parašė:
    Tas jūsų aa ir skaitosi dabar kaip gugavinas nes tikrąjį gu gali ir 6men tik išleisti ☺️džiaugiuosi kad pas jus viskas gerėja ☺️❤️

Na jusiskis kiek zinau kazkur 3 savaitem jaunesnis nei mano, dar manau irgi viskas pasikeis :). Nes mano pradejo guvesne darytis, labiau dometis aplinka, daugiau sypsotis ir guguoti, kai buvo gerokai virs 3 men :). Nes dabar jai 4men+1sav
    Butinai parasysiu po daktaru, lauksiu ir jusu parasant po

2. 2019.02.13 15:27 (prieš 4 mėn.)

As as as 123 parašė:
    Mano mažai domisi aplinka, nors man vyrui šypsosi visada, bet neatsisuka jai kalbinu iš kitos pusės, į žaislus žiūri bet neima, na ir nakty blogai labai miega mata…

Sveiki
    Na mes po daktaru, gavome siuntima vel pas neurologe, kadangi mano mazoji vis dar rimta, aplinkiniams nesisypso ir nesijuokia, ziuresim ka dabar neurologe sakys 🤔. Dar gavome siuntina i ankstyvaja reabilitacija, nes nugaros tonusai padideje ir nelaiko rankyciu guledama ant pilvo, taip pat del tos emocines raidos paziures.
    Na ziodziu, laukia dabar keliones per daktarus.
    Kaip jus?

3. Lelyte 6 m. 2 mėn.
    Fainuolis 10 m. 11 mėn.

2019.02.13 15:45 (prieš 4 mėn.)

MonikaaG parašė:
    Sveiki
    Na mes po daktaru, gavome siuntima vel pas neurologe, kadangi mano mazoji vis dar …

Na mūsų kadangi šypsosi daug ir daktarei šypsojosi tai tas gerai, bet dėl visa ko gavom siuntimą ir pas neurologe nes biski vangus jis man atrodo, dėl žaislų kad neima dar turim laiko, o dėl žvilgsnio kad ne visada žiūri sakė ir normalu svarbu pagauna ir sugeba sukoncentruoti, ir gavom masažu ir mankštu kad būtų aktyvesnis tai žiūrėsim kaip čia toliau seksis, bet po apžiūros ramiau jaučiuosi nežinau kodėl ☺️

4. Lelyte 6 m. 2 mėn.
    Fainuolis 10 m. 11 mėn.

2019.02.13 15:46 (prieš 4 mėn.)

MonikaaG parašė:
    Sveiki
    Na mes po daktaru, gavome siuntima vel pas neurologe, kadangi mano mazoji vis dar …

Bet juk ne visi vaikai būna linksmi būna rimtesnių svarbu jums šypsosi ir vyrui. Man tai atrodo čia viskas normalu, bet apžiūra niekada nepamaišys 😉

5. 2019.02.13 16:33 (prieš 4 mėn.)

As as as 123 parašė:
    Na mūsų kadangi šypsosi daug ir daktarei šypsojosi tai tas gerai, bet dėl visa ko gavom siuntimą ir pas neurologe nes biski vangus jis man atrodo, dėl žaislų kad ne…

Labai smagu, kad viskas pas jus gerai ir jums ramiau ❤️.
    Na taip buna ir rimtesni vaikai, as manau mano tokia ir yra, nes daktare, kai kalbino sake svarbu, kad ji akiu kontakta palaiko ir ziuri i ja kalbinanti.
    O atsakas i kalbinanciojo sypsena yra vienas is raidos pozymiu (kas turetu vykti veliausiai nuo 3 m), tai daktare del visa ko ir nusiunte dar karteli.
    Bet manau ir sirdis jaucia, kad viskas mano mazytei gerai

6. 2019.02.13 20:04 (prieš 4 mėn.)

As as as 123 parašė:
    Bet juk ne visi vaikai būna linksmi būna rimtesnių svarbu jums šypsosi ir vyrui. Man tai atrodo čia viskas normalu, bet apžiūra niekada nepamaišys 😉

O ir siaip nera, kad ji visai ir svetimiems nesisypsotu, sypsosi, tik ne visiem ir aisku retokai...tarkim jei svetimas kalbina, tai dazniausiai karteli nusisypso ir viskas...
    Na bet tikiu, kad viskas gerai ☺️🙏

7. Lelyte 6 m. 2 mėn.
    Fainuolis 10 m. 11 mėn.

2019.02.14 08:51 (prieš 4 mėn.)

MonikaaG parašė:
    O ir siaip nera, kad ji visai ir svetimiems nesisypsotu, sypsosi, tik ne visiem ir aisku retokai...tarkim jei svetimas kalbina, tai dazniausiai karteli nusisypso ir…

Aš tai manau ir tikrai tikiu kad pas jus viskas gerai jai tik dėl šypsenos, nes tiktai ne visi vaikai linkę visiems šypsotis būna ir rimtesnių vaikų. Aš tai baimė turiu dėl to nes mano vaika kai kalbini jis ne visada tiksliau retai kada atsisuka ir žiūri, turi jis pagaut akimis tik tada žiūri stebi na ir žaislai nėra jam noro u siekti, bandyt imti. Na dabar lauksiu masazu bus matyt kaip po jų bus 😉

8. 2019.02.14 14:09 (prieš 4 mėn.)

As as as 123 parašė:
    Aš tai manau ir tikrai tikiu kad pas jus viskas gerai jai tik dėl šypsenos, nes tiktai ne visi vaikai linkę visiems šypsotis būna ir rimtesnių vaikų. Aš tai baimė t…

Mano irgi zinokite seniau ne visada, bet budavo, kai kalbini nusukdavo zvilgsni, ziuredavo i sona, arba kai kalbini neatsisukdavo, tiesiog nekreipdavo demesio, net jei tiesiai pries ja budavai. Dabar tfu tfu tfu, bet atrodo viskas susitvarke. Dabar tik tie neramumai pagrinde like del sypsenos ir juoko. Eisiu kita sav i manksteles, ziuresiu ka daktare sakys.
    Parasykite ir jus, kaip sekasi po masazu

9. Lelyte 6 m. 2 mėn.
    Fainuolis 10 m. 11 mėn.

2019.02.20 09:20 (prieš 4 mėn.)

MonikaaG parašė:
    Mano irgi zinokite seniau ne visada, bet budavo, kai kalbini nusukdavo zvilgsni, ziuredavo i sona, arba kai kalbini neatsisukdavo, tiesiog nekreipdavo demesio, net…

Sveiki na kaip jums sekėsi ar jau buvot makštose? Mes jau lankom masažus niekas nieko nesako kol kas labai mažas vaikas ir tik stebėti žiūrėti, o pas neurologe dar negavom vietos tai laukiam ☺️

10. 2019.02.21 07:34 (prieš 4 mėn.)

As as as 123 parašė:
    Sveiki na kaip jums sekėsi ar jau buvot makštose? Mes jau lankom masažus niekas nieko nesako kol kas labai mažas vaikas ir tik stebėti žiūrėti, o pas neurologe dar …

Sveiki apzirgo maziuke, tai mankstas atidejau iki pirmadienio, o pas neurologe antradieni.
    O kaip jums paciai tie masazai atrodo?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras