Spamerių kampelis

Komentuoti
 1. tevu-darzelis.lt 8 m. 9 mėn.

  2010.06.02 12:14 (prieš 8 m.)

  Trumpai apie tai, kodėl atsirado ši tema.

  Ne paslaptis, kad forume prisiregistruoja visokio plauko narių su pačiais įvairiausiais ketinimais. Užsuka į forumą ir spamerių.

  Kai kurie yra tiesiog naivuoliai, galvojantys, kad bendraujantys forume tik ir laukia, kada kas įsiterps į pokalbį su reklaminiu pasiūlymu. Paprastai tokie didelių bėdų nekelia, nes reklamuojasi atviromis kortomis ir perspėti laikosi forumo taisyklių (t.y. reklamuojasi SKELBIMŲ LENTOJE arba SKELBIMŲ TEMOSE).

  Daug blogesnis yra paslėptos reklamos variantas (fiktyvūs atsiliepimai). Kai kuriuos tokius "atsiliepimus" identifikuoja forumo nariai, pažymėdami juos vėliavėle kaip reklaminį brukalą. Kartais įtartiną veiklą pastebime mes patys. Bet kartais tiesiog nekyla jokių įtarimų, kol nepradedi kapstyti giliau.

  Šiandien štai tokią šutvę ir atkapstėme: didelės TOP SHOP prekių gerbėjos, bet gerų atsiliepimų negailėjo ir dar keliems produktams. Gaila, kad šiuos fiktyvius komentarus identifikavome tik dabar ir tikimės, kad nukentėjusių nuo jų nėra daug.

  Gali būti ir taip, kad kai kuriuose komentaruose jokios klaidinančios ar melagingos informacijos ir nėra, tačiau bet kokiu atveju tai yra neetiškas reklamos būdas .

  Stengsimės būti budresni, tačiau jei pastebėsite įtartinus komentarus, būtinai pažymėkite juos kaip reklaminį brukalą.

  1
 2. Vartotojas blokuotas

  2012.01.11 11:37 (prieš 7 m.)

  grįžtant prie temos kai jau galima didesnę pagalvę dėti, reikia žiūrėti, kad kvėpuojanti būtų, iš kokio natūralesnio pluošto. mes va Dormeo pirkom iš maximos už lipdukus - dormeo.lt/pagalves/maxima-pagalve-lan.html. su bambuko pluoštu, nekelia alergijų, neprakaituoja, be to ir aukštį galima reguliuoti, tai lengviau pataikyti kaip vaikui patogu. ankstesnė pagalvė kai netiko, tai naktimis net knarkti buvo pradėjęs - vos tik ant nugaros atsigula. pakeitėm pagalvę ir jau nesigirdi

 3. Neegzistuojantis vartotojas
  2012.03.05 15:42 (prieš 7 m.)

  reklaminis brukalas: įrašas padarytas suinteresuoto asmens

  Labukas
  Nezinau kaip Jūs merginos vertinate ortopedinius gaminius, bet as tai pirkau Riposo ortopedini ciuzini...http://www.viskassveikatai.lt/riposo ,tai esu labai patenkinta... prisistaiko prie kuno formu ir silumos, suteikiama 15 m. garantija. Nemokamas ir greitas pristatymas, bei plius pagalve dovanu gaunate As ir mano seima esame labai patenkinti siuo ciuziniu

 4. Vartotojas blokuotas

  Joris 8 m.

  2012.05.08 14:45 (prieš 6 m.)

  reklaminis brukalas: įrašas padarytas suinteresuoto asmens
  tai kad Dormeo gaminiai verti savo kainos - iš visų pažįstamų ir apie čiužinius, ir apie pagalves tik gerus atsiliepimus girdėjom. patys irgi patenkinti, tai dabar va vėl dairomės į Statoil akciją, kur tie gaminiai už pusę kainos lipdukus surinkus

 5. Vartotojas blokuotas

  2012.06.11 15:05 (prieš 6 m.)

  net ir po gydymo nuo pienligės ar bakterinės vaginozės reikėtų naudoti makšties florą atstatančias priemones - prausiklį su laktobakterijų lizatais, pieno rūgštimis. kitaip vėl grįš liga, nes gydymo metu dažnai visos bakterijos žūva - ir blogos, ir geros. tai tas geras ir reikia stiprinti, kad nekiltų daugiau problemų. tam labai Floragyn produktai tinka

 6. Vartotojas blokuotas

  2012.09.19 12:24 (prieš 6 m.)

  Dabar čiulptukų, buteliukų pasirinkimas tikrai begalinis - assorti.lt/vaikams/aksesuarai. Užsisakai internetu ir kitą dieną atneša, nereikia net niekur eiti.

 7. Vartotojas blokuotas

  Joris 8 m.

  2012.09.25 10:59 (prieš 6 m.)

  Gali prisijungti prie Obesimed Forte puslapio - ten daugiau merginų susirenka naudojančių ir galėsi tiesiai joms parašyti, paklausti atsiliepimų - Sudėtis tai natūrali nurodyta, sąžiningai naudojant, turėtų padėti atsikratyti kilogramų

 8. Vartotojas blokuotas

  Joris 8 m.

  2012.10.08 14:01 (prieš 6 m.)

  kiške parašė:
  sveikos mamytes, gal kas bebi mišinuka perkat? kaip jusu mazylis valgo ši maisteli? musu mazyle valgo atroda viskas gerai, parduotuvese nevisada randame matyt labai perkamas, kaina nera nei maza nei didele.

  Kaip ir minėjo Olinda, assorti.lt didelis pasirinkimas mišinukų - ten yra ir BEBI .assorti.lt/bebi-pieno-misinys-kudikiams-nuo-gimimo-iki-12-men-neto-mase-400g. Man asmeniškai patogiau užsipirkti kad ir daugiau, negu ieškoti - rasi ar nerasi. Be to, patogu, kai namo atveža

 9. Vartotojas blokuotas

  Joris 8 m.

  2012.10.08 14:16 (prieš 6 m.)

  Kaip nusimanančių, paklausiu, gal kas pirkote daugkartines sauskelnes išassorti.lt/vaikams/higiena/sauskelnes/daugkartines? Noriu draugei nupirkti, nes žinau, kad vaikutį augins su daugkartinėm, bet jos nėra pigios, tai, manau, būtų visai naudinga dovana palankynoms.

 10. Vartotojas blokuotas

  Joris 8 m.

  2012.10.09 15:29 (prieš 6 m.)

  Gal kas bandėt mitybą pasireguliuoti su Obesimed Forte? Informacijoje tai nurodyta, kad mažina alkį ir padeda nepersivalgyti. Tuo pačiu ir svoris krenta, mityba susireguliuoja. Gal kažkas esate išbandę?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras