Žvynelinė (psoriazė)

Komentuoti
  1. 2018.09.29 11:09 (prieš 7 mėn.)

Liustra parašė:
    Visus vietiskai nsudojamus vaistus galima vartot nescioms, nes i sistemine kraujotaka jie nepakliuna. Taigi vaistininke teisi. Tik nepaminejo, kad negalima didelem …

Man kitaip dermatologė sakė ir net prie manęs pasitikslino, buvo atsidariusi prie manęs rekomendacijas ir pati mačiau, kad buvo parašyta, jog šio tirpalo negalima naudoti nėštumo metu

2. 2018.09.29 11:11 (prieš 7 mėn.)

bebriuke83 parašė:
    Man kitaip dermatologė sakė ir net prie manęs pasitikslino, buvo atsidariusi prie manęs rekomendacijas ir pati mačiau, kad buvo parašyta, jog šio tirpalo negalima n…

Bet tai vaistininke irgi gera,isvis nieko. Sako man atrodo galima, nes parasyta kad nest. Metu konsultuotis su gyd.. tai bleha tikrai kokia.
    O dar ir be recepto pardave,net nieko neprase...

3. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.09.29 11:14 (prieš 7 mėn.)

bebriuke83 parašė:
    Man kitaip dermatologė sakė ir net prie manęs pasitikslino, buvo atsidariusi prie manęs rekomendacijas ir pati mačiau, kad buvo parašyta, jog šio tirpalo negalima n…

Kaip jau rasiau - ilgai ir didelem dozem. Kitas aspektas - nestumo dydis. 37 sav vaikas jau yra isnesiotas ir issivystes, tad tikrai nieko baisaus.

4. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.09.29 11:15 (prieš 7 mėn.)

imanskaite parašė:
    Bet tai vaistininke irgi gera,isvis nieko. Sako man atrodo galima, nes parasyta kad nest. Metu konsultuotis su gyd.. tai bleha tikrai kokia.

Jau kai tikrai negalima, tai anotacijoje ir raso, kad grieztai ne. Ir tai - ne visais atvejais. Norit naturaliai - tepkit kanapiu aliejumi.

5. 2018.09.29 11:22 (prieš 7 mėn.)

man plėmų nepanaikina, bet niežulį ir pleiskanas labai nuima Bionatar psoriazei skirtas šampūnas visą nėštumą naudojau - labai gerai

6. D 6 m. 10 mėn.

2018.09.29 11:24 (prieš 7 mėn.)

Nepergyvenkit, tikrai nieko nenutiks. Neštukės esant reikalui ir stipresnius vaistus ir antibiotikus vartoja. Žinoma vaistininkė galėjo patarti kažką kito, o ne brukti hormoninius vaistus.

7. 2018.09.29 12:44 (prieš 7 mėn.)

imanskaite parašė:
    Blemba as nedaug tepasitepiau,ir ne kiekviena die a, pasotepiau, nes neimanoma
    Nusodraskau, ir baisiai be atrode.nes ir mates. Eina sau db tai pergyvensiu, gera…

Kusikeliui gal ir nepakenks, bet geriau nenaudoti daugiau. As vaziavau dpec oas dermatologe siuo klausimu, kai laukiausi, tai sake kad ypac tepat galva, labai aktyvi kraujotaka ir Negerai, kenkia antinkscians ir t.t. Tai kam rizikuot

1
  8. 2018.09.29 12:48 (prieš 7 mėn.)

Pati isbandziau ir acta obuoliu ir db darausi kaukes ricinos aliejus su alyvuogiu, kazkiek padeda. Pirkau dar plauku, galvos odos pylinga, tai kazkiek tas pleiskanas pagramdo. Ir dabar nusipirkau kepure Adeles Karaliunaites, bandau, ziuresim ar bus koks poveikis

9. 2018.09.29 12:50 (prieš 7 mėn.)

IngVos parašė:
    Pati isbandziau ir acta obuoliu ir db darausi kaukes ricinos aliejus su alyvuogiu, kazkiek padeda. Pirkau dar plauku, galvos odos pylinga, tai kazkiek tas pleiskana…

Beto ir zindant negalima jokiu vaistu tept

1
  10. ♥ Mažoji sesutė ♥ 2 m. 8 mėn.
    ♥ Didžioji sesutė ♥ 7 m. 3 mėn.

2018.09.29 15:50 (prieš 7 mėn.)

IngVos parašė:
    Beto ir zindant negalima jokiu vaistu tept

Dar maitinu, ir tepu būtent ši Elocon tirpalą.
    Buvau pas kelias dermatologes ir visos leido ji naudot, nes kasdien netepu. Man gaunasi mėnesį 1-2 patepimas.

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras