2015 m. liepos mėnesio mamytės :) (Archyvas iki 2015.11.26)

1. AkvaGud
    2014.10.24 07:13 (prieš 3 m.)
  2. zvirblelis7
    2015.09.14 10:08 (prieš 2 m.)
    2015.09.14 10:08 (prieš 2 m.)

Zyle parašė:
    Mamytės, gal kuri gervuogėm prekiaujat? Ar šiaip kur žinot galima gauti be turgaus?

Planuoju antrą, bet tik po kokių 5 metų... Man tikrai per anksti antras būtų Vyras norėtų anksčiau, bet aš tikrai nenoriu :/ Mažoji tegul dar gauna mano dėmesio kiek norisi... O kai antras atsiranda, tada nors persiplėšk ir vienam, ir kitam. Ir šiaip... Man per sunku būtų tokius mažiukus du auginti... Labai gerbiu mamas, kurios kelis pametinukus augina, nes aš negalėčiau taip Aišku, netyčiukų neatsisakysiu, bet stengsiuos, kad vėliau antras būtų

3
  3. 2015.09.14 10:50 (prieš 2 m.)
    2015.09.14 10:50 (prieš 2 m.)

Tai kad ji su manimi visur keliauja darbe sudarytos salygos maitintis, pasidariau kad patogu pampi pakeisti, kabinete ji man pamiega, arba lauke vezimelyje.. O ir dirbu laisvu grafiku, tad renkuosi ar ofise ar namuose padirbti.. :))

2
  4. tita1
    2015.09.14 10:53 (prieš 2 m.)
    2015.09.14 10:53 (prieš 2 m.)

RasaRA_Kaunas parašė:
    Tai kad ji su manimi visur keliauja darbe sudarytos salygos maitintis, pasidariau kad patogu pampi pakeisti, kabinete ji man pamiega, arba lauke vezimelyje.. O i…

Oho geras darbas as savajam su lelia tikrai nepadirbciau,nes budavo tokiu dienu,kad net i tulika nebudavo laiko nueit o kuo dirbi,jei nepaslaptis,tiesiog labai idomu paliko koks cia darbas taip suderinamas su motinyste

5. 2015.09.14 10:54 (prieš 2 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2015.09.14 10:54 (prieš 2 m.)

zvirblelis7 parašė:
    Planuoju antrą, bet tik po kokių 5 metų... Man tikrai per anksti antras būtų Vyras norėtų anksčiau, bet aš tikrai nenoriu :/ Mažoji tegul dar gauna mano dėmes…

mes irgi niekur neskubam kolkas juokingiausia buvo kai vyras praejus gal savaitei po gimdymo paklause kada as antro noreciau tai net nezinojau ka atsakyti net praejus daugiau nei 2 men. dar vis baisu pagalvoti apie gimdyma. kazkaip netyciukas butu , tai tikrai nepriestarauciau. nu bet pati samoningai pasiryzti dar vienam gimdymui kolkas negaleciau. tikriausia dar ne laikas

1
  6. 2015.09.14 11:04 (prieš 2 m.)
    2015.09.14 11:04 (prieš 2 m.)

tita1 parašė:
    Oho geras darbas as savajam su lelia tikrai nepadirbciau,nes budavo tokiu dienu,kad net i tulika nebudavo laiko nueit o kuo dirbi,jei nepaslaptis,tiesiog laba…

Dizaino sritis. Maketavimas, Spaudos darbai, bet dbr esu vadovaujamosiose pareigose tad ir lengva kai nereik atsiskaityti niekam :-D bet ir atleist vadeliu negali tad reik dirbti o kadangi beproto myliu savo darba tai mergaite darbe visad rami na tikiuos visad taip bus thu thu thu

7. 2015.09.14 11:11 (prieš 2 m.)
    2015.09.14 11:11 (prieš 2 m.)

zvirblelis7 parašė:
    Planuoju antrą, bet tik po kokių 5 metų... Man tikrai per anksti antras būtų Vyras norėtų anksčiau, bet aš tikrai nenoriu :/ Mažoji tegul dar gauna mano dėmes…

Man visad sitas klausimas buvo kaip meile padalinti dviem vaikams ir dar kad vyrui liktu :-D tai man sunku siuo klausimų nes visad turi pamastyti kaip neizeisti vyresniosios nes ji buvo ta vienintele o dbr mamyte neateina kai tik pakviecia bet uztat atrandam savo ritualus, pasnekesius apie dienele ir ji to laukia su dziaugsmu nes laikas skiriamas jai ir supranta kad yra ir sesutes laikas ir tevelio

1
  8. SDE4
    2015.09.14 11:39 (prieš 2 m.)

Ema 8 m. 10 mėn.

2015.09.14 11:39 (prieš 2 m.)

zvirblelis7 parašė:

Mano vyresnelei dabar sesi, kai ji gime, ir buvo labai nerami, as taip pat sakiau, kad nepersiplesiu ir kokius 5 metus neplanuosim dar vaikelio. Po to pamastem apie tai, kad kai mazajai bus metukai, vyresnele bus pirmoke, ir patogu is mokyklos anksti pasiimti, tai taip Ir gavosi ;)

9. 2015.09.14 15:43 (prieš 2 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2015.09.14 15:43 (prieš 2 m.)

Mamos, kaip jums su vaiko priežiūros atostogų prašymais? Čia turiu omeny, kurios internetu pateikėte. Ar gavote kokį atsakymą? Jei taip, per kiek laiko gavote?

10. User has not uploaded an avatar
    2015.09.14 17:12 (prieš 2 m.)
    2015.09.14 17:12 (prieš 2 m.)

Gal kuriai prasidėjus 7sav atėjo augimo šuolis? Nes pas mane iš ryto dar iš bėdos. Bet nuo 3val vaikas rėkia ištisai. Ko vakar nebuvo. Ramiai pusval išbūdavo sau rami. O šnd tik paguldau ir rėkimas iki pamėlynavimo. Tie augimai pas mus su kiekviena nauja sav ateina. O sakykit kai jūsų vaikai būdrauja kas kiek laiko valgo? Nes mano kai su miegais tai kas 3val valgo bet jau kai nemiega tai kas val ir dažniau būna

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.