Būsimos 2012-2013 m. žiemos mamos

Komentuoti
  1. Igniukas:)*** 6 m. 3 mėn.
    Gustukas:)*** 7 m. 7 mėn.

2012.10.30 15:22 (prieš 6 m.)

ksvaraite parašė:
    sveika tai faina kad toks mazas skirtumas na jau viska leliukui turiu ti patalyne reikia nusipirkti na o kankina nemyga ir vakarais skauda nugara manau ce normalu,o jus kai pjaucetes ?

viskas lyg ir gerai tik darbingumas sumazejo t. y. greit pavargstu, greit susierzinu, o dar maziukas vienas visad aplink laksto ir reikalauja demesio, tai dienos pabaigoj nesinori jau nej nusivylusiu namu seimininkiu ziuret tik miegot o ir tai nebesuteikia daug malonumo, kadangi rast patogia padeti vis sunkiau zodziu viskas taip kaip ir turetu but

2. domas 6 m. 3 mėn.

2012.10.30 15:56 (prieš 6 m.)

jo as ir nervota kartais del belekokio menkniekio,o padeti ir man sunku rasti kartais toks jausmas kad oro truksta

3. Neegzistuojantis vartotojas
    2012.10.31 13:08 (prieš 6 m.)

Sveikos mamytės,nežinau ar čia gausiu atsakyma i klausima kurio noriu paklausti,bet pameginsiu.Jei kuri nors ka nors apie tai žinote,bukite geros pagelbėkit ir atsakykit.
    Man dabar 31savaitė nėštumo,buvau persišviesti,pasakė,kad vaikučio vieno inksto geldelė padidėjusi,kad reikia stebėti ateiti už mėnesio vėl ir jei plėsis reikės važiuoti gimdyti i Kauna(aš esu iš mažesnio miestelio mažeikių). Ar kuri nors buvote susidūrusi su šia problema?ar tai labai blogai?labai kažkaip pergyvenu dabar.

4. Igniukas:)*** 6 m. 3 mėn.
    Gustukas:)*** 7 m. 7 mėn.

2012.11.02 10:29 (prieš 6 m.)

Martinaitytet parašė:
    Sveikos mamytės,nežinau ar čia gausiu atsakyma i klausima kurio noriu paklausti,bet pameginsiu.Jei kuri nors ka nors apie tai žinote,bukite geros pagelbėkit ir atsakykit.
    Man dabar 31savaitė nėštumo,buvau persišviesti,pasakė,kad vaikučio vieno inksto geldelė padidėjusi,kad reikia stebėti ateiti už mėnesio vėl ir jei plėsis reikės važiuoti gimdyti i Kauna(aš esu iš mažesnio miestelio mažeikių). Ar kuri nors buvote susidūrusi su šia problema?ar tai labai blogai?labai kažkaip pergyvenu dabar.

gaila bet tikrai nezinau kas tai, ir ka tai reiskia, bet manau paieskok internete informacijos ar tiesiog pakalbek su gyditoja ir tikiuos pasidarys lengviau, nepergyvenk, stiprybes ir sekmes, tikek kad viskas bus gerai

5. Damien 6 m. 5 mėn.

2012.11.18 00:50 (prieš 6 m.)

Sveikos esamos ir dar tik busimos mamytes,jungiuosi prie jusu.. Musu leliukas turetu gimt sausio 15

6. Arijus 6 m. 9 mėn.
    Kajus 8 m. 6 mėn.

2012.11.21 16:11 (prieš 6 m.)

Sveikos, įsibroviau į jūsų temą, bet esu su pasiūlymu, turiu leliukiams labai daug rūbelių, batukų, viskas po 2 Lt, kiti net nauji, nes nespėjau net nei vieno karto apvilkti, jei domintų, tai rašykite asmeninę žinutę
    Sėkmės.

7. Dukryte 6 m. 5 mėn.
    sunutis 12 m. 5 mėn.
    dukryte 17 m. 8 mėn.

2012.11.22 11:41 (prieš 6 m.)

Labukas visoms mamytems!!!!As esu gruodinuku forume na, bet manau galiu ir cia pabendrauti nes mano leliukas turi gimti gruodzio 17d. !!!!!!!!!

8. 2013.01.05 12:40 (prieš 6 m.)

atleiskite uz isiverzima

Padedu pigiai nusipirkti drabužius kūdikiams iš Lorita siūvyklos
    Visiškai be jokio antkainio ar tarpininkavimo mokesčio
    Nauda man - nuolat iš ten perku , todėl ieškau besikooperuojančių , bet mažiausias užsakymas turi sudaryti nemažą sumą , todėl reikalingos draugės šypsena
    Nauda Jums - apsipirksite pigiau negu parduotuvėse - vienos pirkėjos užsakymas turi būti nemažesnis negu 200 lt , užsisakius už 200 lt sutaupytumėte kažkur 120 lt gal net ir daugiau lyginant su parduotuvių kainomis

smulkiau - kokios kainos ir sąlygos klauskite per e pasta - [email protected]
    užsakymas jau renkamas , užsakinėsime Sausio 16-25 d
    jau dvi mamytes turime , aš trečia , dar poros ar daugiau norinčių reikėtų

uzsakymus vykdome nuolatos , nes pastoviai kai kokiu groziu prisireikia , siaip uzsakinejame kas menesi

9. Neila 6 m. 10 mėn.

2013.01.08 17:16 (prieš 6 m.)

sveikos mamytes. Gal domina geras pagalbininkas Jums.Parduodu vibro kedute. www.tevu-darzelis.lt/forumas/topic/fisher-price-vibro-kedute

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras