Gimdymas vandenyje

Komentuoti
  1. Karolina :) 1 sav. 1 d.
    Vytautas :) 2 m. 3 sav.

2019.01.01 22:31 (prieš 1 mėn.)

O gal kas Šiauliuose gimdė vandenyje?

2. pupa:) 9 m. 3 mėn.

2019.01.03 00:40 (prieš 1 mėn.)

Mano svajone buvo gimdyti vandenije, arba nors saremius pralaukti vonioje.
    Gimdžiau prieš 2sav, gimdykla net atsitiktinai gavau su vonia, dar nespėjus įeiti į gimdykla paprašiau su vonia tai sako -kaip tik ir turi ją 🤗 apsidžiaugiau belenkaip. Bet kadangi gimdyma sužadino su vandenų nuleidimu nes vaikas buvo pernesiotas ir vandenis buvo žalios, tai apie vonia teko pamiršti ir tik ją pasimėgauti vizualiai, nes buvau istisai pajungta prie aparato matuoti vaiko tonu, atjunginejo tik kai norejau nueiti iki wc, dėl žaliu vandenų minejo kad pavojinga naudotis vonia. Tiesa gimdžiau VGN

3
  3. 2019.01.17 13:04 (prieš 1 mėn.)

Heeeey helloooo, pasiilgot manęs??? Nu kaip aš čia neapsireiškiau, sooorry!

Pagimdžiau vandeny Spalio 6d VGN antrą leliuką va toj aukščau esančioj vonioj!!!😅 Tai Inga, ką ten pridarėt voniai, kad man tik dušas pasileido???😂😂😂😂 Juokauju! Jūs va 4d, o aš 6d, geeeras!

Tai vat, buvo viskas oooosom! Tariausi su Božena, bet ji turėjo kažkur išvaryt ir sako aš viską perduosiu kolegei😅 Turėjo būt viena, o buvo visai kita! Visos ten jos priima vandeny! Nepamenu vardo, bet personalas buvo superinis palyginus su Santariškių prieš metus.....

Tai vat, atlėkiau su 4cm, vonia laisva, sėdim ten, čilinam, muziką klausom, filmus žiūrim, sąrėmiai kas 5-10min, bet palyginus kaip nieko😅 Po 2h čilinimo nusibodo ir galvoju ar čia vyksta kas ar ne???? Patikrina, o gi vis dar 4cm! Leidžiam vandenis, kad greičiau būtų??? Leidžiam! Nu ir prasidėjo smagumai! Neėmiau į veną tų vaistų, nes būtų reikėję gulėt lovoj, o čia man peilis buvo! Sėdėjau ant kamuolio, o vyras išsijuosęs trynė nugarą! Vonia lėėėtai iš dušo leidosi😅 Pasikankinau truputį ir po valandos atsidarė 10cm, šokau į vonią! Prilėkė chebros, o mes klausom G&G Sindikatą visą gimdymą ir kaip tik daina "..guli guli, mažulė..", kažkaip ten :DDDDDD Viena sesutė pradeda šokt ir sako, o, gera muzika😂😂😂😂 O man įlipus į vonią faktiškai dingsta skausmai! Tiesiog guliu gal 2-3min euforijoj su Sindikatu😅 Visos apstulbo😅 Tada vis užeidavo sąrėmiai ir greit išstūmiau, realiai per pora kartų. Viskas buvo daaaaaug profesionaliau ir gražiau! Placentą išgimdžiau ant lovos. Tik plyšau vis tiek😩😭😭😭😭 Sakė kad laaabai mažai ten, bet baisiai skaudžiai siuvo😭😭😭 Aikčiojau, miriau, blogiau buvo nei gimdyt😅😅😅😅 Bet čia aš turbūt adatom labai jautri...

Tai va tiek, apibendrinant, buvo suuuuper!!! Visom laaabai rekomenduoju į VGN pas bet kurią akušerę, visos superinės ir tikrai priims vandeny!

O aš su savo pametinukais baigiu nuprotėt, kaip matot tik dabar prisiruošiau parašyt istoriją🤣🤣🤣 Bet nu dar 4 vaikai laukia! Laukit tęsinio!😁

Laimė su tais mažais žmogeliukais yra daaaaug didesnė nei pavargimas ar sunkus gimdymas! Tad gimdykim ir džiaukimės!

Bučkis!😚❣

5
  4. 2019.01.17 15:16 (prieš 1 mėn.)

sandaliuke parašė:

Kaip smagu skaityti tokias istorijas! Didziausi sveikinimai, vaikai yra geris As po antro gimdymo irgi buvau panasioj euforijoj, bet gimdyt vaziavau i Kauna, po patirties Santariskese paskaicius jusu istorija galvoju gal su treciu varyti i vgn i vonia

5. 2019.01.17 17:00 (prieš 1 mėn.)

sandaliuke parašė:

Cha cha Šaunuolė! O mano gimdymas vandenyje nuplaukė.. trumpai tariant sugalvojau pasaremiauti namuose kol tikrai prispaus reikalai, kai prispaudė nuvažiavom į klinikas, davė gimdykla su vonia, bet jau man ne ji galvoje buvo, pasirodo pilnas atsidarymas ir stumti norėjau tai ir pagimdžiau greičiau negu ta vonia butu prisipildzius

6. pupa:) 9 m. 3 mėn.

2019.01.18 00:52 (prieš 1 mėn.)

sandaliuke parašė:

Nu super tikrai. Šaunuolė jus.
    Kadangi pas mus planuose yra dar vienas vaikas tikrai tai bandysiu vėl laime gal visgi pasieks vandenį gimdyti.
    Be lt siaip dabar kartais pagalvoju:
    Mano tiek pirmas gimdymas buvo nesudėtingas antras dar lengvesnis (fiziškai man)neskaitant tu žaliu vandenų ir viksreles ant kaklo, kad pagalvojau kd kaip gaila kad kad geriausiu tik dar vienas gimdymas lieka (na taip svarstau) bet gal labai patiks gimdyti ir kaip jus sakoma dar kokiu 4 sugalvosiu 😂😂😂
    O siaip jaučiu labai euforija gimdymui būtent tam momentui gimdykloje. Pagalvoju kad visgi tame skyriuje vyksta stebuklai, kiekviena diena ateina gyvibe😍
    Labai patiko, nes jaučiai laisve klausieme kalėdiniu visokiu dainų ir grėsmių (gimdžiau gruodžio 19d) biski šokau judindama klubus ir personalą VGN tikrai superinis 👍👍👍

1
  7. 2019.01.18 10:27 (prieš 1 mėn.)

Viskas ten man taip greit buvo, kad gal net neatsimenu, kad kokį maišytuvą nuspyriau 😂😂😂 Juokauju 😉

Labai smagu, kad tik geroausios patirtys vandenyj! Ir džiugu dar labiau, jei tikrai randasi daugiau persobalo, gebančio priimti jiems nepatogias darbo sąlygas kaip būtinybę dėl darbo rezultato! 💓👌

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras