Nuomininkai siaubūnai?

Komentuoti
 1. Neegzistuojantis vartotojas
  2016.10.28 00:09 (prieš 1 m.)

  Sveikos mielosios,
  Išnuomojau iš pažiūros tvarkingai jaunai šeimai su dviem vaikučiais butą. Laikui bėgant iš kaimynų gaunu skambučius jog tame bute ištisi baliai festivaliai ir tai jog pradėjo važinėt policija. Mamai nuvažiavus pažiūrėti kas ten vyksta (nes pati gyvenu kitame mieste) ją pasitinka tik keiksmų lavina. Sudrausmino ir įspėjo juos jog tai paskutinis kartas, nes privalės išsikelt, jie nusiramino. Nepraėjus nei 2viems savaitėms vėl tas pats tik dar baisiau, per naktį leidžiama muzika, girtavimas ir 4 kartus atvažiavus policija. Iš namų padaryta landynė...Noriu juos iškeldint, bet nuo ko pradėt? Pas juos du maži vaikai, o su vaikais tai padaryt labai sunku. PADEKIT gal buvot su tuo kažkas susidūrę?

 2. Kristupas 2 m. 4 mėn.
  Austeja 3 m. 10 mėn.

  2016.10.28 00:36 (prieš 1 m.)

  Oj nepasiseke Jums su nuomininkais...mes ir turejom gera varianta. Is paziuros tvarkinga moteris atrode. Kadangi patys laukemes dukros, nebuvome pries, kad gyvens su vaikais. Pasirodo vaiku 3 ar 4. Vieno kambario bute...Jie pragyveno kokius tris menesius. Prisigalvodavo visokiausiu priezasciu ir delse moketi...galiausiai issikrauste palikdama savo bei vaiku dokumentus kaip uzstata, kad sumokes skola veliau. Tie vaiku gimimo liudijimai vis dar pas mane sekcijoje... Mums tiesiog pavyko susitart...aisku su nuostoliais, bet matem, kad jie tik dides, kuo ilgiau musu nuomininke gyvens. Jos gyvenimo metu ir policija buvo kviesta ir visokiu cirku netruko...O Jus sudare sutarti ar neoficialiai? Bandykit pradziai gal tartis? Ar jie neina i kompromisa? O ka policija?

 3. Justina 7 m. 2 mėn.
  Kamile 10 m. 2 mėn.

  2016.10.28 04:50 (prieš 1 m.)

  gintuleaaa parašė:
  Sveikos mielosios,
  Išnuomojau iš pažiūros tvarkingai jaunai šeimai su dviem vaikučiais butą. Laikui b…

  Ar sudaryta sutartis? Jeigu taip, tai kas joje parasyta apie ispejimo termina ir iskeldinima?

 4. 2016.10.28 06:17 (prieš 1 m.)

  Tokiu atveju lieka drastiskas budas - nuvaziuoti ir jeigu nera ju namie, iskraustyt daiktus lauk, pakeist spynas. Mano vieni pazistami taip ir padare. Seimynele buvo nekerstinga, tai tyliai susirinko manta ir nukeliavo kitur gyventi. Jusu atveju sitas metodas gali nesuveikti, nes panasu, kad gyventojai agresyvus. O siaip tai (nesu teisininke), vaiku gyvenama vieta privalo uztikrinti tevai, o ne nuo nuomotojai, jeigu neturi, kur su vaikais gyenti, vaikus priglaus soc tarnybos.

  3
 5. Berniukas pagrandukas 2 m. 5 mėn.
  Saulyte mergyte 4 m. 11 mėn.

  2016.10.28 09:37 (prieš 1 m.)

  gintuleaaa parašė:
  Sveikos mielosios,
  Išnuomojau iš pažiūros tvarkingai jaunai šeimai su dviem vaikučiais butą. Laikui b…

  Vyt tokius reikia ir kuo greiciau.Mes turejom tokius nuomininkus tai teko net su policija iskeldint.cia ne juokas .Pas mus buvo butas 2 kambariu isremontuotas gerai irgi buvo lindyne paverstas.O is paziuros tokia seima buvo tvarkinga neprikibsi .dar kaip mum kaimynai pradejo skambinet del ju tai ilgai nejo patiket kad ta seima tokia.Reikia vyt tokius ir neatsisukus.

 6. Neegzistuojantis vartotojas
  2016.10.28 09:40 (prieš 1 m.)

  Sutartis pasirašyta, prieš mėnesį įspėjant arba kenkiant turtui iškart išsikraustyt

 7. Kristupas 2 m. 4 mėn.
  Austeja 3 m. 10 mėn.

  2016.10.28 10:01 (prieš 1 m.)

  gintuleaaa parašė:
  Sutartis pasirašyta, prieš mėnesį įspėjant arba kenkiant turtui iškart išsikraustyt

  Manau bent koki ibrezima ant sienos bus padare, o tai jau kabliukas. Siaip tikrai keist spyna ir mest daiktus ant gatves. Jeigu neina susitart elkites be gailescio. Tik tokie lb moka manipuliuot, kad iesko kito buto kelis men arba gaus pinigu po men. Net jei yra skolos meskit juos kol dar ta skola nepadideko....

 8. 2016.10.28 14:21 (prieš 1 m.)

  gintuleaaa parašė:
  Sutartis pasirašyta, prieš mėnesį įspėjant arba kenkiant turtui iškart išsikraustyt

  Tai nera jokiu problemu juos iskeldinti. Turit sutarti ir jei yra pakenkta turtui imat ir iskedinat, kad ir su policija. Patys sutarties nesilaiko. kantrybes!

 9. Neegzistuojantis vartotojas
  2016.10.28 17:52 (prieš 1 m.)

  Na aš ir esu girdėjusi, kad jei yra nepilnamečių vaikų, tai aceit negali išvyti kol nesusiranda kito gyvenamo būsto jie. Čia aceit valdžia taip gina mažamečių teises..

 10. 2016.10.28 17:56 (prieš 1 m.)

  mamule. parašė:
  Na aš ir esu girdėjusi, kad jei yra nepilnamečių vaikų, tai aceit negali išvyti kol nesusiranda kito gyvenamo būsto jie. Čia aceit valdžia taip gina mažamečių teise…

  Jei yra pasirasyta sutartis nera jokios reiksmes kas ten gyvena. Patys pasirase po ja.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras