2014 m. mamytės gyvenančios UK

Komentuoti
  1. 2014.03.27 17:25 (prieš 4 m.)

Sveikos busimos ir esamos mamytes is uk gal pasidalinsite kaip su visomis dziaugsmais ir vargais auginant ir laukiant leliuku uk

2. 2014.03.27 18:03 (prieš 4 m.)

mergytea parašė:
    Sveikos busimos ir esamos mamytes is uk gal pasidalinsite kaip su visomis dziaugsmais ir vargais auginant ir laukiant leliuku uk

Sveika, nestumo metu buvo baisoka, nes nelabai kas per daug tikrino. Gimdziau palnuotu cezariu, viskas paejo puikiai. Ligonineje tai tikrai truko demesio, gali buti kad truko darbuotoju.

3. 2014.03.27 18:23 (prieš 4 m.)

jo su tuo tikrinimu tai baisu, nes nieko netikrina praktiskai, ir man skaudejo nugaros viena sona uzeidavo toks skausmas kad nezinodavau kur detis , paskambinus i ligonine liepe gert parecitamoli. tai teko eit privaciai kad patikrintu ir moketi pinigelius

4. 9 m. 3 mėn.

2014.03.27 19:48 (prieš 4 m.)

Laba, sekasi gan neblogai, aisku gal geriau zinokit maziau prieziuros negu jos per daug, kai paskaitau mamyciu forumus kurios lt laukiasi man baisu, kai per daug prieziuros prisigalvoja merginos sau daug bedu

1
  5. 9 m. 3 mėn.

2014.03.27 19:48 (prieš 4 m.)

Is kokio jus miesto uk?

6. 2014.03.27 20:59 (prieš 4 m.)

labas,ir as is uk prieziuros mazokai, bet ka zinau,viena kart vykau tiesiai i ligonine nes biskiuka issigandau ar tvarkoje viskas, ten gavau sakyciau karaliska prieziura, ir paziurejo viska, leliuka, mane, skana padare papildoma gydytojai laaabai faini gal kiek nefaina del prieziuros, bet gimdyti manau bus puiku cia

1
  7. 2014.03.28 01:42 (prieš 4 m.)

Sveikutes lietuvaites
    Na nestumo metu tai buvau pakraupus gydytojais, tiksliau tik pacioj pradzioj, na kol pripratau prie ju stiliaus Zodziu galvojau gimdysiu su cp, bet pasake, kad jokiu cp, pagimdysiu pati jei viskas gerai, pamenu isejau is mw apsizliumbus ir burnodama kokie jie debilai, nes be ptoto bijojau gimdymo, nepasitikejau savim, nes galvojau nemokesiu stumti ir pan Keista bubo, kad netikrina gi dos kaklelio, kai tuo tarpu LT draugei kiekviena apsilankyma ten ziuredavo Dar papykau, kad neprivalomas streptokoko B tyrimas ir nieko nesake kur galeciau ji pasidaryt. Tada TD forume uzmaciau adresa, padidariau ta tyrima, bubo teigiamas (gimdymo metuleido antibiotikus).
    Kai jau prasidejo saremiai nereguliarus tai skambinom i ligonine, jie atsiunte midwife, apziurejo mane, buvo 1cm atsidares ir paliko namie,. Kai jau nemiegojau dvi naktis ir saremiai tapo daznesni isvykom su vyru gimdyt. Apziurejo, ur ka vis dar tas pats 1cm Nesiunte namo, suleido morfino, kad pamiegociau ir pailseciau. Pabudus jokio postumio pirmyn, vis lauke, tada dejo skatinamuosius. Paskui nuleido vandenukus kad paskatint visa procesa, ksi jau nebepakeliau dkausmu, nes visa tiesiog surakino ir purciausi paprasiau epiduto, nes fujos jau nebepadejo Ir taip dar per naktele pabuvus su laselinem ir skausma malsinanciais ryte pagimdziau maziuke Tai gimdymas galima sakyti truko nuo pirmadienio iki penktadienio Ir dar savaitgaliui paliko ligoninej manex stebejimui, nes buvo aukstas kraujospudis, nustate preaklampsija. Zodziu prieziura gimdymo metu buvo auksciausio lygio, nebezinau kiek pamainu pasikeite, bet visos puikiai atliko savo darba. Paskui dar beveik menesi i namus vaiksciojo eme krauja tyrimam, kraujospudi matavo. Jau buvo ir atsibode, norejosi ramybes Pries keleta dienu buvom pas gp, maxyle patiktino, skiepukus purmuosius gavom. Ko l kas nusiskundimu neturiu, tikiuosi taip bus ir toliau

2
  8. 2014.03.28 01:43 (prieš 4 m.)

inesa69 parašė:
    Is kokio jus miesto uk?

Newton Abbot O pati is kurio krasto UK?

9. 2014.03.28 08:56 (prieš 4 m.)

Labas rytas , as ir is Uk turiu jusu klausimuka, kada suzinojot kraujo tirimu atsakymus, man krauja eme 13 savaiciu , iki siol nezinau ju atsakymo, norejau skambinti, bet visi sake neskambink nes jai butu kas blogai paskambintu patys, kaip manot ar tai tiesa, nesu rami ju nezinodama... na jau pirmadieni pas mw tai suzinosiu viska ...bet tas menuo buvo lb neramus

1
  10. 2014.03.28 09:47 (prieš 4 m.)

vilmalinka parašė:
    Labas rytas , as ir is Uk turiu jusu klausimuka, kada suzinojot kraujo tirimu atsakymus, man krauja eme 13 savaiciu , iki siol nezinau ju atsakymo, norejau skamb…

Nu idomiai kad taip ilgai rezultatu nezinai. Man kai buvo tai pasake, kad jei bus kas blogai paskambins, o jei tyrimai geri tai atsiust atsakyma pastu. Tai atsakyma gavau pastu, savaites begyje betods, bet tikrai ne per menesi.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras