2018.01.08 00:36 (prieš 8 m.)
As kiek paskaitau cia, tai matau, kad daugumoj mazuliukai musu nakciai uzmiega apie 24 val. Pas mus irgi panasiai, 24, 1 val ar net veliau. Visaip buna. As jau pradedu nebetiket, tuom kad musu kudikiu amziuje jie gali nakciai uzmigt 19-21 val. Yra sakoma: " kai negali pakeisti situacijos, reikia keisti poziuri"
Tai as nebepergyvenu del vakarinio velyvo migdymosi. Daugiau sau leidziu pamiegot ryte. Kartais su mazyle keliames tik 11 val, ypac jeigu sunki naktis buvo. Viskas juk laikina ir greitai keiciasi. As jau neprisimenu kaip sunku buvo pries savaite, ar kiek valandu temiegojau nakti. Uzsimirsta tie sunkumai greit.Megaujuosi siuo periodu, kad nereikia lekti i darba, o ramiai su maziuke leidziam laika.
Ar mamytes kaip nors sportuojat, mankstinates?