2012 m. Rūgpjūčio mamytės :) (Archyvas iki 2012.12.30)

1. MERGAITE 6 m. 9 mėn.

2012.12.30 10:28 (prieš 6 m.)

Ne pikciurna parašė:
    Saimonas koks linksmuolis
    Gibi su gimtadieniu ir sveikinimai svenciant menesedienius
    Mano mazylis irgi paskutiniomis dienomis tikras linksmuolis, siandien net buvau nustebus, kad net 1,5val vienas pats ant dekukio zaide vartaliojosi, o vakare pamaitinau, paguldziau i lovyte, buciukas i zanduka, sviesa isjungiau ir isejau is kambario, galvojau jau verks, bet ne, laukiu laukiu, ramu, veliau ateinu i kambariu, ziuriu, kad pats uzmigo
    Pasirodom ir mes

oho koks grazutis, tik jau labai vyresnis atrodo nei yra

2. Mantė 6 m. 10 mėn.

2012.12.30 10:57 (prieš 6 m.)

vilke parašė:
    Nepergivenk ,spesit dar visko prisiragaut . juk mamytes pienelis pats skaniausias pasaulyje .nu taip jau tiems vyramas lengviau yra , o mamytes kaip budincios ,turi savo zuikius serget ,bet zinok kaip tas laikas greit prabega kai vaikuciai uzauga , ta diena kai mano dukrai 20 meteliu sukako ,krokodilo asarom verkiau ir niekaip patiket negalejau.

o jusu dukra dar negalvoja apie sawus waikus?

3. Amelija 2 m. 6 mėn.
    Adriana 6 m. 9 mėn.
    Augustinas 17 m. 1 mėn.

2012.12.30 11:06 (prieš 6 m.)

Labas rytas, mamytės.

Kažkada senai, kai tik pagimdžiau, pasiprašiau į jūsų būrį, nes turėjom gimti rugsėjį, o gimėm rugpjūtį Bet paskui nebuvo laiko, tai forume nebendravau. Todėl dabar turbūt antrą kartą pasiprašyti reikia Tikiuosi, priimsit

Mano mažylė tai tinginukė - ant pilvo gulėt nemėgsta, todėl apie jokius triukus, tokius kaip apsiversti, net užuominos dar nėra Nors galvą laiko nuo gimimo labai gerai. Gimėm 3680g ir 52 cm, o dabar jau esame 8600g ir 66 cm. Valgom vien mišinuką jau nuo 2 mėn. Šiuo metu valgo 4 kartus per parą po 200 ml. Dar nesenai valgė 5 kartus po 200 ml, bet dabar pradėjo dar ilgiau miegoti ir vienas maitinimas "nuplaukė". (Anksčiau pabusdavo 6-7 ryto, pavalgydavo ir miegodavo dar iki 9-10val. Dabar miega iki 8.00-9.30 ryto).

Kadangi ir svoris mūsų jau nemažas (atitinkamai ir medžiagų poreikis padidėjęs), ir sėdi prilaikoma neblogai, nutariau primaitinti. Vakar pirmą kartą ragavom morkytės tyrelę iš Hipp. Suvalgė pora šauktų per pietus maitinimo vidury. Šiandien jau daugiau tyrelės daviau per pusryčius ir dar duosiu per pietus. Stebėsiu, ar nebus alergijos. Pati tyrelės neverdu ir netrinu, nes daržovių iš Maximos duoti nenoriu, o ekologiškų neturiu iš ko paimti. Gal yra Vilniečių, kurios žino vietas ar žmones, kurie prekiauja ekologiškom daržovėm? Būčiau dėkinga už kontaktus.

Beje, mamytei Ne pikčiurna, kurios vaikiuką beria ir ji bijo pradėti primaitinti, o mažiukas naktimis keliasi po kelis kartus valgyti. Galite pabandyti išvirti ant savo pienelio košytės (pažiūrėkite, pvz. iš Hipp'o, kur parašyta, kad low in allergy; žymima A raide) ir duokite tos košytės ant nakties - mažiukas bus sotus ir yra galimybė, kad duos Jums pamiegoti

Visas mamytes sveikinu su praėjusiomis Kalėdomis ir artėjančiais Naujaisiais metais! Linkiu sveikatos Jums ir Jūsų šeimos nariams, taip pat tarpusavio meilės, džiaugsmo ir svajonių išsipildymo!

4. Sūnus 6 m. 10 mėn.

2012.12.30 11:36 (prieš 6 m.)

Na jau Luko ir Saimono grazumasssss

5. Sūnus 6 m. 10 mėn.

2012.12.30 12:20 (prieš 6 m.)

Mamukai, atsiprasau gal ir uz kvaila klausima, bet kokia bulve yra geriau - geltona ar balta? siandien pirma syki meginsim ragauti, turiu ir tokiu ir tokiu, gal sakau kuri nors maistingesne, geresne ar pan?

6. Danielius 6 m. 10 mėn.

2012.12.30 13:39 (prieš 6 m.)

Dekoju labai uz sveikinimus! Miela ir malonu tokiom gimtadieninem dienom sulaukti tiek demesio

7. Luko sesute 2 m. 6 mėn.
    Lukas 6 m. 10 mėn.

2012.12.30 14:31 (prieš 6 m.)

Aciu mamytems uz komplimentus
    Jurga, tas tai tiesa, kad jis daug vyresnis atrodo, cia atsimenu pries kelias savaites buvom su mama tokioje kavinukeje, tai tokia trijule pagyvenusiu zmoniu kalbino mano mazyli, veliau klausia, ar jam jau astuoni menesiai, tai as aisku akis ispuciau, sakau, ne tik 4,5 menesio, tai jie irgi nustebe buvo, nebeatrodo kaip kudikis. O koks mano mazylio aktivumas, nebeeina man jo ramiai rankose islaikyti
    Lilia, bet tavo Adriana tai tikrai jau labai didele mergaite, net issiziojo, kai perskaiciau, kad neuzilgo jau 9 kg sversit. O del kosyciu, kiek esu domejus, tai kad nelabai galima savo pienuka virti (is tikruju tiksliai nezinau)...As buvau pamascius, kad vadenyje kosyte isvirti, o tada dar ipilti savo pienuko

8. 2012.12.30 14:43 (prieš 6 m.)

Ne pikciurna parašė:
    Aciu mamytems uz komplimentus
    Jurga, tas tai tiesa, kad jis daug vyresnis atrodo, cia atsimenu pries kelias savaites buvom su mama tokioje kavinukeje, tai tokia trijule pagyvenusiu zmoniu kalbino mano mazyli, veliau klausia, ar jam jau astuoni menesiai, tai as aisku akis ispuciau, sakau, ne tik 4,5 menesio, tai jie irgi nustebe buvo, nebeatrodo kaip kudikis. O koks mano mazylio aktivumas, nebeeina man jo ramiai rankose islaikyti
    Lilia, bet tavo Adriana tai tikrai jau labai didele mergaite, net issiziojo, kai perskaiciau, kad neuzilgo jau 9 kg sversit. O del kosyciu, kiek esu domejus, tai kad nelabai galima savo pienuka virti (is tikruju tiksliai nezinau)...As buvau pamascius, kad vadenyje kosyte isvirti, o tada dar ipilti savo pienuko

Sveika , yra panasiu kosiciu kur tik skiest su mp reikia , virinti nereik .tokie dribsniukai su pienuku pasilditu praskiedi ,minute luktelni ir niamu niamu

9. 2012.12.30 14:48 (prieš 6 m.)

Kristina9105 parašė:
    o jusu dukra dar negalvoja apie sawus waikus?

Dar princas pas ja neatjoje kai mes pries metus pakalausem jos nuomones ,ka ji mano jai mes dar karta gandrus pasikviesim ( man jos nuomone labai svarbi buvo) tik nusisipsojo ir pasake : pati dar neplanuoju gimdit ,tad darikit kaip jums atrodo geriau. Bet seses isaugtus rubelius ir daiktelius praso issaugot jai ,ateiciai

1
  10. tevu-darzelis.lt 9 m.

2012.12.30 15:25 (prieš 6 m.)

Ši temos dalis yra suarchyvuota, skaitykite toliau ir diskutuokite čia:
    www.tevu-darzelis.lt/forumas/topic/2012-m-rugpjucio-mamytes-1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.