Nianiuke parašė:
Laaabai grazios krikstynosSuper
![]()
aciuka, mes puotu nekelem dideliu tai visiskai taip paprastai pakrikstyjom
sesadieni krikstynos buvo, sekmadieni antro varduko vardadienis , o va siandiena mums lygiai 4 menesiukai tai kai mazute issimiegos eisim pasifotkinti menesiadienio proga
Ir faina kad siemet pasikrikstyjom vis tik ir diena sauleta silta pasitaike
pasirodysim ir viena is sventes vietos papuosima gal kazkam patiks su markeriu uzrasem kieno krikstynos galima ir gimtadieniui panasei padaryti










