2018 m. Spalio mažiukai! (Archyvas iki 2018.11.08)

1. 2018.11.08 18:36 (prieš 3 mėn.)

BeShi parašė:
    Mano apetitas žvėriškas o ypač noriu saldumynų, bet juos jau riboju..

Galėčiau šokoladu gyvent bet dar turiu +6kg tai irgi reikia ribot

1
  2. 2018.11.08 18:40 (prieš 3 mėn.)

naminukas32 parašė:
    as duodu 2 kartus. bet man atrodo, kad nuo ju viduriukai kieteja pradejo tustintis kas kelias dienas ir kieciau. gal tik sutapimas.

Sutapimas turbut, pas mus gan skystokai ji daro, duodu ir 2k. Bet tik nuo sekmadienio vartojam

3. 2018.11.08 18:45 (prieš 3 mėn.)

Mėtka parašė:
    Sutapimas turbut, pas mus gan skystokai ji daro, duodu ir 2k. Bet tik nuo sekmadienio vartojam

mes savaite vartojom. dabar padarysiu pertraukair stebesiu kaip reikaliukai su viduriais dar vartojam redulex,tai gal nuo ju

4. Kajus 8 m. 5 mėn.

2018.11.08 18:54 (prieš 3 mėn.)

Bozke parašė:
    o as isvis susimaisiau sumtuo maitinimu,maitinu kada ji nori, buna pavalgo ir miega geras 2h, numa dienu kad tampo ir tampo ta papa, buna ld pavalgo ismeta papa atr…

Mano ta pati situacija,uzvakar vaikas dvi valandas praklyke nors pavalgius buvo. Ko tik nedarem su vyru. Papai nukramtyti pati verkiau bet daviau,atrodo pavalgo ir praejus beveik 2 val.vel papo reikia,tada valanda traukia,nervojas verkia. Tai va,vakar vyras nupirko misinuka pamaitinom kaip priklauso 1 sav.vaikui 70 ml.suvalge. ka sau mazoji ismiegojo virs 3 val.atsikele issitustino pabuvo pavalge vel ir taip pat visr 4 val.isparpe. o as bandziau trauktis piena,kairys papas per para isvis nepritvinko,kairys daugiau,ir per 1 val.pritraukiau 80 ml.per abu papus,po laseli prilasinau,masazavau papai melyni ir vyras i pagalba atejo,laike pientrauki kad rankos pailestu. Tai va,pradubo mazyle,padavem mano nutraukto pieno pavalge,nepraejo nei pusantros val.vaikas vel asaru pakalne ir alkio jausmas. Tai va,misinukas mus gelbeja,nes pieno per abi krutines tik 80ml.

5. 2018.11.08 18:57 (prieš 3 mėn.)

anika16 parašė:
    Aš tai zinokit net nebeimu į galvą, kas kiek miega, kada užmiega, kiek pamiega, valgo ir t.t. Aš pirmąja tokia zviegle turėjau kad dieve dieve , ši irgi ne auksinė,…

Lygiai tokios pacios nuomones,ko cia nervuotis,nieko nepakeisim,tai laikinas dalykas

6. 2018.11.08 19:17 (prieš 3 mėn.)

.LAIME-LAIME. parašė:
    Sveikos! Nu jusu ir bendravimo tempai kol perskaitau viska
    Mes siandien buvom pas daktare,tai per dvi savaites 500gr priaugom,is ligonines is…

mes iki 11 miegam, ir viskas
    .visa diena spokso , oer diena gal kokias 2 val miega

7. 2018.11.08 19:22 (prieš 3 mėn.)

kajukas02 parašė:
    Mano ta pati situacija,uzvakar vaikas dvi valandas praklyke nors pavalgius buvo. Ko tik nedarem su vyru. Papai nukramtyti pati verkiau bet daviau,atrodo pavalgo ir …

Nepykit bet nesamone darot,jei taip zaisit iskart ant misinio eikit ir saves nekankinkit,jei norit pati maitint dekit misinuka i tolima lentyna,pientraukis tiek neistrauks kiek vaikas,o jum dabar augimo suolis.
    Pirmas mano vaikas valgydavo kas pusvalandi/valanda po 5min,priaugdavo kas menesi po 1kg virs,normaliai nepavalgydavo -uzmigdavi,atmaitinau iki 2metu.
    Dabar maziukas valgo kas 1-3val kada nori,bet valgo ilgiau gal koki 15min,uosvene trype aplink ko cia valgo per daznai(ne kas 3-4val) priaugo 700g per 2sav

4
  8. Mažoji sesė 4 mėn. 3 sav.
    Vyresnioji sesė 9 m. 5 mėn.

2018.11.08 19:27 (prieš 3 mėn.)

anika16 parašė:
    Aš tai zinokit net nebeimu į galvą, kas kiek miega, kada užmiega, kiek pamiega, valgo ir t.t. Aš pirmąja tokia zviegle turėjau kad dieve dieve , ši irgi ne auksinė,…

Pas mus panašiai, būna tyla ramuma kai lauke vaikštinėjam, bet būna kelios tokios rėksmingos dienos, tada diena miegadienis, beeeet miega tik ant ranku, tik padedu i gultuka ar lovyte ir vėl ašaros šiandien buvo stebuklas nes per piet nėjom į lauką, tai princesė išmiegojo 3val, nežinojau ney ką veikti
    Šis laikas praeis, jau nebesinervinu

anika16 parašė:
    Galėčiau šokoladu gyvent bet dar turiu +6kg tai irgi reikia ribot

Po kelių rėksmingų dienų,pagalvojau gal čia saldumynai ją "skaudina", tai apribojau. nebekepu pyragų kasdien, suvalgau kokį skanėstą ir laiminga kaip slyva

Dar mažoji tuštinas žaliai po mano pavartotų pienl produktų, tai dar ir juos riboju o man taip jų norisi

9. 2018.11.08 19:30 (prieš 3 mėn.)

.LAIME-LAIME. parašė:
    Sveikos! Nu jusu ir bendravimo tempai kol perskaitau viska
    Mes siandien buvom pas daktare,tai per dvi savaites 500gr priaugom,is ligonines is…

Sauniai augat
    As ryte du sumustinius, o diena sudeliauju -obuoliai, bananai, jogurtai, saldainiai. Normalaus maisto nenoriu. Niekas neskanu...

Egidijute parašė:
    Mes snd irgi po daktares.. mazai priaugom svorio, sake vos i minimuma telpam :/ nuo 4kg iki 4500 tik... ir atrodo maitinu kas 3h, diena net dazniau buna. Nakti tik …

Viskas ok, didesnio svorio gimet. Kita menesi kai sausit i virsu

10. tevu-darzelis.lt 8 m. 8 mėn.

2018.11.08 19:34 (prieš 3 mėn.)

Ši temos dalis yra suarchyvuota, skaitykite toliau ir diskutuokite čia:
    https://www.tevu-darzelis.lt/forumas/topic/2018-m-spalio-maziukai-7

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.