2018 metų Kovinukai :)

Komentuoti
  1. 2019.06.12 00:05 (prieš 1 sav.)

Jau tas daiktu metymas 🤦‍♀️ prasidejo velyvoj kudikystej, nu ka, maniau, isaugs, bet kaip meto taip meto😄 suprantu, jiems idomu, bet tycia meta, o paskui verkia, kad "nukrito" 😄🤦‍♀️
    Beje, ar dar kieno nors mergaites atrado savo lytines lupas ir "zaidzia" su jom? Mama sako, vargse, turbut issuto, niezti, nors puikiai zinau ka tai reiskia, bet kol kas patyliu😏 nuoga buna tik namie, bet jei kitiem reiktu aiskinti... nu bet ka padarysi, paaiskint tokiai mazai negali ir baru mama, kad draudzia liesti, tegul pazindinasi🤷‍♀️

2. 2019.06.12 08:07 (prieš 1 sav.)

Ievule parašė:
    Tai reiskia normalus tie musu vaikai, vieni kandziojas, kiti meto daiktus ar pasimusa, galim pasiguosti viena kitai, ir laukti, kad kazkada tai baigsis, toks augim…

per 8 menesius vaikuciai dar labai pasikeis

3. 2019.06.12 10:15 (prieš 1 sav.)

Ievule parašė:
    Tai reiskia normalus tie musu vaikai, vieni kandziojas, kiti meto daiktus ar pasimusa, galim pasiguosti viena kitai, ir laukti, kad kazkada tai baigsis, toks augim…

Po 8 mėnesių jūsų berniukas jau bus virš 2m. Eis kuo puikiausiai susišnekėti va dabar gal sunkiau, nes reikia saugoti. Nori pasidžiaugt sesute, o dar nemoka švelniai. Tai žiūriu, kad kokios kojos su savim nenusineštų

4. 2019.06.12 10:45 (prieš 1 sav.)

Mazoji siandien ryte padejo rinkti braskes. Gal kas turit patarima is patirties kaip atplauti braskiu demes? 🤔 iskart itryniau su ukiniu muilu ir pamerkiau, bet manau lengvai nepasiduos 🤦‍♀️😁

5. 2019.06.12 13:08 (prieš 1 sav.)

Smiley parašė:
    Mazoji siandien ryte padejo rinkti braskes. Gal kas turit patarima is patirties kaip atplauti braskiu demes? 🤔 iskart itryniau su ukiniu muilu ir pamerkiau, bet man…

kad puikiai issiplauna, naudojam neutral plovikli

6. 2019.06.12 13:27 (prieš 1 sav.)

Maniškis irgi kandžiojasi. Kai dantis valau su tuo antpirščiu kartais, tai net iki mėlynumo veido spalva pasikeičia, visas jėgas sukaupia, ateodo ir pirštas nukris. O kai žaidžiam, dūkstam, kanda į nosį, kaklą, bet švelniai. Daiktus mėto, nes pastebėjo, kad išsitaško daugelis į atskiras dalis, tai jam daug džiaugsmo teikia šis procesas įdomūs tie vaikai džiaugsmas didelis, džiaugiuosi, kad praėjo tas sunkus kūdikystės etapas o kaip karštis veikia jūsų mažylius? Nesuprastėjo valgymas? Ką valgot?

7. Gabrielė 1 m. 3 mėn.
    Milvidas 9 m. 3 mėn.
    Kristupas 10 m. 8 mėn.

2019.06.12 13:37 (prieš 1 sav.)

Ievule parašė:

mano vidurinelis kandziojosi iki kokiu 4-5 metu,taip apsigindavo nuo brolio,net ir dabar pries kelis menesius buvo ikandes broliui

Dolosas parašė:
    Maniškis irgi kandžiojasi. Kai dantis valau su tuo antpirščiu kartais, tai net iki mėlynumo veido spalva pasikeičia, visas jėgas sukaupia, ateodo ir pirštas nukris.…

valgymas sumazejo,bet valgo.Prasosi vis saltibarsciu is valganciu

8. 2019.06.12 13:42 (prieš 1 sav.)

lasa parašė:
    mano vidurinelis kandziojosi iki kokiu 4-5 metu,taip apsigindavo nuo brolio,net ir dabar pries kelis menesius buvo ikandes broliui

ooo musu irgi saltibarsciu megeja :))

9. 2019.06.12 14:27 (prieš 1 sav.)

Tai dar nei vienos neatrado lytiniu organu kaip suprantu, tik kandziojasi? 😂 su maniske siuo klausimu bedu nera - nesikandzioja, man net keista, tik cia suzinojau, kad vaikai kanda savo tevams 😳

10. 2019.06.12 14:28 (prieš 1 sav.)

jautruke parašė:
    Tai dar nei vienos neatrado lytiniu organu kaip suprantu, tik kandziojasi? 😂 su maniske siuo klausimu bedu nera - nesikandzioja, man net keista, tik cia suzinojau, …

Maniskis irgi nesikandzioja tfu tfu tfu

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras