Būrimai nėščiai moteriai

Komentuoti
 1. 2018.04.20 12:30 (prieš 1 m.)

  Sveikos. Nežinau, net kaip elgtis ar reguoti. Draugo mama ir sesuo nuvažiavo pas būrėją ir išbūrė mane, man nežinant. Visokių nesamonių ta būrėja prišnekėjo ant manęs. Ko aš laukiuosi, kad negyvensiu su būsimu vyru. Ir dar daug ko nežinau. Ar čia normalu. Aš pati dar nežinau ko laukiuosi, laukiu staigmenos o jos šitaip elgiasi ? ir manęs nemėgsta jos, šneka, kad vaikas ne draugo, kad nesutampa datos ir t.t. Širdį skauda taip girdint. Taip norisi tai būrėjei paskambinti ir aprėkti. Kokią jos teisę turi burti kitą žmogų be jo sutikimo.

 2. Mažylis <3 2 m. 9 mėn.

  2018.04.20 12:57 (prieš 1 m.)

  Netikekit burejom, likima kuriames mes patys

  2
 3. 2018.04.20 14:01 (prieš 1 m.)

  irasirt parašė:
  Netikekit burejom, likima kuriames mes patys

  Aš nelabai ir tikiu. Tik tiek, kad draugo mama labai ilgą liežuvį turi ir skambinės visiems, dakurs ir paskui pyktis pradedi su visais per ją ar per kurią kitą seserį.

 4. 2018.04.20 14:30 (prieš 1 m.)

  Visų pirma jūs net nežinote, ar ta būrėja tikrai taip sakė, ar jūsų draugo mama čia pagražino. Gal net netiesa tai ką jos sako, taigi neimkite nei į galvą, nei į širdį.
  Antra jei mama ant jūsų "loja ir pletkina" kaip jūs sakot, vadinasi jums kažko pavydi, taigi vėl jūs priekyje ir neimkite nei į galvą nei į širdį. Protingi žmonės atsirinks, kas tiesa, kvailių nuomonė ir nelabai turėtų rūpėti.
  Trećia - sakykite draugui,.kad jus skaudina ir neramina toks motinos elgesys ir, kad jus užtartų, o tas širšes apramintų. Jei vyras stovės jūsų pusėje bus lengviau. Jei ne - turėsite atstovėti uż save pati ir pagalvoti ar tikrai norite ateitį kurti tam širšių lizde.
  Sėkmės ir viskas jums bus gerai ;)

 5. 2018.04.20 15:51 (prieš 1 m.)

  Man atrodo bureja sioje situacijoje maziausia beda. Esme ir skaudziausias dalykas, kad busima mociute sitaip elgiasi, baisu. Uzjauciu jus, kad nepasiseke su anyta, bet stenkites nekreipt demesio, ne su ja gyvent jum. Svarbiausia gerai sutarti su mylimu vyru ir ramiai laukt vaikiuko. Del burejos isvis net negalvokit, nesamone ir neverta tiket

  1
 6. 2018.04.20 21:53 (prieš 1 m.)

  O kaip sureagavo jusu vyras i toki savo mamos elgesi?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras