Koks jūsų pirkinių krepšelis?

Komentuoti
  1. 2016.08.03 00:12 (prieš 1 m.)
    2016.08.03 00:12 (prieš 1 m.)

Sveikos,
    Kadangi jau pabodo viskas, ka gaminu ir, jau atrodo, kad paruotuveje einu vis prie tu paciu prekiu ir jau nieko naujo nebesugalvoju gaminant, nusprendziau sukurti sia tema, kad, galbut, kazko naujo pasisemciau jau nebe is daugybes visur siulomu receptu, o is jusu pirkiniu saraso
    pasidalinkit, mamos, kokius maisto produktus perkate parduotuveje

2. tendencija
    2016.08.03 09:50 (prieš 1 m.)

pievagrybiu,
    raudonuju svogunu
    nektarinu/vynuogiu
    vaikui jogurtuku,sureliu
    pieno
    grietines
    saldziarugcio padazo
    tomato
    surio
    desros vytintos
    batono,duonos
    zuvies file
    magi idea papirus kartais
    uzkandziukai koki ivairiai riesutai,traskuciai,ar duoniukai

o visa kita kaip mesa,kiausiniai,darzoves gaunam is kaimo

3. kanada
    2016.08.03 12:50 (prieš 1 m.)

15 m. 4 mėn.

2016.08.03 12:50 (prieš 1 m.)

Man patiko daržovių skyriuje atvirame šaldytuve šviežių daržovių sriubos rinkinys : truputis žiedinio kopūsto, truputis saliero, morkos. Įdėta tik tiek, kiek sriubai reikia ir kaina vos virš euro. Atskirai pirkti salierų kotų kelmą, žiedinį kopūstą visą labai nepraktiška būdavo, nes didžiąją nepanaudotą dalį jau suvytusią tekdavo išmest.
    Važiuoju į parduotuvę jau sugalvojusi, ką gaminsiu - taip išvengiu pirkimo "mintinai ", kaip rašote, nebeimu tų pačių atsibodusių prekių. Taip prieš daug metų baigėsi vytintos mėsos, alyvuogių, sūrio ir maišo saldžių sūrelių pirkimai -pirkdavau apsidrausdama, kad būtų užkandžių, nes nežinojau, ką gaminsiu.
    Dabar man namuose turi būti daržovių, kruopų, makaronų,miltų, aliejaus, medaus, arbatos,pieno augalinio ar gyvulinio , varškės, duonos gaminys, sūrio bet kuriuo pavidalu pusryčiams, kiaušinių. O daugiau perku pagal dienos meniu(švieži mėsa ir pan.), ko trūksta ir papildau, kas pasibaigė iš pagrindinių produktų. P.S. Namuose dar yra skirta vietos konservuotam maistui. Visada turiu nusipirkusi konservuotų žirnelių,kukurūzų, pupelių, agurkų, tuno kelios dėžutės ir mėsos konservuotos, dažniausiai kalakutienos. Čia tiems atvejams, kai reikia čia ir dabar.

4. jurgitaos
    2016.08.03 13:10 (prieš 1 m.)

Pirmoje vietoje visada perku grūdėtą varškę( čia turiu omenį sveriamą), nes valgo ir vaikas ir suaugę, galima arba pusryčiams arba vakarienei. Šaldytos pilno grudo arba rupių miltų bandelės, greita ir patogu visada turiu šaldiklyje. Špinatai kur supakuoti nuplauti maišeliuose, vaikui su bulvių koše trinu, o mes su salotom arba net pieniškais kokteiliais geriame. Fermentinis sūris Guoda labai gera sudetis todel daznai duodu vaikui kaip uzkandį kol laukia pietų. Sūris Fitaki tinka ir salotoms ir net kaip pagrindinį valgant, pvz: į išvirtus grikius dedu vištienos gabaliukų sūrio ir aplieju medaus garstyčių padažu. Ir žinoma visokios daržovės: bulvės, moliūgai, morkos, kopustai, svogūnai, salieras( dedu i visas sriubas visada pagerina skonį). Namie niekada netrūksta riešutų sūrio( pati sumalu riešutus datules ir slyvas), bananų ir obuolių, vaikas ir mes taip užkandžiaujame. Žuvies file be kaulų, krevetės, grybai, uogos pagal sezoną visada yra šaldiklyje. Iš konservų tai pupelės ir pomidorai. Košės, grikiai, ryžiai, avižos, perlinės, kuskusas, makaronai irgi visuomet buna namuose visuomet papildoma. Vienintelio ko neturime tai daug mėsos, ja perkam iš ūkininko ir tik vaikui. Ir retais atvejais perkame kiaušinius, dažniausiai tik kepiniams arba vaikui.

5. Donna.P
    2016.08.04 02:08 (prieš 1 m.)

Kiekviena karta tas krepselis tai skiriasi, bet pvz:
    Morkos,svogunu laiskai,krapai,ridikeliai,svogunai, paprikos,citrina ar laimas, bulves,pomidorai,agurkas,spinatai, obuoliai, nektarinai, avietes, silauoges,vynuoges.
    Kiaulienos farsas,jautienos nugarine, sonines juosteles,krevetes,vistienos skrandukai.
    Kiausiniai, pienas,kefyras,grietine,sureliai, suriai ivairus.
    Konservuotos pupeles, marinuoti burokeliai, marinuoti agurkai.
    Duona, batonas.

2016.12.04 16:15 (prieš 1 m.)

Visada: kiaušiniai, pienas, obuoliai, mandarinai, persimonai, brokolis, pomidorai, agurkas, svogūnai, marinuoti agurkai, marinuoti burokėliai, vištiena, kiauliena, įvairios sultys, mozarela, paprikos, riešutai, lašiša/duoniukai/užtepėlė pusryčiams.

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras