2018 m. Alytaus mamytės

Komentuoti
  1. Agota 9 m. 4 mėn.

2019.05.15 08:57 (prieš 5 d.)

Rasuolle parašė:
    Kaip suprantu čia 3D echoskopija buvo atlikta. Ar net 4D.

Čia ta gal 3D skaitosi. Visus matavimus darydavo paprastam režime, bet foto visada gaudydavo tokią, nors užtrukdavo dar tiek laiko kiek apžiūra, nes mazgis vis sukrutėdavo, tai ranką tai koją užkišdavo, bet visvien visada stengdavosi gražią foto padaryt

2. 2019.05.16 08:55 (prieš 4 d.)

aksominisrukas parašė:
    Čia ta gal 3D skaitosi. Visus matavimus darydavo paprastam režime, bet foto visada gaudydavo tokią, nors užtrukdavo dar tiek laiko kiek apžiūra, nes mazgis vis sukr…

Kiek žinau, 4D daro, nuotraukos kokybiškesnės. Aš nesidariau, nes nėštumo prižiūrėti vykau į Kauną, ko tai nepasitikiu Alytaus ginekologais.

3. 2019.05.16 09:59 (prieš 4 d.)

Ką tik grįžau iš Putinų Rimi, pripirkau dukrai smėlinukų ilgom ir trumpom rankovėm po 1,20, yra dar daug. Jei kam reikia, apsilankykite. Jie nesukabinti, sudėti į dėžę.

4. 2019.05.16 23:41 (prieš 4 d.)

Rasuolle parašė:
    Ką tik grįžau iš Putinų Rimi, pripirkau dukrai smėlinukų ilgom ir trumpom rankovėm po 1,20, yra dar daug. Jei kam reikia, apsilankykite. Jie nesukabinti, sudėti į d…

Gal matėt kokių dydžių yra ar tik maži ar yra ir apie 80 cm? Rimi niekada nepirkus kaip jų kokybė?

5. Agota 9 m. 4 mėn.

2019.05.16 23:52 (prieš 4 d.)

ausrapet11 parašė:
    Gal matėt kokių dydžių yra ar tik maži ar yra ir apie 80 cm? Rimi niekada nepirkus kaip jų kokybė?

Šiandien buvau, bet kažkaip kai nereikėjo nieko, tai nežiūrėjau. Esu pirkus vieną komplektuką rimi. Tai dydis toks ot, gal beveik ir atitiko, bent bodis. Bet komplekte buvo ir kelnytės ir kepurytė, tai kelnės buvo mažiausios , tada kepurytė, tada bodis... dėl pačios medžiagos kokybės - vidutinė.

6. 2019.05.17 09:54 (prieš 3 d.)

ausrapet11 parašė:

Pirkau 80-86 dydį, esu pirkusi ne kartą, kokybė tikrai gera.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras