mylimukac parašė:
Labas rytas.,
Oi šianakt kaio mano mažylis davės pilve,o mane prakaitas mušė, karšta miegot buvo…
Mano visad duodasi. Bet nejaučiu kai miegu 😃
Vyras turejo išeiti į darbą neišėjo. Važiuosiu į sinsay, gal mergaitei rasiu pizama su patruliais. Nes viena ta pačia turiu skalbti slapta. Kamštis eina, nieko neskauda, tokios naujienos iš manęs 😃







