Euroklinika Santariškėse (atsiliepimai)

Komentuoti
 1. 2015.11.08 09:40 (prieš 3 m.)

  Atsiprašau, jei tema kartojasi, bet jei ir kartojasi - pasidalinkit naujienom
  Persikraustėm ir ieškom naujos gydymo įstaigos. Skambinausi į Santariškes, bet griežtai atsakė, kad perpildyta ir naujų žmonių neregistruoja. Tai ieškau kitų patogių variantų

  Ar yra užsiregistravusių Euroklinikoje, Santariškėse? Ar gal tekę kam susidurti su šeimos gydytojomis Eglė Armonienė ir Silva Kisielienė?
  Apie ginekologę -Sonata Rakšnienė - gerų atsiliepimų jau radau, (ramiau iškart :)) o apie šeimos gydytojas nič nieko...

 2. 2015.11.08 20:43 (prieš 3 m.)

  Sveiki, Euroklinikoje esam uzsiregistrave tiek as, tiek mano sunus.
  Registravausi cia del to, kad gyvenam netoliese ir po gimdymo norejau gauti tinkama naujagimio prieziura, lankyma namuose ir t.t. Deja, siuo aspektu klinika nuvyle, nes kai po gimdymo grizom namo ir as, kaip buvo pasakyta ligonineje, pasiskambinau i savo poliklinika pranesti, kad grizau namo su naujagimiu irpaklausiau, kada mus aplankys vaiku gydytoja, likau nesuprasta: pirmiausia liepe pristatyti vaiko gimimo liudijima, tad ji uzregistruotu kaip klinikos pacienta ir gydytojos vizitas butu galimas tik po to. Aisku, liudijimo dar neturejom (liudijima pasiimti rikia per 30 d., o pirmas gydytojos apsilankymas turi buti per savaite po grizimo is ligonines) ir kai as nustebusi perklausiau, kodel tokie keisti reikalavimai, mane apsauke, kad "jus po gimdymo esat per daug nervinga". Istorija baigesi tuo, kad i klinika nuejo vyras issiaiskinti situacijos ir paaiskejo, kad cia tiesiog vienos is registratoriu "nezinojimas". Veliau man perskambino atsiprasyti ir suderinom gydytojos vizita.

  Nepaisant nekokios pradzios, dabar cia lankomes reguliariai pas neonatologe Paulaviciene. Esam patenkinti. Registraturoje dirbanti jauna mergina (ne ta, kuri suklaidino mane del vizitu) irgi tvarkosi puikiai. Cia visada galima susitarti, pvz. kad gydytoja paskambintu, nes turiu klausimu ar noriu komentaru del tyrimu rezultatu.
  Su gyd.S.Kisieliene teko susidurti viena karta, kai mano kudikiui buvo 1men., ji apziurejo, nes musu gydytoja atostogavo. Paliko labai gera ispudi, maloni, atidi, gal kazkiek "mociutiska", nemazai kalba, bet atsako i visus klausimus.

  Bendrai paemus, kol kas liekam sioje klinikoje

 3. Smiltė 2 m. 7 mėn.
  Domas 7 m. 9 mėn.

  2015.11.09 08:42 (prieš 3 m.)

  Pabėgom iš šios klinikos, nes nebeapsikentėm nuolatinio laukimo eilėse..... Kai pats ateini dėl savęs ir ne su kokia temperatūra, tai dar gali sėdėt, bet su kelių mėnesių kūdikiu laukti 40 minučių nuo tau paskirto vizito, per daug drąsu. Buvom prisiregistravę pas Paulavičienę, kurį laiką kaip ir tiko patiko, tačiau vėliau ėmė skirtis požiūris į daug ką, kas turbūt įtakojo ir "aurų nesutapimą". Pabėgom pas Kiselienę, pas kurią ir iki šios dienos lankomės visa šeima kitoje klinikoje. Kaip sūnus sako apie ją, "mano mylima daktarytė". Turbūt tame ir telpa visi geriausi atsiliepimai apie gydytoją! Tad jei jau Euroklinikoj, tai tik pas ją. Sėkmės.

 4. 2015.11.09 18:56 (prieš 3 m.)

  Mergaitės, ačiū už komentarus.

  Kiekvienam savo turbūt. Ir ta pati daktarė va vieniems patinka, kitiems nelabai.
  Tikrai svarbu, kaip Bellina sako, kad auros sutaptų, maloniai bendrautųsi ir gydytojas būtų autoritetu
  Juk vis dėlto savo sveikatą jiems patikim. Tai sėkmės mums daktarytės su panašia aura beieškant

 5. 2016.04.25 13:37 (prieš 2 m.)

  Sveiki, gal turite svieziu ispudziu apie sia klinika ir pediatrus dirbancius joje?

 6. 2016.04.25 15:54 (prieš 2 m.)

  sssraige parašė:
  Sveiki, gal turite svieziu ispudziu apie sia klinika ir pediatrus dirbancius joje?

  Apie pediatrus kol kas nieko negaliu pasakyti, iki liepos dar padraugausiu su ginekologe
  Na, bet šeimos gydytoja Kažemėkaitiene esu patenkinta. 4 laukimosi mėn sugripavau, tai mano ligas labai greit sugebėjo išgydyti.

  1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras