korikori parašė:
As nevadinau nei vienos bloga mama, tiesiog sakau ar nevertejo labiau pries pastojant paplanuot.. Pacios sau nesiklijuokit etikeciu...
viska buvau suplanavus nuo a iki z, bet nematau prasmes pirkt brangius naujus rubus nesiot po namus
o del izeidimu, tai paskaityk geriau savo postus, suprasi apie ka kalbama...







