Rasita91 parašė:
super žodžiai![]()
atsiprasau jei pergrubiai,bet perskaicius net pyktis sueme... na bet kaip sakoma visokiu buna,visokiu reikia..
Rasita91 parašė:
super žodžiai![]()
atsiprasau jei pergrubiai,bet perskaicius net pyktis sueme... na bet kaip sakoma visokiu buna,visokiu reikia..
Išvis mūsų medūzoms trūksta originalumo. Galiu padėti.
Štai idėjos naujoms temoms (sukurta iš lempos)
*Jis baigė neįkišęs, ar aš galiu būti nėščia?
*Neauga gėlės - bloga energija?
*Šiandien neturiu ką pasakyti. Ką apie tai manote?
*Pasikeitė facebook išvaizda. Kamuoja depresija. Kaip kovojate?
*Sprogsta lapai, saulė teka vis anksčiau - ar tai pavasario požymiai?
mailė parašė:
Pagal temos kūrėją tai išvada tokia: neturi pinigų tai negimdyk ir vaikų![]()
tai cia buvo taip ir pasakyta jos...ir ne karta
lola123 parašė:
sveikutes sitiek laiko cia nebuvau bet ziuriu niekas nesikeicia![]()
ir veidai tie patys
madamasta parašė:
ir veidai tie patys![]()
Is jur zinai veidai tie patys ar ne cia juk neseniai prisiregistravus,ir tiek temu jau pasisakius,o gal senbuve esi tik kitu niku?
4 testuotojų vertinimai
10 testuotojų vertinimai
3 testuotojų vertinimai