silvijaels parašė:
nesuprantu vienur raso kad traska kauliukai nuo trukumo kiti nuo pertekliaus... isvis kur rast normaliu daktaru?????????????????????? man jau verkt norisi bedeliu n…
sumokek ir pasidaryk pilnus kraujo tyrimus ir parodys ar truksta vit d ar netruksta
nes seip perdozavimo pozymiai tokie pat, kaip ir trukumo
be tyrimu tau tiksliai niekas nepasakys truksta ar ne
as asmeniskai stebiu vaika ir kolkas pozymiu nematau trukumo ir neduodu, geriau lauke ilgiau praleidziam laiko ir naturaliai vit d gaudom
veliau mastau zuvu taukus pradeti duoti, vis naturalesni vitaminai


. Aš palaikau Silvijaels





