ppuppsica - Šiauliai parašė:
man nerealios orchidėjos kaip gėlės.. pačios gražiausios![]()
tik va niekaip neprisiruošiu jų persodinti, bet kaip pastebėjau jos labai neliūdi dėl to
nes viena gėlė nužydėjo ir iš žiedų prisikabinimo vietos(kurie jau nukrito) vėl auga augliukai žiedams, pirmą kartą man taip..
![]()
![]()
dziaugiasi gelesw, kad namie atsirado dar vienas zmogutis






