Komentuoti
  1. Simonas 6 m. 9 mėn.

2019.07.07 00:26 (prieš 2 sav.)

g_mam parašė:
    Labas,mamos!!! Kaip zinot, kuris vyno butelis geras?? Nelabai megeja, tad tikrai nzn..pagelbetume jei patartumet

Mes megstam balta antro nr vyna (numeris rodo ar vynas sausas ar saldus desertinis). 1-mu nr pazymeti vynai sausiausi, saldziausi berods 7-tu ar net 8-tu nr zymetus galima rasti. Numeriukas parasytas prie kainos. Skaniausi man vynai su melionu ir persiku. As rekomenduociau Hardys Varietal Range Chardonnay arba Casillero Del Diablo Chardonnay.
    Raudonu vynu negeriam, tad nieko neparekomenduosiu.

Lūšiukė parašė:
    Aš ketinu į kavinę kuponus dovanų nupirkt ar I kiną. Tai tikrai panaudos. Nes aš gavus vyno butelį, giliai į spintą nutrenkciau, nes tiesiog jo niekada negeriu.…

Gera ideja dovanu kuponas

veruce parašė:
    Gerai kad paskaiciau,man net į galvą neatėjo kad reikia pirkti kažkokia dovana mokytojai

Ir man reception klasej taip buvo kol pinigeliu rinkti nepradejo

2. Simonas 6 m. 9 mėn.

2019.07.07 00:29 (prieš 2 sav.)

Pina_Colada parašė:
    Na, as ir manau kad visi pakabukai, puodukai ir tt jau ko gero atsibode turetu buti. Isivaizduoju, kokie 20 vaiku atnesa puodelius, kur juos deti?? 🤷🏻‍♀️😄😄😄

Dar pagalvojau kavos gal kokios skanios padovanoti (is kavu parduotuves) butu nebloga ideja

3. 2019.07.07 01:24 (prieš 2 sav.)

Lūšiukė parašė:
    Aš ketinu į kavinę kuponus dovanų nupirkt ar I kiną. Tai tikrai panaudos. Nes aš gavus vyno butelį, giliai į spintą nutrenkciau, nes tiesiog jo niekada negeriu.…

Aš irhi vyną pastatyčiau garaže kaip ir visus kitus butelius nes mes negeriam o pas mus pridovanota kiek tik nori ir kokiu nori bet mes su vyru visai negeriam tai patys poto dovanojam tiem kas geria ir ką pazustam. O mokytojai niekada nepirkčiau vyno 😊

4. Berniukas 6 m. 6 mėn.
    Berniukas 8 m. 6 mėn.
    Berniukas 15 m. 1 mėn.

2019.07.07 01:56 (prieš 2 sav.)

Egluuteee parašė:
    Aš irhi vyną pastatyčiau garaže kaip ir visus kitus butelius nes mes negeriam o pas mus pridovanota kiek tik nori ir kokiu nori bet mes su vyru visai negeriam tai p…

Bet pagalvojus, tai taspats kaip su visokiom kūno priemonėmis. Juk ir kvapą ir odos tipą sunku nuspėti o lb angliokes mačiau neša

Isabelle parašė:
    Mes megstam balta antro nr vyna (numeris rodo ar vynas sausas ar saldus desertinis). 1-mu nr pazymeti vynai sausiausi, saldziausi berods 7-tu ar net 8-tu nr zymetus…

Pernai vienai dovanojau I kiną, siemet kitai I dekretą išeinant į Costa kuponus. Tai tokios patenkintos. Vėliau sutikus dar kartą Lb dėkojo. Tai šiemet visoms supirksiu, tikrai pasinaudos ir atsipalaiduos po sunkaus darbo. O ir man paprasta. Po atvirute, dar gėlių ir ready 😁

5. 2019.07.07 14:44 (prieš 1 sav.)

Lūšiukė parašė:
    Bet pagalvojus, tai taspats kaip su visokiom kūno priemonėmis. Juk ir kvapą ir odos tipą sunku nuspėti o lb angliokes mačiau neša

Nu su kanalais irgi sunku nuspėti juk turi pažinoti žmogų labai gerai... 🤔 va mano sesei per kalėdinį vakarėlį (ji dirba tesco) visos traukėsi lapelius ir net nepažįsta ten vieni kitu ir turejo simboliškai nupirkti kazka už £5, tai sese gavo nuo kažkokios moteriskes kvepalus 😂😂😂 as su tokiu kvapu net tualeto nekvepinciau, net supykino pauoscius 🤦‍♀️ Mano vyresnelei dabar bus išleistuves iš darželio tai as pirkt žadu visom po ilgamete rožę žydinčią.

6. 2019.07.11 10:25 (prieš 1 sav.)

Gal ne vietoj bet jus manau zinosit 😁 kiek galima veztis heets cigareciu i anglija?

7. 2019.07.11 10:48 (prieš 1 sav.)

GodaS parašė:
    Gal ne vietoj bet jus manau zinosit 😁 kiek galima veztis heets cigareciu i anglija?

Bet kokiu cigareciu 4 blokai suaugusiam

8. 2019.07.14 18:39 (prieš 6 d.)

Sveikos. Gal kuri žinot kaip uždaryt internetine banko sask uk kai esi Lietuvoje?

9. 2019.07.14 19:21 (prieš 6 d.)

Wegeta parašė:
    Sveikos. Gal kuri žinot kaip uždaryt internetine banko sask uk kai esi Lietuvoje?

Skambint i banka

10. 2019.07.15 13:13 (prieš 5 d.)

Sveikos! Labai svarbus klausimas apie kuri kolkas neturiu info visai. Situacija tokia: po gimdymo, praejus menesiui ar dviems, perskrisiu i anglija gyventi. Kai ten su vaiko prieziura bus? Insurance turiu, bet pastaruoju metu buvau dirbanti lietuvoj o ne anglijoj. Tai kur kreiptis nuo pradziu......

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
6,00 €
6,00 €
19 | 11,6 cm
9,00 €