Ar neatitolote nuo draugų augindama vaiką?

Komentuoti
  1. Neegzistuojantis vartotojas
    2012.12.30 16:19 (prieš 5 m.)

Na kokia situacija pas jus? Ar nedingo draugai iš jūsų rato kai pastojote ir pasigimdėte?
    Ar dabar yra draugų iš seno rato, kurie vis dar bendrauja su jumis ir jūsų šeima dabartine?

2. ♥Pupa♥ 7 m. 7 mėn.

2012.12.30 16:39 (prieš 5 m.)

Mijola parašė:

yra kurie atitolo, yra kurie liko
    atsirado ir nauju
    manau labai normalu,kad sukurus seima kaikurie draugai pasimirts a(ypac tie kurie neturi dar vaikuciu)

3. Neegzistuojantis vartotojas
    2012.12.30 16:43 (prieš 5 m.)

Panelee Raganaite parašė:
    yra kurie atitolo, yra kurie liko
    atsirado ir nauju

bet mano manymu yra ir tokių atvejų, kada tarkim draugė iki pastojimo buvo super gera draugė, o sužinojus kad turėsi vaikutį jau tepa slides, nes jau nebebus bendrų temų ir negalėsi su ja išvaryti kur ale " pasitūsinti"

4. ♥Pupa♥ 7 m. 7 mėn.

2012.12.30 16:47 (prieš 5 m.)

Mijola parašė:

taip, yra ir tokiu ir pas mane taip buvo. iki nestumo turejau drauge - sutarem labai gerai, buvom kone geriausios drauges, kai pasakiau,kad laukiuosi- bendravimas vis mazejo, mazejo ir visai nutruko. Po 17men kazkur ji pati paskambino, pasake,kad laukiasi - ir dabar esame vel geros drauges
    as pilnai suprantu tokisu zmones, na jei jam visai dar neidomus tie vaiku rupesciai tai ri nutolsta..

5. Samanta 4 m. 4 mėn.
    Augustas 8 m. 4 mėn.

2012.12.30 17:22 (prieš 5 m.)

O aš nelabai suprantu tokių žmonių Ypač, kai nutolsta dar nei neatsiradus tam vaikeliui ir nepabandžius bendraut toliau, juk gal ir pati naujai iškepta mama nori ir toliau su kažkuo pabendraut visai ne šeimyninėm temom, bet va toks jausmas, kad tik pagimdai, ir apie nieką daugiau ir nešnekėsi, kaip tik apie savo vaiką, o ir išeit irgi kažkur tikrai įmanoma, jei pati mama nori, na čia nuo pačių mamų priklauso, manau. Pvz. kai aš pati tokia aktyvi ir mėgstanti kartais ištrūkt, pasėdėt kavinėj ar šiaip pasibūt žmonėse, tai mane būtų žiauriai sunervinus tokia buvus draugė, jei mane nurašytų Lyg tokių man ir nepasitaikė. O va vyrui mano tai buvo kelis kartus taip, kad klasiokai daro susitikimą, o jo nei nekviečia, kaip vėliau paaiškina - na juk tu dabar turi šeimą, vaiką, tai galvojom - negalėsi....

6. Edgaras 4 m. 7 mėn.
    Aurėja 7 m. 9 mėn.

2012.12.30 18:17 (prieš 5 m.)

7. Broliukas.♥ 4 m. 6 mėn.
    Sesutė ♥ 7 m. 7 mėn.

2012.12.30 20:01 (prieš 5 m.)

Išliko tik tikriausi ir stipriausi,kaip aš sakau.Kurie nesibaidė ir suprato,kad naujas žmogiukas santykių neatšaldo
    Buvo tokių,kurie nutolo savo,arba mano noru,juk negali išlikti visi,bet išeinantis,jie užleidžia vietą naujiems,nes atradau daug naujų pažinčių,net draugų kurie taip pat lelkas turi.

Aš visat sakiau tie kurie nutolo ''ale'' dėl naujo statuso mano- mama ,tai kol patys nepataps mama,tečiu,tol nesupras, kiek daug praranda
    o tie kurie išliko visada su mumis,džiaugsmais ir vargais tai tuos ir vadinam draugais geriau jų kokybė -nei kiekybe

8. 2012.12.30 20:04 (prieš 5 m.)

galbut daznai jus net neitariat, kodel jie atitolsta - pasakymas, kad nebebus ka sneket daznai gali splept daug skaudesnius dalykus tame zmoguje. pradedant pavyda balta ar juoda, gal svajones, gal dar ka nors. buna visko ir visaip ir visokiu zmoniu

9. Samanta 4 m. 4 mėn.
    Augustas 8 m. 4 mėn.

2012.12.30 20:13 (prieš 5 m.)

Na taip, tas tikrai tiesa Bet tokiu atveju tada jau tikrai jie nebuvo DRAUGAI, jei taip atsitiko dėl pavydo, svajonių ar pan

10. 2012.12.30 20:15 (prieš 5 m.)

pvz mano atveju as pati atitolau nuo draugu, nes buvau ka tik netekus nestumo, o jie be jokios uzuojautos i akis dziaugesi savuoju nestumu, negalejau atlaikyt to ir viskas ir nesijauciu nei kalta, nei dar ten kokia.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras