Pastojimas po persileidimo: kada vėl bandyti?

Komentuoti
  1. 2018.09.05 13:26 (prieš 6 mėn.)

Sveikos patyrusios visazines,

bandrau jau treciaji karta ... paskutine nelaime buvo birzeli (savaime 6 sav) ... ir va jau vel uzkibo. Daktare uzrase jau tada ant lapelio aspirino pavadinima, kuri vartoti sekanti karta ir sake dar kazkokiu israsys ... Tai dabar sakykit man pulti jau gert ta aspirina? Ar palaukti daktares rekomendaciju, kurios bus uz savaites ?

2. Musu pagrandukas 2 m. 6 mėn.
    musu mazylis 3 m. 11 mėn.
    musu mergyte 5 m. 4 mėn.
    musu berniukas 13 m. 6 mėn.

2018.09.08 11:35 (prieš 6 mėn.)

Sameri parašė:

Pulciau ir gerciau, jei jau israsytas. Aspirinas skystina kraują. As turejau leistis vaistus i pilva del blogo kraujo kresejimo vos pamacius teigiama testą.

3. 2018.09.25 19:08 (prieš 5 mėn.)

Sameri parašė:

Man tokia pati situacija. Geriu situos 2 tabletes vakare, t.y.150 mg parai.
    Nusipirkit bent po 1 i diena ir nueikit pas daktare kuo skubiau. Man dar progesterona paskyre gepretix 200 mg.
    Tikiuosi, kad tai pades mazuliui🤗

4. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.09.26 12:25 (prieš 5 mėn.)

Ieva Jac parašė:
    Man tokia pati situacija. Geriu situos 2 tabletes vakare, t.y.150 mg parai.
    Nusipirkit bent po 1 i diena ir nueikit pas daktare kuo skubiau. Man dar progester…

As irgi geriu gepretrix ir aspirina. Bet tik 75mg parai. Šiandien einu pas gine, tai paklausiu ar nedidint aspirino dozės 🤔

5. 2018.09.26 12:34 (prieš 5 mėn.)

Rasyte12 parašė:
    As irgi geriu gepretrix ir aspirina. Bet tik 75mg parai. Šiandien einu pas gine, tai paklausiu ar nedidint aspirino dozės 🤔

As kelias dienas iki vizito pas daktare irgi geriau 75. Bet ji padvigubino... kitas vizitas po 3 sav. Matysime, kaip seksis

6. 2018.10.03 14:25 (prieš 5 mėn.)

Sveikos, gal nelabai į tema, kaip jūs manote? Ar po persileidimo, antrą kartą įmanoma lengviau užkibti ? 🤔

7. 2 mėn. 2 sav.
    Sūnutis 1 m. 1 sav.

2018.10.03 14:32 (prieš 5 mėn.)

KarolinaKaro parašė:
    Sveikos, gal nelabai į tema, kaip jūs manote? Ar po persileidimo, antrą kartą įmanoma lengviau užkibti ? 🤔

Galima, man greit uzkibdavo. Tik palaukdavau tikru pirmu menkiu.

8. 11 mėn. 3 d.

2018.10.10 22:53 (prieš 5 mėn.)

KarolinaKaro parašė:

Na man jau 4 men. Nieko 😞 matyt kiekvienai skirtingai ☺️

9. 2019.01.09 09:50 (prieš 2 mėn.)

Sveikos, stiprybės ir kantrybės visoms planuojančioms ir bandančioms dar kart. Visagaliame internete prisiskaičiau visokių nuomonių, kad bandyti pastoti po persileidimo galima bandyti nuo iškart iki darant 6 mėn pertrauką. Persileidau pati, buvo 6 savaitės. Buvau pas ginę, ji patikrino viskas gražu, tvarkinga, pilnai išsivalę. Sekantį nėštumą planuot po 3 mėn. Aš tiek laukt nenoriu ar labai blogai bandyti pastoti iškart? dėl kokių priežasčių? Fiziškai jaučiuos gerai, psichologiškai taip pat. Bet dėl savo nekantrumo baisu rizikuoti dar vienu persileidimu...

10. 2019.01.09 11:43 (prieš 2 mėn.)

Alisute parašė:
    Sveikos, stiprybės ir kantrybės visoms planuojančioms ir bandančioms dar kart. Visagaliame internete prisiskaičiau visokių nuomonių, kad bandyti pastoti po persile…

As po persileidomo 6sav, kitu mm nesulaukiau ir turiu jau 8 men dukryte. Sekmes!

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras