Jurinta parašė:
Pirmas apsilankymas pas Petrauskienę laukia sausio 27d ir nežinau vestis pirmam kartui vyrą ar geriau vienai nueiti 🙈 pirmas nėštumas, nieko nežinau...
As visa nėštumą nuo pradžios iki galo buvau su vyru, tai netgi suartina kažkiek. Aš patarčiau vestis. Kiek maždaug laiko jums? Gal ir širdelė jau plaka, duos paklausyti, nerealus jausmas. Mano vyras apsiasarojo kai pirmą kartą išgirdom širdelės dūžius 🥰🥰🥰🥰







