Ar įmanoma nujausti būsimo vaikelio lytį?

Komentuoti
  1. myform
    2011.01.05 20:38 (prieš 6 m.)

Mažutė 3 m. 5 mėn.
    Angelelis 6 m. 4 mėn.

2011.01.05 20:38 (prieš 6 m.)

Sveikos mamos Manęs dažnai klausia kaip manau, o jaučiu kokios lyties bus mūsų vaikelis, aišku aš nenoriu atsakyti ir suklysti, nes dar tik trys mėnesiai kaip laukiuos. Tad pasakau, kad nesvarbu kas, o svarbiausia, kad kūdikėlis gimtų sveikas Bet vistiek slapčia dažnai pagalvoju , kad tai galėtų būti berniukas, na kažkaip ir kiti pasako, kad tau gims berniukas, net mano močiutė, bet aišku gali klysti. Kart nuo karto pasiskaitinėju internete kitų mamyčių pasisakymų apie tai. Vienos sprendžia pagal valgoma maistą, pvz jei valgo daug saldumynų tai bus mergaitė, kitos kurios mėgsta valgyt aštriai arba rukytą maista, gimsta berniukai. Kitos sprendžia pagal skaistų veidą, jei neberia ir būna gražus tai velgi gimsta berniukai. Na bet gal tai tik spelionės ir viskas ti priklauso nuo mūsų vyrų ir to neįmanoma nuspėti kol daktarai nepasakys arba kol neggims?
    Taigi kaip jūs manote mamytės? gal teko kanors konkrečiau girdėti ir tikresnių pasakojimų, o gal faktų? Jei kam įdomu pasidalinkite savo nuomone su mumis visom?

2. gintaree
    2011.01.05 21:15 (prieš 6 m.)

Dovydukas 7 m. 4 mėn.

2011.01.05 21:15 (prieš 6 m.)

myform parašė:

3. Rasa M.
    2011.01.05 21:57 (prieš 6 m.)

JOVITA 7 m. 5 mėn.
    DARIUS 12 m. 3 mėn.

2011.01.05 21:57 (prieš 6 m.)

maistas ar kitokie budai daznai klysta nustatant tariama lyti,va bet mamos sirdis niekad nesuklysta,bent as nuo pirmu dienu jauciau kokios lyties bus mano mazulis

4. gintaree
    2011.01.05 22:02 (prieš 6 m.)

Dovydukas 7 m. 4 mėn.

2011.01.05 22:02 (prieš 6 m.)

kutis113 parašė:

tai va man ir tas pats sventai tikejau kad bus berniukas

5. ievindra
    2011.01.05 22:09 (prieš 6 m.)

Kostas 7 m. 4 mėn.

2011.01.05 22:09 (prieš 6 m.)

gintaree parašė:

Mano atvejis identiskas Visus daiktus zydrus pirkau ir net neabejojau kad bus berniukas, nors pasirode tik 36 savaite musiskis.

6. Rasa M.
    2011.01.05 22:38 (prieš 6 m.)

JOVITA 7 m. 5 mėn.
    DARIUS 12 m. 3 mėn.

2011.01.05 22:38 (prieš 6 m.)

nu ,o man su dukra visi sake bus bernas valgiau saldziai lyg ir pilvas jiems rodes lyg su berniuku,o va as tikejau bus dukra ir gime dukryte

7. migloza
    2011.01.06 10:02 (prieš 6 m.)

Shustroji :) 6 m. 5 mėn.
    Ypatingasis :) 13 m. 10 mėn.

2011.01.06 10:02 (prieš 6 m.)

8. crema_fina
    2011.01.06 10:03 (prieš 6 m.)

Mažylis 3 m. 5 mėn.
    Princesytė 7 m. 5 mėn.

2011.01.06 10:03 (prieš 6 m.)

9. Nidda
    2011.01.06 10:11 (prieš 6 m.)

Nuo pat tos akimirkos kai suzinojau, kad laukiuosi, jauciau, kad mergyte ir as buvau teisi visi sake, kad bus berniukas i nestumo pab suzinojau, kad mergyte tikrai.... sako, kad mamos jaucia ka nesioja

10. 2011.01.06 11:23 (prieš 6 m.)

Žemyna 2 m. 3 mėn.
    Rugilė 6 m. 9 mėn.

2011.01.06 11:23 (prieš 6 m.)

myform parašė:

As tai jau nuo pirmos dienos jauciau, kad berniuka nesioju, drabuziukai tik zydri grazus atrode, veido nebere ir visi aplinkiniai sake, kad berniukas, visi testukai visokie, viskas...
    Bet pasirodo, kad mergyte vos ne sokas buvo o dabar jau tik mergaites laukiu..

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras