Migdymo būdai: IV – „ilgas atsisveikinimas“

Tai švelnesnis būdas užmigdyti kūdikį, nei Ferberio, tačiau reikalauja iš tėvų daugiau laiko. Skaityti visą straipsnį
Komentuoti
  1. versus.lt
    2011.07.01 22:15 (prieš 6 m.)

Orestas 14 m. 3 mėn.

2011.07.01 22:15 (prieš 6 m.)

Sveiki, o mums pavyko kitaip. jau beveik nuo tryju men, ismiega visa nakti. O po operacijo negalima buvo duoti ciulptuko, tai viena karta pavargau supuoti, paguldziau i lovyte ir ji pati uzmigo. Gal jau buvo tiesiog pavargusi. O dabar visada paguldau, ji apsikabina savo tokia minksta kaldryte ir uzmiega pati. Na gal man tik pasiseke.Na gal sunkiau kai pati maitini. Su pirmu tai nemiegojau tris metus. Bet drauge taip pat paguldydavo ir iseidavo tik ji jau beveik metuku buvo, mergaite irgi priprato uzmigti viena. Kantrybes visoms.

2. 2011.07.02 09:12 (prieš 6 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2011.07.02 09:12 (prieš 6 m.)

mes nuo gimimo link sitokio rezultato ejom, na ir neilgai trukus ismoko, pats uzsimigdyti, nereikia nei supimu nei ranku, paguldau i lovyte ir pats po trupui uzmiega , aisku buna tokiu vakaru, kad tenka kelis kartus ji apverst, pataisyt, kol isitaiso ir uzmiega vienas sito trukumas yra, ant ranku vaikas neuzmiega, reikia ji paguldyt ant lovos, ant sofos, bet kur kad jis galetu miegot

3. versus.lt
    2011.07.02 09:38 (prieš 6 m.)

Orestas 14 m. 3 mėn.

2011.07.02 09:38 (prieš 6 m.)

Na va kaip šaunu, ir mamai daugiau poilsio. Aš kai gaunu ir naktį pamiegoti tai tikrai daug lengviau mažytę auginti. Man tai buna valgant užmiega, tada paguldau, pasimuisto ir toliau miega.

4. 2011.07.02 09:46 (prieš 6 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2011.07.02 09:46 (prieš 6 m.)

versus.lt parašė:

na zinok pirmaji beveik iki kokiu 1.5 metuku prasupdavau, niekada pats neuzmigdavo, visada reikedavo salia buti, visada bent jau uz rankos laikyt, nuovargis ziaurus buvo, sveikatos bedu begale, su stuburu kokios bedos buvo, tai su siuo jau siu kalidu stengiuos nedaryt, nenesiot be reikalo, nesupt, na db jau supamas erzintis pradeda, jei miego nori, buvau pas anyta kelias dienas, ji bande ji lopsinem supimais uzmigdyt, nesiodama, tai vaikas draskes, as tik paemiau, paguldziau i lova ir per minute uzmigo ir tikrai pailset galiu, buna, kad nakti kelis kartus reikia atsikelti ji pataisyti, paverst, bet cia niekis su tuo privalumu, kad nakti jis miega ir jokiu cirku nereikia beja jis uzmiega 9 valanda, prie sviesos nereikia net uzuolaidu, pavalge paguldziau i jo lovyte ir jis taisosi miegucio

5. versus.lt
    2011.07.02 10:00 (prieš 6 m.)

Orestas 14 m. 3 mėn.

2011.07.02 10:00 (prieš 6 m.)

Man su pirmu ir taip buvo, lovyteje visai nemiegojo. Maitinau beveik tris metus tai ir miegojo su mumis visada. O kai antras tai tikrai tu pačių klaidų nedarau. Aš net naktį neprabundu kol nepakelia. Dažniausiai išmiega visą naktį. Tik dabar kai jau vartosi, reikia tai apkloti tai apversti.
    Žiūriu mūsų amžiai panašus, kaip sekasi valgyti košeles?

6. 2011.07.02 10:09 (prieš 6 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2011.07.02 10:09 (prieš 6 m.)

versus.lt parašė:
    Žiūriu mūsų amžiai panašus, kaip sekasi valgyti košeles?

va pas mus db ir baubas tas vartymasis, vis netycia apsivercia ant pilvo, pastringa prie groteliu ir suma kelia, kad versk atgal, bet apverciu ir toliau pucia
    kas del valgymo kosiu, tai neblogai negaliu skustis, vyrukas nuo gimimo gera apetita turi, valgo mielai darzoves, aisku brokoli ne taip noriai, bet valgo grikiu kose megsta, vaisines tyreles, na viska ka paduodu o kaip jums sekasi valgyt? ir db pati maitini?

2011.07.02 10:43 (prieš 6 m.)

7 m. 6 mėn.
    9 m. 3 mėn.

2011.07.02 10:43 (prieš 6 m.)

nei vieno nesupom, nenaudojom jokiu migdymo gudrybiu. Bet kai vyresniji iskraustem i savo kambari miegot, pripratinom, kad as su juo pagulesiu kol jis uzmigs. Oi kokie vakarai ilgi budavo jei miego nenoredavo...ir ko mes tik nedarem.
    Viena diena, tetis pasake "uzteks, savo kambary miegi vienas", oho pirmi vakarai kokie buvo, kokios isterijos, net pagalbos saukimaisi, bettai truko tik 2-3 dienas, dabar net pats nueina ir atsigula jei labai pavarges buna

8. versus.lt
    2011.07.02 11:03 (prieš 6 m.)

Orestas 14 m. 3 mėn.

2011.07.02 11:03 (prieš 6 m.)

dagnukas parašė:

Nee, dabar turime bėdelę, tai maitinti išviso negalėjau. Pienas nuo streso dingo po kelių savaičių. O šiaip ai valgo viską ką siūlau, bent jau ragauja. Tk vaisinių tyrelių kažko nabenori, rugštu jai. Tik apsiašaroja, tai net nebeduodu.

9. 2011.07.03 19:28 (prieš 6 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2011.07.03 19:28 (prieš 6 m.)

Mano tikriausiai uzmigtu pats, bet tik praplesia akytes ir jau stovi lovytej, pradeda muistytis ir iskart stotis, o tada dar uzsimerkes saukia

10. versus.lt
    2011.07.03 19:41 (prieš 6 m.)

Orestas 14 m. 3 mėn.

2011.07.03 19:41 (prieš 6 m.)

RODODENDRA parašė:

Reikia pabandyti palikti ilgiau. Mano tai kartais ir bežaisdama užmiega.
    O ir Jūsų jau stovi, bet juk dar tik šeše mėn.?

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras