ausyte parašė:
Tik vakar parasiau, o siandien pasidariau nestumo testa ir jis teigiamas :)))))
Sveikinu 😊
ausyte parašė:
Tik vakar parasiau, o siandien pasidariau nestumo testa ir jis teigiamas :)))))
Sveikinu 😊
Inkuja parašė:
Sveikinu, kaip fainai![]()
Aciu😘
Kodeliukas parašė:
Sveikinu 😊
Aciu 😍
ausyte parašė:
Tik vakar parasiau, o siandien pasidariau nestumo testa ir jis teigiamas :)))))
Sveikinu🙂💐
ausyte parašė:
Aciu😘
Sveikinu. Kiek pries tai laiko nepastojot?
Laurute B. parašė:
Sveikinu. Kiek pries tai laiko nepastojot?![]()
Nebuvo taip, kad stengemes pastoti kuo greiciau. Bet birzeli darem myliuka butent per ovuliacija ir uzkibo
Vivian parašė:
Labas, ar kam nors buvo salutinis poveikis nuo tiroksino?![]()
Sveika, man pirmas pora savaičių širdis drebėdavo treniruotes pradžioje bet endo sakė tai normal
Aciu,nes man siaip nj
Kodeliukas parašė:
Sveika, man pirmas pora savaičių širdis drebėdavo treniruotes pradžioje bet endo sakė tai normal
Aciu, nes kai pradejau vartot man pradejo nei sio nei is to pirstus skaudet,gal juokingai skamba,bet kai is isgascio nustojau vartot praejo...tai dabar bijau vel vartot tiroksina
Vivian parašė:
Aciu,nes man siaip nj
Pasitarkite su daktare... Prie tiroksino reikia laiko priprasti
10 testuotojų vertinimai
105 testuotojų vertinimai
10 testuotojų vertinimai