2015 m. RUGSĖJINUKŲ mamytės :) (Archyvas iki 2016.10.18)

1. 2016.10.18 20:40 (prieš 2 m.)

agna09 parašė:
    Jo jau čia stipriai nukritęs,bet turit ziuret.mityba vaikui,ir atsargiai duokit ta gelezi stenkitės kad nepatektų ant dantukų :/ mačiau realiai pora vaikų kurių dan…

o nukentėjo, tai kaip? patamsėję, ar sugedę?

2. 2016.10.18 21:01 (prieš 2 m.)

garbaniukevaida parašė:

aš irgi esu susidurusi kaip nuo geležies išgedo visi pirmieji dantys,operacijas net darė,pajuodo,davar vaikas eina į pirmą klasę ir dar neišdygo antrieji tai vis dar daug dantų neturi ir visa tai dėl netaisiklingo geležies davimo,tėvai jauni,gydytoja neperspėjo ir va rezultatas....

1
  3. 2016.10.18 21:09 (prieš 2 m.)

garbaniukevaida parašė:
    Na su pipete 5 ml ne lengva būtų suduoti.. juolabiau, kai šaukšteliu girdant normaliai išsižioja. Aišku, kartais papuola, ir ant dantų, ir ant smakro. Juk makaluoja…

Paimkit svirksta, ten sugraduota ir tikrai bus lengviau nei su sauksteliu, o ir dantys nesigadins

1
  4. 2016.10.18 21:24 (prieš 2 m.)

garbaniukevaida parašė:

Ir sugedo ir parudavo teko anksčiau laiko juos šalinti čia iš mano tarpo mano puseserytei taip buvo ir draugės mergytei

1
  5. 2016.10.18 21:30 (prieš 2 m.)

agna09 parašė:
    Pasiskaitykit aš irgi nežinojau o ir gydytojai neperspeja su pipete bandykit duoti gaila vaikų dantuku

Su pipete duodu, jei be jos tai dantis pastoviai, liestu.

agna09 parašė:
    Ir sugedo ir parudavo teko anksčiau laiko juos šalinti čia iš mano tarpo mano puseserytei taip buvo ir draugės mergytei

Eiktu sau net nežinojau, reiks atsargiai, duoti.

1
  6. 2016.10.18 21:40 (prieš 2 m.)

skirmantukas parašė:
    Su pipete duodu, jei be jos tai dantis pastoviai, liestu.

Nebūčiau ir as zinojus jai nerealus pvz nes gydytojai tik israso o salutiniu pasekmių nieko.nepasako

1
  7. 2016.10.18 21:52 (prieš 2 m.)

agna09 parašė:
    Nebūčiau ir as zinojus jai nerealus pvz nes gydytojai tik israso o salutiniu pasekmių nieko.nepasako

Ta turetu pasakyti vaistininkas nestumo metu kai reikejo gerti, vaistininke pasake kad gerciau per siaudeli, kad nepazeist dantu

1
  8. 2016.10.18 22:34 (prieš 2 m.)

VRenata parašė:
    Ta turetu pasakyti vaistininkas nestumo metu kai reikejo gerti, vaistininke pasake kad gerciau per siaudeli, kad nepazeist dantu

Bet ir gydytojai manau turetu tai pasakyti ;)

9. tevu-darzelis.lt 8 m. 8 mėn.

2016.10.18 23:23 (prieš 2 m.)

Ši temos dalis yra suarchyvuota, skaitykite toliau ir diskutuokite čia:
    www.tevu-darzelis.lt/forumas/topic/2015-m-rugsejinuku-mamytes-14

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.