2017 m. Rugsėjinukai❤ (Archyvas iki 2017.12.07)

1. 2016.12.21 13:22 (prieš 1 m.)

Laukiamos visos kurios jau laukia arba labai tikisi sulaukti savo stebukliukų rugsėjį?❤

2017 m. Rugsėjinukai❤ (Archyvas iki 2017.03.22)

2017 m. Rugsėjinukai❤ (Archyvas iki 2017.07.26)

2017 m. Rugsėjinukai❤ (Archyvas iki 2017.10.05)

2. 2017.10.05 10:22 (prieš 1 m.)

Labas rytas mamytės tikiuosi nektelė visom buvo pakenčiama noriu jūsu paklausti, kaip jūs elgiatės, ar vežatės mužuliukus i parduotuve, ar einate i kavines ar dar kur nors, kur susirenka daugiau žmoniu? Ar priimate jau lankytojus? Jei ne, tai iki kokio amžiaus galvojate nuo viso šito atsiribot? Kažkaip pagalvojau, kad dabar dar lyg maži, o paskui prasidės gripai... tai iki balandžio teks namie tūnot ?

3. V. 7 m. 5 mėn.
    T. 8 m. 4 mėn.

2017.10.05 10:29 (prieš 1 m.)

Apie naujagimių temperatūrą tai ji visiškai normali iki 37,5, pas naujagimius ir kūdikius ji būna aukštesnė nei pas suaugusius.

3
  4. V. 7 m. 5 mėn.
    T. 8 m. 4 mėn.

2017.10.05 10:31 (prieš 1 m.)

ARSa parašė:
    Labas rytas mamytės tikiuosi nektelė visom buvo pakenčiama noriu jūsu paklausti, kaip jūs elgiatės, ar vežatės mužuliukus i parduotuve, ar einate i kavines ar…

Mes neatsisakome, nei su vienu to nedarem... nuo gero mėnesio keliaujam visur kur man reikia

1
  5. Matas 7 m. 9 mėn.

2017.10.05 10:33 (prieš 1 m.)

ARSa parašė:
    Labas rytas mamytės tikiuosi nektelė visom buvo pakenčiama noriu jūsu paklausti, kaip jūs elgiatės, ar vežatės mužuliukus i parduotuve, ar einate i kavines ar…

Aš tai kažkaip planuoju saugotis kiek įmanoma, nors bus matyt kaip pavyks, nes mano vyresnėlis tikras "ligitas", vėl kosčiot ir sloguot pradeda, bet labai tikiuos, kad tas mp saugos nuo bacilú ?

6. Neegzistuojantis vartotojas
    2017.10.05 10:35 (prieš 1 m.)

ARSa parašė:

Einam ir papietauti ir apsipirkti jei reikia. Ir svečių ateina ir pas senelius važiuojam. Mano supratimu reikia kuo daugiau tų bacilu ypač kol ne gripai, kad pasidarytų imunitetas

1
  7. 2017.10.05 10:36 (prieš 1 m.)

Mamos, ar yra dar kurioms, kuriu leliukai ligoninej sirgo gelta, kaitino po lempom, paleido namo ir dar kazkiek matote, kad pageltes veidukas, akiu baltymas? mus del geltos laike 5dienas ligoninej, ir kai gelta apmazejo (sake patenkam i normas), tada isleido namo. dbr jau yra 9dienos mano mergaitei, bet veidukas ir akytes dar pageltusios, idomu per kiek laiko kudikiam pasisalina viskas?

8. Neegzistuojantis vartotojas
    2017.10.05 10:39 (prieš 1 m.)

Apie mažylio temperatūra, tai jei jis karštas neišsigąskite, nurenkit, palaikykit neapklota ir tada tikrinkit. Kadangi jų termireguliacine sistema nebrandi tai jei jiems karšta, jie neisprakaituoja o jų kunelio temperatūra tiesiog pakyla taip pat ir mušti neskubėkit, jei vaikas normaliai elgiasi, nevangus, tai tikrai vaistų neduokit o mušama temperatūra zvakutemis

1
  9. Neegzistuojantis vartotojas
    2017.10.05 10:40 (prieš 1 m.)

icliukas parašė:
    Mamos, ar yra dar kurioms, kuriu leliukai ligoninej sirgo gelta, kaitino po lempom, paleido namo ir dar kazkiek matote, kad pageltes veidukas, akiu baltymas? mus de…

Mums nebuvo stiprios geltos, bet geltonumas dar buvo ilgai. Gal dvi savaites tai tikrai

1
  10. 2017.10.05 10:47 (prieš 1 m.)

Liepsa parašė:
    Apie mažylio temperatūra, tai jei jis karštas neišsigąskite, nurenkit, palaikykit neapklota ir tada tikrinkit. Kadangi jų termireguliacine sistema nebrandi tai jei …

Tai va tas nuotolinis termometras rodo 37,5 kaip ir normali, jei tiksliai rodytu bet man jis karstesnis nei visada atrodo. Ir nakti pramiegojo viena miega beveik 6 valandas, kai nubudau ir pamaciau kiek valandu, net issigandau, kad taip ilgai. Tai reiks labiau stebeti ar nieks nekinta. Vyras sirguliuoja, tai visko gali buti, kad nuo jo gali uzsikresti, nors vyras prie vaiko visalaik su kauke buna.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
Rezervuota!
2,00 €
44 | 16 | L
15,00 €
23 | 14,3 cm