Reda34 parašė:
Kada darysitės NIPT?
21 liepos
Reda34 parašė:
Kada darysitės NIPT?
21 liepos
Bandel parašė:
Sveikos, vakar pavyko gauti laiką ligoninėj NO, tai bus echo ir NIPT birželio 30d 🙈 man 35m
Man sakė, kad Nipt tyrimui turi būti ne mažiau 10 sav. Gal NO kitaip?
nes žiūriu pas mus panašiai pagal TD gimdymo data
mamax4 parašė:
O yra kuri jau užsirašiusi pas gemetikus į santariškes? Ir dar kad būtų nemokamas vizitas?
Aš uSorasinesiu po trečiadienį o vizito pas ginę jeigu viskas bus gerai. Mane praeitą nėštumą žiūrėjo Benusiene neapsakomo profesionalumo Viena geriausių genetikiu
sandriut parašė:
O yra kas gimdys virs 40ies metų?
Aš . Man kovo mėnesį bus 41
Bandel parašė:
Sveikos, vakar pavyko gauti laiką ligoninėj NO, tai bus echo ir NIPT birželio 30d 🙈 man 35m
Man ketvirtadienį 35m 😊
sandriut parašė:
Sveiki. Aš ir jau po vizito 5sav6d 😊 reikia registruotis pas trečio lygio specialista. Nusiraminau šiek tiek. Sirdutes girdėjau. Persileidimo atšakų jokių nėra…
Pagal mėnesines man irgi turėtu būti 5sav 6d. Ryt pas gine tai bus matyt kaip kas ir ar viskas gerai laukiu labai vizito
Reda34 parašė:
Man ketvirtadienį 35m 😊
Geras, kiek daug mūsų vienmečių, man irgi 35 😄
1 testuotojų vertinimai
20 testuotojų vertinimai
10 testuotojų vertinimai