IlgaiPlanuotasNestumas parašė:
Sveikos merginos kaip Jum su simptomais? Man 7+5 ir jokiu simptomu neturiu...nu kartais pamaudzia pilva bet viskas...
Sveika. Pas mane irgi jokiu simptomu, buna tik gal rytais sunkiau valgosi, bet tikriausiai todel, kad pas mus namie karsta beproto, ir nakti sunkiai miegasi. Maniau, kad kazkas negerai, bet vakar kraujas patvirtinimo, kad augam labai graziai
Kalbate apie pasisakyma kitiems - pas mane dabar artima pussesere zino, bet tik todel, kad pati susiveliau ir nebebuvo kaip kitaip issivartyti
Mamai planuoju pasisakyti gal kita savaite jau, dar pora kartu krauja pakartosiu, i skana nueisiu ir jei viskas ok - tai prasinesiu, kazkaip atrodo, tiek kartu vis blogos zinios is manes, tai tas nepavyko, tai stimuliacija, tai nekibo, atrodo norisi kuo anksciau ir gerom ziniom pradziuginti - o jau kaip bus taip bus, niekas nesame apsaugoti nuo to
O kitiems dar palauksim, bent jau kol isoksim i antra trimestra









