MAMAS&PAPAS O-zon ir PEG PEREGO ARIA vežimėliai (atsiliepimai)

Komentuoti
  1. Neegzistuojantis vartotojas
    2012.03.09 06:00 (prieš 6 m.)

Sveikos mamytės, pasimečiau vežimėlių "jūroje" Gal yra turinčių, išbandžiusių šiuos du vežimukus Mamas and Pappas O-zon (Peg Perego Centro Completo) universalų ir Peg perego aria vežimėlius. Pasidalinkite įspūdžiais ir patirtimis. Ačiū

2. Mažius 8 m. 10 mėn.
    Dičkis 11 m. 2 mėn.

2012.03.09 07:38 (prieš 6 m.)

raganele@ parašė:

Mano atsiliepimai apie Aria, lengvas, patogiais susilanksto, patogu sedeti vaikai, patogus dirzai, lengvas net kartu su vaiku gali uznesti kur reikia, taciau daug ir minusu, man 174cm ugiui per mazas, net auksciausios padeties rankena zemokai, nepatogiai, paskausta nugara daugiau ilgiau pavaziavus. O taip pat kai auksto zmogaus zingsnis platesnis nuolat sugebedavau lipti dedant zingsny ant vezimuko galo, vis kliudavau. Neturi pilnai gulimos padeties, tikrai kratus ir labai nemanevringas, jeigu vaziuojant uzsimanai kur staiga pasukti gali ir visa vaika isversti is vezimuko, taip staiga nesumanevruoja, turbut del maziuku ratuku. Tikrai manau kad yra patogesniu tokio tipo vezimuku.

3. Harvin 7 m. 4 mėn.
    Ayša 11 m. 7 mėn.

2012.03.09 09:51 (prieš 6 m.)

Oho kiek minusiuku. As turiu mamas and papas vezimuka, nezinau kaip jo pilnas pvadinimas, bet esu labai patenkinta, tik dabar gal ju per didelis, ir minusas is mno puses butu kad susilanksto, bet vistiek uzima daug vietos.

4. Neegzistuojantis vartotojas
    2012.03.09 09:59 (prieš 6 m.)

Joo, su aria jau viskas aisku...Radau dar keleta panasiu pasisakymu supermamose.

O, ugnele1, pas jus universalas ? Jei ozon, tai turetu but ant remo uzrasyta..

Va taip jis atrodo

5. Harvin 7 m. 4 mėn.
    Ayša 11 m. 7 mėn.

2012.03.09 10:19 (prieš 6 m.)

Jauciu kad gal ir toks pat, jei ne tai tada labai panasus. As is drauges pazystamos pirkaus, o ji taip pat buvo jau padeveta pirkusi, taip kad maziausiai 3 vaikai tam veime uzauge, ir vis dar geras, labai lengvai manevruoja, lengvai vaziuoja, ..... Nu labai patenkinta. Begu i apacia paziuret kaip vadinasi

Va jau paziurejau, freestyler travel system

6. Neegzistuojantis vartotojas
    2012.03.09 10:24 (prieš 6 m.)

Na, siek tiek kitoks, tik, kad is tos pacios serijos

7. Tomas 7 m.
    Matas 24 m. 1 mėn.

2012.03.09 12:15 (prieš 6 m.)

Sveikutės mamytės, gal kas turite atsiliepimų apie sportinį PLIKO SWITCH EASY DRIVE COMPLETO?
    Būčiau labai dėkinga

8. Neegzistuojantis vartotojas
    2012.03.09 18:47 (prieš 6 m.)

As taip pat turiu mamas and papas vezima, labai geras man, as patenkinta, labai manevringas, lengvas, nu aisku dbr jau vaikas sveria 9 kg tai kai reikia nusinesti svoris yra sioks toks, bet seip jis prie tu lengvuju... Nu tikrai super, tik vienas minusiukas, kad ratai maziukai ir ziema nejo pavaziuoti per dideles pusnis, bet kur maziau sniego isvaziuodavom...

9. 12 m. 4 mėn.

2012.11.07 10:17 (prieš 5 m.)

Sveikos, na matai kaip skirtingai... Aš turiu Aria, ir kaifuoju nuo šio vežimėlio. Labai manevringas, gali valdyti viena ranka, puikiai važiuoja per smėlį/sniegą. Sėdima dalis plati, vaikui užmigus tyliai nusileidžia. Labai lengvai susiskleidžia, ir viena ranka gali jį išskleisti. Keliauti su juo buvo nerealus patogumas, labai lengvutis. Ir jokia nugara nepaskausdavo, nors esu to paties 174. Nei man jis dardėjo ar kratėsi, nors naudojau jį visais metų laikais. Ir labai patvarus, paveždavo ir maniškį kukulį sveriantį 15 kg, ir dar pilną pirkinių krepšį. Čia kogero - kiekvienas renkasi jam tinkamiausią. Sėkmės!

10. 2015.04.07 19:11 (prieš 3 m.)

Gal yra šviežesnių atsiliepimų apie Peg Perego Aria sportinį vežimėlį? Mane labai vilioja, kad sveria tik 6,5 kg ir iš pažiūros kompaktiškai susilanksto, bet senesniuose komentaruose kai kurios mamos peikia jo nemanevringumą... Kaip yra iš tikrųjų?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras