ievutyte parašė:
as vaakr ant vyro issiliejau,siandien jei prasnekins vel ant jo issiliesiu![]()
o gal geriau cia reiketu,bent vyras maziau kentetu
![]()
palik vargšą vyrą ramybėje
ievutyte parašė:
as vaakr ant vyro issiliejau,siandien jei prasnekins vel ant jo issiliesiu![]()
o gal geriau cia reiketu,bent vyras maziau kentetu
![]()
palik vargšą vyrą ramybėje
vaidajk parašė:
palik vargšą vyrą ramybėje![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
tai bandysiu nesneket su juo
tik kazin kiek ilgai tempsiu
ievutyte parašė:
files-cdn.formspring.me/photos/20120719/n5007fd0f802ac.gif
ot taip reikia garą nuleisti
ievutyte parašė:
files-cdn.formspring.me/photos/20120719/n5007fd0f802ac.gif
ilgai juokiausi :DDDD
P.S. po to kai cia pradejau lankytis mano vyras laimingas, nes visiskai nebumbu ir nesikabineju
ievutyte parašė:
files-cdn.formspring.me/photos/20120719/n5007fd0f802ac.gif
Super, labai gerai dušią atgaivino po vakarinių vaikų maudynių
Meira parašė:
Kam tos isterijos?Tema apie šunio Š.. tad nereik isterikuot apie tai, kas su tema nesusiję
![]()
nea as pirma pradejau apie sia tema, ir pasakiau,kad vaiksu krumuose sikina ar sysina tik pagarbos kitiems neturintys zmones.
oodetaa parašė:
MAn atrodo, kad panelė raganaitė savo šuns kakučių nerenka, todėl ir isterikuoja![]()
as isvis suns neturiu
Panelee Raganaite parašė:
NU NEZINAU MANO DUKRAI NORS DAR TIK 1.5 METU, BET LAUKE NEKARTO NERA DARIUSI RIMTO REIKALO. KIEK PAZYSTU DRAUGU SU MAZAIS VAIKAIS NEVIENAS NESIKINA VAIKU KRUMUOSE, NES TAI TIESIOG SLYKSTU!!!
tai gal su pampersu visada i lauka ejot ir einat
10 testuotojų vertinimai
1 testuotojų vertinimai
11 testuotojų vertinimai