Ruta78-Kaunas parašė:
Tai yra jos pasirinkimas. Jos gyvenimas. Jūs savo nuomonę pasakėte, bet nebūtina drabstytis tokiais išsireiškimais. Tai nei taktiška, nei etiška. Pagal tokius Jūsų …
Kas liecia cigones tai cia ne izeidimas,jiems priimtina tuoktis ir vaikus gimdyti(planuotus) labai jauniems.Del to ir paklausiau
o siaip gimdyti netyciuka jaunai ne beda,na nutiko tai nutiko...o 16-17 PLANUOTI yra tragedija! Arba cia bernas vyresnis makaule susuko arba seimoje buvo kas nors ne taip,gal tevai anksti issiskyre ir pati neturejus seimos jos norejo, gal tevai pijokai ir norejo bet kokia kaina pabegti is namu.Pati esu mama,savo vaiku vaikus mylesiu kad ir keliu metu pastotu,bet jei pasakytu kad PLANAVO tokiu metu is manes spyga gautu! Is namu nemesciau, anuka myleciau bet liepciau paciai didziajai planuotojai atsakyti uz savo veiksmus ir rupintis vaiku,kaip galima pateisinti vaiko nora tureti vaika??

o papasakoti tau kas nors turejo,baisu baisu! Tik subrendo,kojas praskete ir DAROM vaika
man cia baisu! Atsakomybes nulis! Ir cia mano nuomone.





