Forumas "Pasipykim" :) (Archyvas iki 2019.04.29)

1. Komentaras yra paslėptas. Rodyti komentarą.
    2019.04.25 12:26 (prieš 3 sav.)

Gandriene parašė:
    Sunku savo vaikus ziuret kai kiti savu neskiepija... Iki mmr skiepo baisu ir i viesa vieta iseit.

Neikit, mums daugiau vietos lauke bus 😉

Unesco parašė:
    Nenusisnekėkit. Tymų imunitetas yra visam gyvenimui. Iš kokio dangaus nuskynet statistika, kad daugiausia serga suaugę? Šaltinį turit? Jei serga suaugę, tai serga t…

Tai jus nenusisnekekit. Imunitetas visam gyvenimui igyjamas tik naturaliai persirgus, o ne pasiskiepyjus.
    Deja lietuvoje daugiausia serga suauge.
    Deja serga ir skiepyti, bet ziniasklaida to neakcentuoja, juk gresmingiau atrodo kai paraso visu buvo neskiepyti 😉

5
  2. Komentaras yra paslėptas. Rodyti komentarą.

Pagrandukas 2 m. 7 mėn.
    Princesė 10 m. 3 mėn.
    Karalaitis 12 m. 7 mėn.
    Karalaitė 18 m. 4 mėn.

2019.04.25 15:22 (prieš 3 sav.)

Mezgeja1 parašė:
    Labai gaila,kad dėl antivaxer mamu mano vaikas dabar yra pavojuje.
    Kodėl mes eiliniai žmonės taip nepasitikim medikais? Nejau visi čia imunologijos m…

bet is tiesu.....labai gaila, kad mano kaime pastojo penkios kaimynes, nes juk AS negeriau kontraceptiku ir nesisaugojau Tai cia mano kalte, kas be ko.....
    P.S. tie, kurie is tiesu rimtai kuiciasi imunologijos stdijose - savo vaiku neskiepija. O medikas yra ta speciaybe, kuri turi dirbti pagal tam tikrus protokolus (ty marionetes, kurios valdomos 'is virsaus'). Taisykliu nesilaikant tave sues gyva su ragais ir visu zarnyno turiniu....Nori dirbti - plauki pasroviui ir SAVO galva negalvoji, todel retas kuris medikas isdrista garsiai kalbeti apie savo pasirinkima.
    Domekites ir maziau pasitikekit 'eiliniais' medikais, kurie patys ne vieno anotacinio
    vakcinos lapelio akyse nera mate!

9 9
  3. 2019.04.26 10:42 (prieš 3 sav.)

Melanijaaa parašė:
    Sveiki, dukrai 4men, rodo didelį norą sėstis. Per 4 mėnesių profilaktine apžiūra, pediatrė parodė jog galima vaikui padėti atsisesti trumpam davus pirstus kad isiki…

Tos mamos geriau ismano nei 10 metu mokiusis pediatre :))) is vis kqm tie gydytojai kai turim supermamytes visu galu ekspertes

1
  4. 2019.04.26 10:55 (prieš 3 sav.)

sauliagele parašė:
    Tos mamos geriau ismano nei 10 metu mokiusis pediatre :))) is vis kqm tie gydytojai kai turim supermamytes visu galu ekspertes

Ne ta koja iš lovos išlipot?

1
  5. 2019.04.26 11:32 (prieš 3 sav.)

o, vėl dėl papų pykstasi

6. 2019.04.26 13:40 (prieš 3 sav.)

Niuni parašė:
    Ne ta koja iš lovos išlipot?

Gera-sarkazmas kartaks gyvenime sveika 😉

7. 2019.04.26 20:10 (prieš 3 sav.)

Mano pastebėjimas, kai pilnatis Vabaliukas TD šėlsta 😀

15
  8. 2019.04.26 20:33 (prieš 3 sav.)

Vabaliukas09 parašė:
    Na +30 niekaip neprisidės nes tada per men turėčiau priaugti po 7kg tai kiek ėsti reiktų jog tiek priaugčiau?Aš nesmerkiu tik man negražu kai nėščios priaugo tiek s…

omg net sunku patiket kad tai matau..

3
  9. 2019.04.26 20:47 (prieš 3 sav.)

Mamulė_Mamulė parašė:
    omg net sunku patiket kad tai matau..

Kuom sunku patikėti jog yra moterų kurios prisižiuri?Ar tai jog norint priaugti per 4mėn 26kg reiktų valgyti ištisai nors man sunkiai suvokiama kaip tai įmanoma?

10. Gabija 8 m. 3 mėn.
    Austėja 9 m. 5 mėn.

2019.04.26 20:55 (prieš 3 sav.)

Vabaliukas09 parašė:
    Kuom sunku patikėti jog yra moterų kurios prisižiuri?Ar tai jog norint priaugti per 4mėn 26kg reiktų valgyti ištisai nors man sunkiai suvokiama kaip tai įmanoma?…

O mum turbut sunkiai suvokiama, kaip jum nedasunta kad kiekvienas nestumas kitoks? Ir kodel 4 men jeigu moteris laukiasi 9 men... Eikit ir grauzkit tuos savo salotu lapus ir ziurekit saves o ne kas kiek kur ko priaugo!

6

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.