Gimdymas ir nėščiųjų priežiūra UK, Anglijoje

Komentuoti
  1. ♡ Joris ♡ 5 sav.
    ♡ Gabytė ♡ 3 m. 8 mėn.

2019.01.12 17:18 (prieš 6 mėn.)

Labai labai daug jau yra sukurtu forumu kur galit drasiai rasyti ir klausti . Pvz. Jusu gimdymo menesio forumas. Uk mamytes . Nestukes ir panasiai

Beja sveikinu

5
  2. 2019.01.24 23:23 (prieš 5 mėn.)

Aktyvi ir draugiska grupe - 2019m UK mamytės

3. 2019.01.25 07:27 (prieš 5 mėn.)

Kristina322 parašė:
    Sveikos! Siandien suzinojau,jog laukiuosi esu labai laiminga nes sito nestumo laukiau ilgai bet dabar turiu daug klausimu kurie mane neramina, merginos kurios gyven…

Abu kartus midwife priėmė apie 8-10 sav, skanas 12 sav tai priklauso kokia jūsų gp politika ir kokios eilės

4. 2019.01.29 09:26 (prieš 5 mėn.)

SMA misinukas, kas ji naudojat uk? Kokie atsiliepimai? Mazyliui noriu pakeisti is sma lf i normalu, nes pries tai naudojom Hipp ir jis mums netiko... O pati pienuko neturiu... Labai bijau, kad vaikas svorio gali nepriaukti..

5. 2019.01.29 13:38 (prieš 5 mėn.)

Elllvai parašė:
    SMA misinukas, kas ji naudojat uk? Kokie atsiliepimai? Mazyliui noriu pakeisti is sma lf i normalu, nes pries tai naudojom Hipp ir jis mums netiko... O pati pien…

Mums atpilineja, bandem lactose free

6. 2019.02.10 06:22 (prieš 5 mėn.)

Labas rytas. Norejau paklausti ar tos, kurios turejote suplanuota CP, bet vaikelis pasibelde anksciau laiko ir buvo atlikta extra CP operacija, ar joje leido dalyvauti vyrui jei nebuvo taikoma pilna narkoze?

7. 2019.02.10 10:48 (prieš 5 mėn.)

Vijone parašė:
    Labas rytas. Norejau paklausti ar tos, kurios turejote suplanuota CP, bet vaikelis pasibelde anksciau laiko ir buvo atlikta extra CP operacija, ar joje leido dalyva…

Laba. Pas mane buvo neplanuotas cp. vyrui leido dalyvauti. Kai nusprende man daryti cp, jam iskart atnese drabuzius persirengti.

1
  8. 2019.02.15 19:43 (prieš 5 mėn.)

Vijone parašė:
    Labas rytas. Norejau paklausti ar tos, kurios turejote suplanuota CP, bet vaikelis pasibelde anksciau laiko ir buvo atlikta extra CP operacija, ar joje leido dalyva…

Manasis taip pat buvo neplanuotame cp.
    manau, jog tikrai leistu ir planuotame, nes asmeniskai mane taip saltis krete ir as visa “kalatojausi”, kad tik vyras galejo paimti dukryte ant ranku.

9. 2019.04.25 14:12 (prieš 2 mėn.)

Sveikutes. Skaitau jūsų istorijas...ir kiek neramu darosi, nes daugelis rašo, kad anglam viskas normalu, nėščias prastai prižiūri, po gimdymo išvis liepia stot ir eiti. Ar taip yra iš tiesų? Planuoju keltis į UK. Ir vis ta mintis, kad ten kažkodėl "blogiau" nei čia...😁 na ir Lietuvoje nėra viskas super, priklauso 2 echo, jeigu viskas gerai. Bet tikrai daro pakartotinius šlapimo tyrimus, o čia skaitau ir rašo 1 kartą tik tikrino... O jeigu kokia komplikacija? Ar siunčia pas kitus gydytojus? 😁

10. Berniukas 6 m. 6 mėn.
    Berniukas 8 m. 6 mėn.
    Berniukas 15 m. 1 mėn.

2019.04.25 14:18 (prieš 2 mėn.)

karina999 parašė:
    Svikutes. Skaitau jūsų istorijas...ir kiek neramu darosi, nes daugelis rašo, kad anglam viskas normalu, nėščias prastai prižiūri, po gimdymo išvis liepia stot ir ei…

Viskas cia normaliai. Šlapimą tikrina kiekvieną vizitą. Kraujo tyrimus bent porą kartų daro, jei reikia ir gliukozės tyrimą daro. Skanai minimum du kartus, jei reikia siunčia daugiau tyrimų daryti, daugiau prižiūri, jei rizikos nėra, tada tik minimaliai vizitų.

4
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras