Vijone parašė:
Mano vyras tucio norejo, bet mazesnis pasirode Mamas&Papas (as pati esu zema). Siaip giria labai bugaboo vezimukus, man tada kai rinkomes jie neatrode patrauklu…
Mes turim bugaboo, pravažumo klausimu, tai tankas, nei taška nei barška. Dizainas čia jau skonio reikalas.
Kelis yoyo mieste mačiau, tai man pasirodė visiškas barskalas. Bet aš ir šiaip vežimo mažais ratais nesirinkciau, nes vaikštom labai daug ir skirtingais takais.








